اسباب کشی و خدمات بسته بندی لوازم منزل در اهواز ،باربری خونه بار

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مطالعه 9 دقیقه
باربری خونه بار
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
باربری خونه بار انجام کلیه خدمات اسباب کشی در اهواز و همچنین بسته بندی اثاثیه در اهواز و سراسر کشور همراه با خدمات چیدمان لوازم منزل انجام می شود.
تبلیغات

شرکت‌های باربری بسته به شعاع منطقه زیر پوشش خود، معمولاً خدمات مختلفی را در رابطه با اسباب‌ کشی اهواز (و دیگر مناطق کشور) ارائه می‌کنند. البته شرکت‌های حرفه‌ای باربری، تنها به حمل وسایل منزل اکتفا نکرده و خدمات مختلفی را در زمینه انتقال سریع انواع کارتن‌های کوچک‌تر و البته بسته‌بندی صحیح لوازم ارائه خواهند نمود. انتقال وسایل به نقاط مختلف کشور (خارج از شعاع پوشش منطقه‌ای اصلی)، یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت‌های حمل بار حرفه‌ای است. مجموعه خونه بار یکی از همین مجموعه‌های باربری مدرن است که علاوه بر اسباب‌ کشی اهواز، همواره در ارائه خدمات خاص به مشتریان نیز پیشرو بوده است. اگر شما نیز تجربه تلخ شکستن لوازم خود در حین اسباب‌کشی را دارید و می‌خواهید بدانید که چطور باید در ایمن‌ترین حالت ممکن به حمل بار بپردازید، این مقاله آموزشی می‌تواند کاملاً به‌کارتان بیاید.

نکات کلی شروع اسباب کشی اهواز شرکت خونه بار

معمولاً تمامی خانواده‌ها هنگام اسباب‌ کشی در اهواز و دیگر نقاط کشور، با این دغدغه مواجه هستند که کارشان را باید چگونه آغاز کنند؟ در پاسخ باید گفت که همواره باید نکات مختلفی را در زمینه اسباب ‌کشی اهواز مدنظر قرار داد. برخلاف تصور عمومی، بهتر است کار جمع‌آوری اثاثیه منزل را از لوازم و جزئیات کوچک‌تر آغاز کنید؛ چراکه معمولاً تکلیفتان با لوازم بزرگ خانه مشخص است و این لوازم دکوری و غیر دکوری کوچک‌تر هستند که باید به‌درستی و با دقت جمع‌آوری شوند. همچنین شما نیاز دارید که غیر از اشیا و وسایل خانه، به فکر مواد غذایی درون نیز یخچال باشید. تخمین زمان مناسب برای جمع نمودن همه‌چیز و انتقال به‌موقع آن‌ها، دیگر نکته‌ای است که باید شدیداً به آن توجه داشت.

معضل انتقال مواد غذایی داخل یخچال؛ هنگام حمل اثاث

هنگام اسباب ‌کشی اهواز و حمل اثاث، خانواده‌ها با معضل انتقال مواد غذایی داخل یخچال مواجه می‌شوند؛ چراکه بسیاری از مواد غذایی و خوراکی‌ها همانند شیر، گوشت، میوه و سبزیجات و... در پی ساعت‌ها قرارگیری در معرض گرما، دچار فساد خواهند شد و ضررهای مالی زیادی به افراد وارد می‌گردد. در این زمینه، معمولاً انجام 2 کار، پیشنهاد می‌شود:

 • استفاده از جعبه‌های پلاستیکی و یونولیتی یخ: هنگام اسباب‌کشی اهواز، یکی از راه‌های ایمن انتقال مواد غذایی (بدون فاسد شدن)، بهره‌گیری از جعبه‌های پلاستیکی و یونولیتی بدون درز است. جهت تأمین یخ در حجم زیاد نیز می‌توانید به رستوران‌های دارای دستگاه یخ‌ساز مراجعه نمایید. سپس مواد غذایی فاسدشدنی خود را درون این باکس‌ها قرار دهید.
 • هماهنگی با آشنایان برای نگهداری موقت: دیگر راهی که پیش روی افراد قرار دارد، این است که از آشنایان خود بخواهند که بخشی از فریزر خود را خالی کرده و موقتاً از مواد غذایی‌شان نگهداری کنند.

البته باید برای استفاده از جعبه‌های پر از یخ، باید به تخمین زمان انتقال بار و آماده بودن شرایط در مقصد، توجه داشته باشید؛ به‌عنوان‌مثال باید مطمئن باشید که سریعاً می‌توانید در خانه جدید، یخچالتان را به برق متصل کرده و آن را راه‌اندازی کنید. تخمین مناسب زمان حمل، ازآن‌جهت حائز اهمیت است که یخ‌ها آب نشوند و مواد غذایی‌تان دچار فساد نگردند.

باربری خونه بار

تخمین زمان مناسب برای حمل بار

قاعدتاً اگر تمامی لوازم شخصی، البسه، مواد غذایی، ادوات آشپزی و... خود را بسته‌بندی و آماده اسباب کشی اهواز (یا دیگر نقاط کشور خود) کرده‌اید، اختلال‌های زیادی در زندگی‌تان به وجود می‌آید و عملاً دستتان برای انجام هر کاری، بسته خواهد بود؛ بنابراین باید پیش از تمامی این اقدامات، با یک شرکت باربری مطمئن برای حمل اثاث خود در زمانی مشخص، به توافق برسید.

نکات مربوط به فرآیند صحیح باربری و اسباب کشی اهواز

شرکت‌های حمل بار حرفه‌ای که در زمینه اسباب کشی اهواز دارای تخصص و تجربه‌های فراوانی هستند، همواره باید به پیش‌نیازها و پس‌نیازهای متعددی توجه داشته باشند. برخی از این فاکتورهای اساسی عبارت‌اند از:

 • استفاده از ماشین‌های باربری متفاوت؛ بسته به حجم بار
 • آماده کردن خودروی باربری؛ به لحاظ تضمین ایمنی
 • بسته‌بندی اصولی لوازم
 • تخلیه راحت تجهیزات بزرگ و کوچک در لوکیشن مقصد
 • انتقال ایمن لوازم از خودرو به فضای داخلی.

هر یک از فاکتورهای عنوان‌شده، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و عدم رعایت آن‌ها، می‌تواند معضلات مختلفی را هنگام انتقال بار به‌وجود بیاورد.

استفاده از ماشین جادار برای اسباب کشی

مجموعه‌های باربری حرفه‌ای باید از طریق کارشناسان خود، ابتدا به آنالیز حجم بار قابل‌انتقال بپردازند. بر اساس آنالیز ابتدایی، این شرکت‌ها باید ماشین مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند؛ درواقع شرکت‌های باربری باید برای جابه‌جایی حجم متفاوت بارها، انواع ماشین‌های مختلف انتقال اثاث (وانت، نیسان، کامیون و...) را در اختیار داشته باشند.

آماده کردن خودروهای حمل اثاث

به‌منظور اسباب کشی اهواز و جابه‌جایی ایمن بارها، شرکت‌های باربری مجرب باید با توجه به 3 فاکتور اساسی، نسبت به آماده‌سازی ماشین خود اقدام کنند:

 • آماده‌سازی کف: مشخصاً عمده تجهیزات روی کف خودرو مستقر می‌شوند؛ بنابراین کف باید عاری از هرگونه خیسی و کاملاً غیر لغزنده باشد.
 • تنظیم باد تایر: با سنگین‌تر شدن خودروها، فشار زیادی به تایرها واردشده و احتمال ترکیدگی لاستیک‌ها افزایش می‌یابد. بدین منظور همواره پیش از ارائه هرگونه خدمات اسباب کشی اهواز، باید باد تایرها تنظیم شوند.
 • توجه به وضعیت آب و هوایی: در روزهای بارانی، باید از خودروهای مسقف و یا دارای قابلیت اتصال پلاستیک‌ها و پارچه‌های برزنتی سربند استفاده گردد؛ تا آسیبی به لوازم وارد نشود.
 • چک کردن دیگر موارد همانند کارکرد صحیح ترمز، سوخت کافی و... نیز ازجمله بدیهیاتی است که همیشه باید موردتوجه قرار گیرد.

بسته بندی اثاثیه منزل اهواز به‌صورت اصولی

جهت اسباب کشی اهواز به‌صورت اصولی، بسته‌بندی صحیح لوازم بسیار پراهمیت خواهد بود. متقاضیان حمل اثاث، باید بدانند که چگونه لوازم خود را بسته‌بندی کنند تا هم لوازم خود را به‌راحتی پیدا کنند، هم اشیای درون کارتن‌ها دچار لب پر شدن و شکستگی نشوند؛ و هم به خوبی بتوان برای قرار دادن آن‌ها روی خودروی حمل بار، اولویت‌ها را رعایت نمود. این مبحث در ادامه به‌طور ویژه‌ای موردبررسی قرار می‌گیرد:

افزایش سهولت تخلیه تجهیزات بزرگ و کوچک در مقصد

نحوه چیدمان انواع لوازم و کارتن‌ها روی خودرو برای فرآیند اسباب کشی، باید به‌گونه‌ای باشد که موجب سهولت و تسریع در پروسه تخلیه تجهیزات در لوکیشن مقصد شود. البته در فرآیند تخلیه، توصیه می‌شود ابتدا لوازم و کارتن‌های کوچک‌تر جابه‌جا شوند و سپس به تخلیه تجهیزات بزرگ و سنگین اقدام کنید تا هیچ‌گونه دست‌وپا گیری رخ ندهد.

انتقال لوازم از خودرو به فضای داخلی؛ با چاشنی احتیاط کامل

پس از حمل وسایل به مقصد و تخلیه اولیه و اصولی لوازم، کارگران باید انتقال ایمن لوازم به درون فضای موردنظر را در دستور کار خود قرار دهند. البته نباید از اهمیت بسته‌بندی صحیح لوازم چشم‌پوشی کنید؛ زیرا بسته ‌بندی وسایل منزل اهواز به‌صورت اصولی، عدم پارگی جعبه‌ها و عدم وارد آمدن آسیب به وسایل شکستنی را تضمین می‌کند. به‌طورکلی فرآیند حمل وسایل به طبقات مختلف، باید در اوج آرامش صورت پذیرد؛ همچنین از برخورد کارتن به دیوارها و نرده‌های پله‌ها، اکیداً پرهیز شود.

ارائه خدمات بسته بندی برای اسباب کشی اهواز

مجموعه‌های باربری مدرن و حرفه‌ای، علاوه بر به سرانجام رساندن فرآیند انتقال بار و اسباب‌کشی اهواز، خدمات مربوط به بسته ‌بندی وسایل منزل اهواز را نیز ارائه می‌دهند. با یک بسته‌بندی اصولی و صحیح، از یک‌سو کاربران به‌راحتی به انواع وسایل خود دسترسی خواهند داشت؛ و از سوی دیگر، از شکسته شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود. برخی از نکات کلی مربوط به فرآیند صحیح بسته‌بندی وسایل، به شرح زیر است:

 • دسته‌بندی اولیه و مناسب اثاث برای کارتن ‌زنی
 • انتخاب کارتن‌های مناسب و مقاوم
 • نوشتن روی کارتن
 • ایجاد قابلیت چیدمان مناسب لوازم روی خودروی حمل بار؛ بر اساس وزن
 • چسب کاری و طناب‌کشی کارتن‌های بسته‌بندی‌شده.

در ادامه به بررسی برخی از پارامترهای فوق جهت بسته ‌بندی اثاثیه منزل اهواز و اسباب کشی اهواز به نحو احسن، خواهیم پرداخت.

دسته‌بندی ابتدایی و انتخاب کارتن‌های مقاوم

مسلماً برای شروع کار، کارمندان حرفه‌ای شرکت‌های باربری با مشورت خانواده‌ها، کلیه لوازم را دسته‌بندی می‌کنند؛ یعنی لوازم مرتبط باهم، برای قرارگیری در کارتن‌های مختلف تفکیک می‌شوند. سپس باید بر مبنای وزن آن‌ها، کارتن‌های مقاوم و مناسبی برای حمل آن‌ها انتخاب گردد؛ تا در حین اسباب کشی در اهواز، دچار پارگی و آسیب نشوند. غالباً شرکت‌های حرفه‌ای پس از بسته‌بندی، لیست اقلام قرارگرفته در هر کارتن را روی کارتن‌ها یادداشت می‌کنند؛ تا خانواده‌ها در پیدا کردن وسایل خود، دچار اتلاف وقت نشوند.

ایجاد قابلیت چیدمان مناسب لوازم روی خودروی حمل بار

جهت انجام فرآیند اسباب کشی در اهواز به‌صورت صحیح، لوازم باید به شکلی بسته‌بندی شوند که بتوانید به خوبی آن‌ها را برای جانمایی روی خودرو، اولویت‌بندی کنید. بدین منظور، انواع تجهیزات و بسته‌ها را در قالب‌های وزنی و ابعادی زیر تفکیک کنید:

 • لوازم سنگین و بزرگ: این‌گونه وسایل در اسباب کشی اهواز از اهمیت بالایی برخوردار هستند و معمولاً باید آن‌ها را در انتهای خودروهای حمل بار، جانمایی نمود. این تجهیزات می‌توانند شامل اجاق‌گاز، ویترین‌ها، میزهای تحریر باکس دار، فریزر، ماشین‌های لباسشویی و ظرف‌شویی و... باشند. پس از قرار دهی لوازم بزرگ، باید به‌منظور جلوگیری از افتادن آن‌ها، تمهیدات لازم برای مهار مناسب تجهیزات اندیشیده شود.
 • نیمه‌سنگین: بسته‌بندی این‌گونه لوازم نیز بسیار مهم و البته متفاوت است؛ به‌عنوان‌مثال برای حمل فرش‌ها، شما به لول کردن آن‌ها و کشیدن کاور پلاستیکی روی فرش نیاز دارید و یا باید تخت‌ها را با روکش مناسبی، درون ماشین‌های حمل بار قرار دهید. تلویزیون، مبل، صندلی، میز غذاخوری و... نیز در دسته تجهیزات نیمه سنگین جای می‌گیرند.
 • بسته‌های سنگین: برخی از لوازم غیر شکستنی، اگرچه دارای سایز متوسط و کوچکی هستند؛ اما بسیار سنگین به شمار می‌روند. این دست لوازم باید با رعایت نکات لازم، درون کارتن‌های بزرگ و مقاومی قرار گیرند و روی کف خودرو، جانمایی شوند.
 • کارتن‌های اشیا و ظروف شکستنی: پیش از جانمایی، ابتدا لوازم شکستنی باید به خوبی بسته‌بندی شوند. سپس این کارتن‌ها را در نقاطی که امکان کیپ شدن بسته‌ها را فراهم می‌کنند و لرزش کمتری به آن‌ها وارد می‌شود، جانمایی نمایید.
 • کارتن‌های نسبتاَ سبک: این کارتن‌ها فشار زیادی را به دیگر لوازم زیرین وارد نمی‌کنند؛ بنابراین توصیه می‌شود روی کارتن‌های با وزن سنگین یا روی وسایل حجیم کم ارتفاع قرار گیرند.

گاهی بر اساس نوع استفاده و میزان ارزش نیز، بسته بندی وسایل منزل اهواز صورت می‌پذیرد؛ به‌عنوان‌مثال در پایان کار، می‌توانید اشیا متفرقه کم‌ارزش و یا طلا و جواهرات را به‌صورت مجزایی بسته‌بندی نموده و برای نحوه انتقال آن‌ها تصمیم‌گیری کنید، اگر نیاز به خرید کارتن اهواز دارید می توانید به سایت خونه بار مراجعه کرده و با کارشناسان شرکت تماس بگیرید

پوشش مناسب لوازم و کارتن‌ها؛ هنگام بسته‌بندی و اسباب کشی اهواز

برخی از مهم‌ترین نکات بسته بندی اثاثیه منزل اهواز، عبارت است از:

 • لوازمی که دارای بدنه خش‌پذیر هستند را شناسایی نمایید. سپس روی قطعات مختلف آن، پوشش‌های حائل را ایجاد نمایید؛ به‌عنوان‌مثال باید پایه مبل‌ها را بپوشانید و یا بدنه یخچال، ماشین لباسشویی، صفحه تلویزیون و... را به خوبی کاور کنید.
 • تجهیزات بزرگ و کوچک درب ‌دار را با چسب زدن درب آن‌ها، برای ایمن‌تر شدن فرآیند اسباب کشی در اهواز آماده نمایید.
 • هنگام قرار دهی لوازم شکستنی درون کارتن‌ها، دورتادور هر یک از آن‌ها را با استفاده از مقوا، نایلون‌های مقاوم و یا حتی شانه تخم‌مرغ بپوشانید؛ تا طی برخورد باهم، دچار ترک، لب پر شدن و شکستگی نشوند.

با بهره‌گیری از چسب‌ها و طناب‌های مناسب نیز، نهایتاً می‌توانید کارتن‌ها را به خوبی مهروموم کنید؛ تا در هیچ‌یک از مراحل حمل بار، باز نشوند.

مهار مناسب لوازم و وسایل در اسباب کشی اهواز

از مهم‌ترین اصول حمل بار و اسباب کشی اهواز، مهار مناسب تجهیزات روی خودرو خواهد بود. شرکت‌های باربری موظف هستند که پس از جانمایی انواع لوازم و کارتن‌ها روی خودرو و پیش از حرکت، این تجهیزات را به خوبی مهار نمایند. بدین منظور نیاز است تا با استفاده از طناب‌ها، ادوات مهار حرفه‌ای و زدن گره‌های قدرتمند، از سقوط لوازم به روی‌هم و آسیب‌دیدگی آن‌ها جلوگیری شود؛ همچنین باید تمهیدات لازم برای عدم واژگونی لوازم به سمت خیابان (جهت جلوگیری از وارد آمدن آسیب به خودروهای عبوری)، پیش‌بینی گردد.

باربری خونه بار

لزوم رجوع به شرکت‌های باربری مطمئن

متقاضیان حمل بار و اثاث، همواره ازیک‌طرف برای حمل به‌موقع لوازم خود و از طرف دیگر، به‌منظور انجام فرآیند ایمن و اصولی جابه‌جایی تجهیزات حساس و گران‌قیمت خود، باید به شرکت‌های باربری خوش‌قول و مجرب مراجعه نمایند. مجموعه باربری معتبر خونه بار (www.khoonebar.ir)، یکی از برترین شرکت‌های حمل بار کشور است که در زمینه اسباب کشی اهواز و بسته بندی اثاثیه منزل اهواز فعالیت دارد. البته خدمات این شرکت به‌لطف وجود دفاتر مختلف در سراسر کشور، تنها به اهواز محدود نمی‌شود.

شرکت باربری خونه بار با تکیه‌بر کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌دیده، کیفیت بالای خدمات بسته‌بندی وسایل منزل، انتقال بارهای کوچک و بزرگ به مقاصد مختلف در سراسر کشور، جابه‌جایی همراه با مراقبت کامل، ارائه نرخ باربری عالی و ارزان، در اختیار داشتن ماشین‌های مسقف vip، سرعت عمل بالا و...، آماده ارائه خدمات همه‌جانبه به متقاضیان گرامی خواهد بود. به‌منظور دریافت مشاوره‌های تخصصی، می‌توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس: 09011447878

نشانی دفتر مرکزی: اهواز، کیانشهر، خیابان الحدید یک، مجتمع رادمهر. باربری خونه بار

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات