انتشار سوپر اپلیکیشن ایرانیکارت

پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
ایرانیکارت
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
با انتشار سوپر اپلیکیشن ایرانیکارت، آسان‌تر از همیشه می‌توانیم به سرویس‌های جهانی دسترسی داشته باشیم و با دنیا ارتباط بگیریم.
تبلیغات

لحظه به لحظه دنیای امروزی به سمت پیشرفت و ترقی در حرکت است و از بد ماجرا، در همین حین، هموطنان ما در کشور ایران نه تنها به بسیاری از سرویس‌ها و خدمات بین‌المللی دسترسی ندارند، بلکه برای ارتباط با دنیا نیز محدود‌اند! پس ایرانیکارت چکاره است؟! ایرانیکارت از محبوب‌ترین شرکت‌های موفق در زمینه ارائه خدمات بین‌المللی به ایرانیان است که در سال‌های اخیر با ارائه سرویس‌های باکیفیت و معتبر خود، محدودیت‌های جهانی را برای ما بی‌تاثیر کرده است. و حالا، نه‌تنها می‌توانیم با دنیا ارتباط بگیریم، بلکه با انتشار سوپر اپلیکیشن ایرانیکارت، آسان‌تر از همیشه می‌توانیم به سرویس‌های جهانی دسترسی داشته باشیم.

اپلیکیشن ایرانیکارت منتشر شد!

ایرانیکارت مدت درازی است که به صدای مشتریان و کاربران همراه خود گوش داده و به درخواست مکرر آن‌ها برای ارائه هرچه بهتر خدمات خود، تصمیم گرفته است تا اپلیکیشن ایرانیکارت را طراحی و توسعه دهد. اگرچه تمامی خدمات ایرانیکارت در سایت این مجموعه به خوبی ارائه شده است، اما این اپلیکیشن با هدف سرویس‌دهی هرچه بهتر به همراه ارائه فیچرها و ویژگی‌های مضاعف برای به وجود آوردن یک تجربه رضایت‌بخش برای کاربران موبایل، طراحی شده است.

ویژگی های اپلیکیشن ایرانیکارت

بطورکلی تمامی سرویس‌ها و خدمات ایرانیکارت در اپلیکیشن آن نیز قابل دسترس است؛ اما ویژگی‌های مضاعفی در این اپ توسعه داده شده است که دسترسی به خدمات را برای کاربران راحت‌تر کرده!

به عنوان برخی از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نشان کردن خدمات

با توجه به خدمات گسترده و جامع ایرانیکارت در حوزه پرداخت ارزی، حساب‌های بین المللی، ارز دیجیتال و بازارهای مالی و سایر سرویس‌های خارجی، طی کردن مسیر همیشگی برای رسیدن به صفحات خدمات موردنظر، در دفعات مکرر، خسته کننده خواهد بود! با استفاده از ویژگی "نشان کردن خدمات" به سادگی می‌توانید خدمات محبوب و پراستفاده خود را نشان کرده و در سریع‌ترین زمان به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برای این منظور تنها کافیست در اپلیکیشن ایرانیکارت، به پروفایل خود وارد شده و روی گزینه "نشان شده ‌ها" کلیک و لیست خدمات موردنظر خود را مشاهده کنید.

  • جستجوی هوشمند

با استفاده از آپشن جستجوی هوشمند، کاربران می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن لیست جامعی از خدمات موردنظر خود را مشاهده کنند. به عنوان مثال، با جستجوی پی پال در این کادر، تمامی خدمات مربوط به این سیستم مالی به شما پیشنهاد خواهد شد.

  • پشتیبانی سریع

یکی از آپشن‌های اصلی در اپلیکشن ایرانیکارت، در نظر گرفتن تب پشتیبانی است. هدف از قراردادن این تب، ایجاد ارتباط سریع‌تر و آسان‌تر کاربران با کارشناسان ایرانیکارت است. با ورود به این تب، به سادگی می‌توانید درخواست‌های خود را در قالب تیکت برای کارشناسان ارسال کرده و خدمات موردنظر خود را دریافت کنید.

  • سهولت و سرعت استفاده

یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از اپلیکیشن ایرانیکارت، سهولت استفاده و سرعت دریافت خدمات است. بطورکلی، دسترسی به خدمات در اپلیکیشن ایرانیکارت نسبت به سایت آن، فرآیند ساده‌تر و سریع‌تری برای کاربران خواهد بود.

اپلیکیشن ایرانیکارت را از کجا دانلود کنیم؟

در حال حاضر، اپلیکیشن ایرانیکارت برای اندروید در گوگل‌پلی قابل دانلود است و به زودی این اپ برای IOS نیز ارائه می‌شود. در آینده‌ای نزدیک، این اپلیکیشن در کافه بازار، مایکت، سیب‌اپ، سیبچه، اناردونی و سایر فروشگاه‌های آنلاین قابل دسترس خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات