خدمتی متمایز از انفورماتیک گستر: هاگ سرویس (هدیه انفورماتیک گستر)

یک‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
انفورماتیک گستر
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
شرکت انفورماتیک گستر، به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان حوزه آیتی، تلفن همراه، و تبلت در کشور محسوب می شود.
تبلیغات

شرکت انفورماتیک گستر، به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان حوزه آیتی، تلفن همراه، و تبلت در کشور محسوب می شود. این شرکت همواره سعی کرده از روش های نوین در فروش، توزیع و خدمات محصولات استفاده نماید. انتخاب کالا با کیفیت مناسب برای مشتریان و ارائه پشتیبانی مناسب پس از فروش، همواره دو سیاست اصلی در این شرکت بوده است. در این راستا، و به منظور پشتیبانی بهتر مشتریان، شرکت انفورماتیک گستر تصمیم به ارائه سرویسی ویژه به مشتریان خود نموده است. این سرویس، که در واقع هدیه انفورماتیک گستر به مشتریان این شرکت است، تحت عنوان هاگ (هدیه انفورماتیک گستر) ارائه می شود. این سرویس، بر اساس قرارداد فی مابین شرکت انفورماتیک گستر و شرکت همراه سرویس خاور میانه (به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات) بر روی محصولات شرکت انفورماتیک گستر ارائه می شود. هاگ سرویس شامل موارد زیر است:

  • 30 روز گارانتی تعویض: معمولا هنگام خرید گوشی تلفن همراه این انتظار وجود دارد که دستگاه به درستی کار کند. وجود ایراد در عملکرد دستگاه مورد نظر از ابتدای خرید خوشایند نیست. به همین منظور، معمولا شرکت های معتبر 7 روز مهلت آزمایش اولیه برای دستگاه در نظر می گیرند. اما با توجه به مشغله های موجود، ممکن است این زمان برای آزمایش کامل دستگاه کافی نباشد. در همین راستا، شرکت انفورماتیک گستر 1 ماه (30 روز) مهلت آزمایش اولیه از زمان فعال سازی دستگاه را برای گوشی های تلفن همراه در نظر گرفته است.
  • 24 ماه گارانتی: عموما گوشی های تلفن همراه با 18 ماه گارانتی ارائه می شوند. اما به منظور ارائه پشتیبانی بیشتر، شرکت انفورماتیک گستر این گارانتی را به 24 ماه از زمان فعال سازی دستگاه افزایش داده است.
  • 12 ماه گارانتی حوادث: با توجه به احتمال بروز اتفاق های پیش بینی نشده، مانند شکسته شدن صفحه نمایش، گارانتی حوادث 12 ماهه برای تلفن های همراه دارای گارانتی هاگ سرویس در نظر گرفته شده است.
  • موتوبایل: با توجه به ترافیک موجود در شهر تهران، ارائه کالای دارای مشکل به مرکز خدمات می تواند امری چالشی باشد. برای حمایت بیشتر مشتریان، شرکت انفورماتیک گستر برای مشتریان خود در شهر تهران سرویس موتوبایل را ارائه می دهد. بر اساس این سرویس، گوشی تلفن همراه مورد نظر توسط پیک موتوری شرکت همراه سرویس خاور میانه به صورت رایگان دریافت و پس از انجام خدمات برای مشتری ارسال می گردد.

لازم به ذکر است با وجود بیش از 80 دفتر در شهر های مختلف کشور، امکان ارائه خدمات به مشتریان کل کشور به نحوی شایسته فراهم است. همچنین، این سرویس در حال حاضر بر روی تلفن های همراه برندهای سامسونگ و آنر ارائه می شود. بدین ترتیب، شرکت انفورماتیک گستر اولین شرکتی است که این خدمات را بر روی این محصولات ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط این خدمات، به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://infogostar.com/portal/هاگ-سرویس/

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات