قیمت دوربین داهوا در شرکت داهوا و هوش مصنوعی داهوا

یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
داهوا
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
دوربین های هوشمند داهوا تحولی بزرگ در صنعت دوربین مداربسته ایجاد کرده‌اند، در ادامه این مطلب به معرفی دوربین های هوشمند داهوا می پردازیم.
تبلیغات

دوربین های هوشمند داهوا با ورود به بازار تحولی بزرگ در صنعت دوربین مداربسته ایجاد کرده اند. از ویژگی های شرکت داهوا به روز بودن تولیدات و فناوری های به کار رفته در محصولاتش است. فناوری هوش مصنوعی در تمام زندگی انسان نقش جذاب و موثری را داشته است. ثمره فناوری هوش مصنوعی انجام بسیاری از کارها با دقت بیشتر و در مدت زمان کمتر است. به عنوان مثال شما به راحتی می توانید ورود و خروج افراد به مکانی را تحت نظارت و مدیریت خود قرار دهید. افرادی که براساس یک لیست تعریف شده مجاز به ورود نیستند. به عنوان مثال کارکنان یک اداره یا سازمان از قبل در سیستم های نظارتی تعریف شده است. بنابراین در هنگام ورود افرادی که در لیست نیستند آلارم هشدار فعال می شود. بررسی در کمترین زمان ممکن رخ می دهد. در ادامه این مطلب به دوربین های هوشمند داهوا بیشتر می پردازیم.

شرکت داهوا

سرمایه گذاری شرکت داهوا در واحد تحقیق توسعه موجب شده است تا تکنولوژی های جذاب و کاربردی در دوربین های مداربسته خودی نشان دهند. موفقیت این برند چینی در سراسر دنیا بهره مندی از کیفیت و دانش روز است. واحد فناوری داهوا مجموعه ای از راه حل ها و محصولات هوش مصنوعی را با بهره مندی از تراشه هوش مصنوعی و الگوریتم یادگیری عمیق راه اندازی کرده اند. این مجموعه کمک می کند تا سوژه ها در تصویر با دقت بالایی تشخیص داده شوند. ضمن اینکه فیلتر کردن سوژه اصلی از اشیاء نامرتبط کمک می کند تا هشدارهای کاذب به صفر برسد.

دوربین تشخیص چهره داهوا

دوربین های تشخیص چهره داهوا با بهره گیری از الگوریتم های یادگیری ماشین قادرند چهره افراد را حتی با ماسک و عینک تشخیص دهند. این الگوریتم ها در واقع ساختار چهره افراد را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. از ویژگی های دوربین تشخیص چهره داهوا می توان به تشخیص سریع و دقت بالای آن اشاره کرد. تمایز در چهره انسان و سایر اشیاء تاثیر چشمگیری در کاهش هشدارهای کاذب داشته است. شما می توانید از طریق دوربین های تشخیص چهره داهوا رویدادها را فعال کنید. براین اساس ارسال هشدار، فعال کردن ضبط، شروع فرایندهای کنترل دسترسی را مدیریت خواهید کرد.

از کاربردهای دوربین تشخیص چهره استفاده در فروشگاه ها و مجموعه های تجاری برای آنالیز رفتار مشتریان است. الگوهای ترافیک مشتری و جمعیت شناسی برای بهبود طرح فروشگاه و استراتژی های بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد.

داهوا

دوربین تشخیص پلاک داهوا

دوربین تشخیص پلاک یا پلاک خوان از محبوب ترین دوربین های مداربسته داهوا است که کاربرد آن در طیف وسیع تری در مقایسه با دوربین های تشخیص چهره است. شما می توانید از این نوع دوربین ها در پارکینگ های عمومی، پارکینگ های شرکت و یا پارکینگ های خصوصی استفاده کنید. ضمن اینکه از این دوربین ها در بزرگراه ها و جاده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پردازش پلاک خودرو به صورتی است که علاوه بر تصویر پلاک شما می توانید اعداد پلاک را نیز در آرشیو دوربین جستجو کنید. به عنوان مثال با وارد کردن اعداد پلاک تصاویر مربوط به آن خودرو را نشان دهد. هیجان انگیز است که اعداد برای دوربین قابل درک باشد.

دوربین هیت مپ

نوع دیگری از دوربین های هوشمند داهوا دوربین های Heat map است. این دوربین ها با ارائه گزارشی از ترافیک و تردد مشتریان می تواند به بهبود فروش و بالا بردن نرخ بهره وری در محیط های تجاری کمک کند. این دوربین نقشه حرارتی ارائه می کند که نشان می دهد طی مدت زمان مشخص شده چه تراکمی در چه مناطقی از فروشگاه وجود داشته است. به این ترتیب چیدمان فروشگاه، محل تبلیغ و قرار دادن اجناس را به راحتی از این طریق می توانند مدیریت کنند.

از طریق آمارهای دوربین با قابلیت نقشه حرارتی حتی می توان به یکسری داده از رفتارهای مشتریان طی یک هفته یا ماه بدست آورد. به عنوان مثال مشتریان در ابتدای هفته به دنبال چه نوع کالاهایی هستند و یا تعداد خریداران در طی هفته و یا ماه چه تغییراتی دارد. کدام بخش از فروشگاه برای مشتریان جذاب تر بوده است و... این اطلاعات برای مطالعه رفتاری مشتریان و مدیریت فروش بسیار کاربردی و مفید هستند.

قیمت دوربین مداربسته داهوا

صرف نظر از قابلیت ها و امکاناتی که دوربین های مداربسته داهوا به کاربر ارائه می کند به طور کلی داهوا یک برند محبوب است. قیمت دوربین داهوا را باید در مقابل آنچه که دریافت می کنید در نظر بگیرید. کیفیت در محصولات این برند حرف اول را می زند. زمانی که شما می توانید کیفیت و فناوری را با قیمت مناسب خریداری کنید این خرید مقرون به صرفه است. مرغوبیت کالا در این نوع محصولات که جنبه امنیتی نیز دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

نمایندگی داهوا در ایران

برندهای معتبر و برتر در جهان زمانی برای مشتریان ارزشمند است که قابل دسترس باشند. وجود نمایندگی دوربین داهوا در ایران موجب شده است که مشتریان دیگر دغدغه خرید و خدمات پس از فروش را نداشته باشند. با مراجعه به سایت داهوا می توانید آدرس نمایندگی داهوا در تهران را بیابید و سپس از مشاوره های تخصصی و رایگان نمایندگی بهره مند شوید. همچنین شرکت دوربین داهوا در فصول مختلف جشنواره های تخفیفی جذابی برگزار می کند. با تماس با نمایندگی می توانید از تخفیفات جشنواره و مدت زمان آن مطلع شوید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات