یکی از بهترین سایت های طراحی کارت ویزیت آنلاین

پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
کارت طرح کهن روی میز
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
طراحی کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که در برندسازی و بازاریابی تاثیر غیرقابل انکاری دارد.
تبلیغات

طراحی کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که در برندسازی و بازاریابی تاثیر غیرقابل انکاری دارد. یک وب‌سایت یا کسب‌وکار برای اینکه بتواند در بازار رقابتی کنونی پیشرفت کند، باید از چنین طرح‌های گرافیکی بهره ببرد.

اما برای اینکه بتوانید کارت ویزیتی با جذابیت و کیفیت بالا طراحی کنید، باید از یک شرکت معتبر و باسابقه کمک بگیرید. طرح کهن شاید بهترین سایت طراحی کارت ویزیت است که در این حوزه فعالیت دارد. در ادامه تمامی خدمات طراحی گرافیکی این شرکت به‌طور کامل معرفی شده‌اند.

خدمات طراحی آنلاین گرافیک

طرح کهن یکی از سایت‌هایی است که در زمینه ارائه خدمات طراحی گرافیکی سابقه و فعالیت گسترده‌ای داشته است. این سایت با همکاری خیلی از طراحان گرافیکی مطرح کشور، در تلاش است تا تمامی این خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

از جمله خدمات طراحی آنلاین گرافیکی می‌توان به طراحی کارت ویزیت، لوگو، برشور، بنر، تراکت و کاتالوگ اشاره کرد. همچنین، یکسری خدمات دیگر نیز هستند که این سایت به تمامی مشتریان خود ارائه می‌کند.

به‌عنوان مثال، صفحه‌آرایی و طراحی کتاب، پوستر تبلیغاتی، کاراکتر، استوری اینستاگرام و تابلوی فروشگاهی از دیگر خدمات این شرکت هستند. در ادامه این مقاله بیشتر با خدمات ارائه‌شده توسط این سایت آشنا خواهید شد.

طراحی کارت ویزیت

برای اینکه بتوانید در برندسازی و رونق کسب‌وکار خود موفق باشید، یکی از گام‌های مهم، طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای است. به‌طوری که یکی از اصول تبلیغات و شبکه‌سازی، داشتن کارت‌های ویزیت حرفه‌ای و جذاب است.

اگر بتوانید یک کارت ویزیت باکیفیت طراحی کنید، تاثیر آن را در جذب مشتری خواهید دید. داشتن کارت ویزیت علی‌رغم دیجیتالی‌شدن اکثر کارهای تبلیغاتی، همچنان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

توجه داشته باشید امروز خیلی از شرکت‌ها در این زمینه فعالیت دارند. برای اینکه بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید، حتما باید کار طراحی این چنین کارتی را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

درصورتی‌که کارت ویزیت شما از جذابیت و کاریزمای خوبی برخوردار نباشد، نمی‌تواند در رسیدن به هدف‌تان کمک‌کننده باشد. اگر شما یک تیم غیرحرفه‌ای را انتخاب کنید، علاوه‌بر اینکه به هدف خود نمی‌رسید، بودجه خود را نیز هدر خواهید داد.

به همین دلیل، شما باید به‌دنبال بهترین سایت طراحی کارت ویزیت باشید تا با صرف کمترین هزینه، بهترین نتیجه را به‌دست آورید.

طرح کهن یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت داشته و در این سال‌ها توانسته با ارائه خدمات باکیفیت، محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد.

این شرکت با استفاده از اصول استاندارد، کارت‌های ویزیت حرفه‌ای طراحی کرده و تحویل شما می‌دهد. همچنین، با توجه به اینکه این مجموعه با یک تیم خلاق همکاری می‌کند، می‌تواند در جذب مشتری و افزایش سوددهی کسب‌وکارتان بسیار موثر باشد.

ذکر این نکته نیز اهمیت دارد که کارت ویزیت، هویت برند شما را به مشتری معرفی می‌کند. پس درصورتی‌که از جذابیت، طراحی و ارسال پیغام بیزینس خوبی برخوردار نباشد، مشتری نمی‌تواند ارتباط خوبی با برند شما برقرار کند.

هزینه طراحی کارت ویزیت چقدر است؟

طرح کهن

یکی از مسائلی که صاحبان خیلی از کسب‌وکارها به آن توجه ویژه‌ای دارند، هزینه طراحی کارت ویزیت است. با توجه به اینکه خیلی از این کسب‌وکارها نوپا بوده و بودجه زیادی در اختیار ندارند، باید به‌دنبال طراحانی باشند که با هزینه مناسب این کار را انجام دهند.

هزینه ارائه ‎چنین خدماتی، بسته به عوامل زیادی تعیین می‌شود. از جمله‌ پارامتر‌هایی که در قیمت کارت ویزیت تاثیرگذارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت به عنوان یکی از ابزارهای مهم معرفی و تبلیغاتی در دنیای کسب و کارها و حرفه‌ها شناخته می‌شود. به عبارت دیگر، این کارت نه تنها اطلاعات شما را ارائه می‌دهد بلکه هویت و شخصیت شما را در یک نگاه به دیگران نشان می‌دهد. در نتیجه، بهترین طراحی کارت ویزیت باید با کیفیت بالا، منحصر به فرد، و جذاب باشد.

عناصر کلیدی در بهترین طراحی کارت ویزیت

1. شناسایی منحصر به فرد: طراحی کارت ویزیت باید به گونه‌ای باشد که از سایر کارت‌های ویزیت تمایز داشته باشد. انتخاب یک طرح یا الگوی منحصر به فرد و خلاقانه می‌تواند کمک کند.

2. استفاده از رنگ‌ها و قلم‌ها: انتخاب رنگ‌های مناسب و قلم‌های جذاب و هماهنگ با هویت برند شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. این عناصر باید به شما کمک کنند تا نظر مخاطبان را جلب کنید.

3. اطلاعات کامل و کوتاه: کارت ویزیت باید اطلاعات کاملی از شما یا کسب و کار شما را در اختیار مخاطبان قرار دهد. اطلاعات مهم مانند نام، عنوان شغف، نام شرکت یا کسب و کار، شماره تماس، و آدرس ایمیل باید به وضوح قابل خواندن باشند.

4. استفاده از تصاویر و لوگو: اگر لوگوی شرکت یا تصاویری که به کسب و کار شما مرتبط هستند دارید، از آنها در کارت ویزیت خود استفاده کنید. این تصاویر به شناسایی برند شما کمک می‌کنند.

5. سادگی و شفافیت: طراحی کارت ویزیت باید ساده و شفاف باشد. اطلاعات باید به راحتی قابل مشاهده باشد و از پیچیدگی‌های زیاد خودداری شود.

طرح کهن

سایز کارت ویزیت

به‌طور معمول کارت‌های ویزیت سایز استانداردی دارند. اما گاهی ممکن است بسته به نظر کارفرما، این سایز کمی تغییر کند. معمولا هرچه سایز کارت ویزیت بزرگ‌تر باشد، هزینه طراحی و چاپ آن نسبت‌ به حالت استاندارد افزایش پیدا می‌کند.

مدت‌زمان طراحی

به‌طور معمول طراحی یک کارت ویزیت حرفه‌ای، نیازمند خلاقیت بالایی است. طراح گرافیک برای اینکه بتواند یک کارت جذاب و باکیفیت ایجاد کند، باید زمان زیادی را به انجام این کار اختصاص دهد. در واقع، هر چه طراحی چنین کارتی از طراح وقت بیشتری بگیرد، احتمالا قیمت آن هم افزایش خواهد یافت.

تعداد دفعات ویرایش

به‌طور معمول بعد از طراحی کارت ویزیت، شرکت 4 تا 6 بار امکان ویرایش کارت را برای مشتری محفوظ می‌داند. اما اگر این تعداد بیشتر از این شود، احتمالا فرد باید هزینه‌ اضافی بابت ویرایش به طراح پرداخت کند.

طرح کهن یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که در این زمینه فعالیت داشته و می‌تواند کارت‌های ویزیت حرفه‌ای را در مدت خیلی کم به شما تحویل دهد. علاوه‌بر این نیز، این سایت تعرفه طراحی چنین کارت‌هایی را به‌صورت منصفانه تعیین کرده است.

به‌طور معمول اکثر کارت‌هایی که توسط این شرکت طراحی می‌شوند، ظرف 2 و نهایتا در 3 روز کاری به مشتری تحویل داده می‌شوند. هزینه طراحی در این زمان کم نیز حدود 250 هزار تومان است.

طراحی لوگو را به چه سایتی بسپاریم؟

خیلی از کسب‌وکارها به اهمیت لوگو در برندسازی و ارائه هویت آن به برند توجه نمی‌کنند. این در‌حالی است که یک لوگوی خاص و جذاب، به‌راحتی می‌تواند در افزایش سوددهی کسب‌وکار شما موثر واقع شود.

لوگو به‌عنوان یک نماد در ذهن مخاطب شکل گرفته و سبب می‌شود تا مشتری بهتر بتواند با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار کند. در واقع طراحی لوگو، بهترین و موثرترین راه نمایش برند شماست.

نکته‌ای که قبل از طراحی یک لوگو باید به‌خاطر بسپارید، خلاقانه‌بودن آن است. به همین دلیل، قبل از اینکه این کار را به یک تیم طراحی بسپارید، حتما در مورد سابقه و خلاقیت آن تحقیق کنید.

طرح کهن با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه طراحی لوگو، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیشنهادی برای شما باشد. این تیم یک لوگوی کاملا انحصاری برای شما طراحی می‌کند که از جذابیت زیادی برخوردار است.

طراحی تراکت، یک راه ارزان برای تبلیغات

شاید در کنار طراحی کارت ویزیت، یکی از ارزان‌ترین روش‌هایی که بتوان یک کسب‌وکار، خدمات یا محصول را تبلیغ کرد، طراحی تراکت باشد. با توجه به اینکه اندازه این برگه می‌تواند به‌دلخواه شما تنظیم شود، دیگر نگرانی از بابت هزینه آن وجود نخواهد داشت.

برخی از شرکت‌ها از چنین ابزاری برای ارائه اطلاعات درباره نحوه استفاده از یک محصول بهره می‌گیرند. همچنین، خیلی از کسب‌وکارها برای اطلاع به مشتریان درباره تخفیفات فوق‌العاده، از چنین برگه تبلیغاتی استفاده می‎کنند.

در چنین برگه‌ای با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از آن را تصاویر تشکیل می‌دهند، باید در انتخاب آنها دقت کرد. علاوه‌بر این نیز، اطلاعاتی که روی آن نوشته می‌شود، باید مختصر و در عین‌حال مفید باشد.

همچنین، معمولا باید محتوای نوشته‌شده روی آن را طوری انتخاب کرد که مشتری دلیلی برای خرید محصول یا استفاده از آن خدمت داشته باشد. به‌عنوان مثال، درصورتی‌که محدودیت زمان برای تخفیف یک کالا قرار دهید، می‌توانید مشتری را برای اقدام به‌موقع ترغیب کنید.

طرح کهن با داشتن یک تیم متخصص و مجرب در زمینه طراحی تراکت، می‌تواند گزینه مناسبی برای انجام این کار باشد. شما می‌توانید با ثبت سفارش، تراکتی همگام با نیاز و هدف خود دریافت کنید.

این شرکت هزینه انجام این خدمات را به‌نسبت بقیه همتایان خود، منصفانه‌تر در نظر گرفته است. هزینه طراحی تراکت در این شرکت بین 250 تا 350 هزار تومان تعریف شده است.

جمع‌بندی

طراحی کارت ویزیت در کنار تمام روش‌های تبلیغاتی دیگر می‌تواند تاثیر زیادی در هویت‎‎بخشی به برند شما داشته باشد. اما طراحی آن به همین‌ سادگی که فکر می‌کنید نیست.

برای اینکه بتوانید از جذابیت و کیفیت طرح‌های گرافیکی مورد نیاز خود اطمینان داشته باشید، می‌توانید این خدمات را از سایت طرح کهن درخواست کنید.

این سایت از تیم فوق‌العاده‌ای تشکیل شده که در 10 سال فعالیتی که داشته، توانسته طرح‌های بسیار باکیفیت و شیکی در اختیار مشتری‌های خود قرار دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات