دیجی کالا: لیست انیمیشن هایی که برای بچه های 6 تا 8 مناسب است

شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
دیجی کالا
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
ما در این مطلب لیستی از بهترین انیمیشن‌ها برای کودکان را معرفی کرده‌ایم که به شما برای یک انتخاب درست کمک بسیاری می‌کند. با ما همراه باشید!
تبلیغات

یافتن بهترین انیمیشن‌ها برای کودکان 6 تا 8 سال به دلیل وجود تعداد بسیار زیادی از انیمیشن‌ها شاید کار سختی به نظر آید. در هنگام پیدا کردن انیمیشن مناسب، شما باید به یک سری از نکات توجه کنید که مهم‌ترین آنها رده سنی آن انیمیشن و پیام آن است. انیمیشن یکی از بزرگترین بخش از صنعت سرگرمی کودکان است و اکثر کمپانی‌های انیمیشن سازی در تلاش هستند که در کنار سرگرم کردن مخاطب، به آنها پیام‌های مثبتی را نیز ارسال کنند یا درس‌های زندگی را به آنها بیاموزند.

پیام هر انیمیشن به کودکان کمک می‌کند که شخصیت خود را از سن کم، در محور این پیام‌ها بسازند که با توجه به انتخاب انیمیشن‌های درست توسط والدین، شخصیت آنها نیز در آینده بر اساس آنها تغییر می‌کند. پس ضروری است که شما انتخاب درستی را انجام دهید. ما در این مطلب لیستی از بهترین انیمیشن‌ها برای کودکان را معرفی کرده‌ایم که به شما برای یک انتخاب درست کمک بسیاری می‌کند. با ما همراه باشید!

انیمیشن بالا

ما در بالای لیست انیمیشن بالا را داریم که درباره به حقیقت رساندن رویا و آرزو است! انیمیشن بالا راوی داستان پیرمردی 78 به نام کارل است که در خانه خود تنها زندگی می‌کند. کارل و همسرش در طول زندگی‌شان، برای همیشه یک آرزو و رویا را در سر داشتند که کارل پس از فوت شدن همسرش تصمیم به دنبال کردن رویای‌شان می‌گیرد. اما همه چیز طبق نقشه پیش نمی‌رود و او با پسر بچه‌ای به نام راسل آشنا می‌شود که او را در سفرش به آبشار بهشت همراهی می‌کند.

این انیمیشن یکی از بهترین انیمیشن‌ها برای تماشا برای تمام خانواده است که این اثر را در اولین گزینه هر لیستی قرار می‌دهد. این انیمیشن زیبا درمورد دست نکشیدن از رویاها، جشن گرفتن دست‌آوردهای کوچک در زندگی، عشق به انسان‌ها و دوستی است.

سری انیمیشن‌های بتمن

سری انیمیشن و کارتون بتمن یکی از محبوب‌ترین سری انیمیشن‌ها با موضوع ابرقهرمانی! ابرقهرمانان برای همیشه در صنعت سرگرمی یکی از بهترین انتخاب‌های مخاطبین بودند که انها یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های سینما و انیمیشن ساخته. بتمن یکی از ابرقهرمانان شناخته‌شده است که داستان تبدیل شدن او به ابرقهرمان کمی غم‌انگیز است. نام اصلی بتمن بروس وین است که در کودکی پدر و مادر خود را به دست یک سارق از دست می‌دهد که مسیر زندگی او را عوض می‌کند.

انیمیشن بتمن و شخصیت بتمن یکی از محبوب‌ترین انتخاب بچه‌ها در سالهای گذشته بود که بعد از گذشت سالیان زیاد، این شخصیت همچنان توسط طرفداران ستایش می‌شود. پیام سری انیمیشن‌های بتمن خلاصه شده در صلح طلبی، مبارزه با پلیدی، عدالت بین همگان و ارزش دوستی و همکاری با یکدیگر است.

به دنبال نمو

حتما شما هم برای حداقل یکبار اسم این انیمیشن را شنیده‌اید! انیمیشن نمو درمورد عشق خانواده است. نمو یک دلقک ماهی است که باله او کوچک‌تر از حد عادی است و نمی‌تواند به خوبی شنا کند. بره همین دلیل پدر او، مارلین، همیشه در تلاش است که از او مراقبت کند. یک روز در هنگام رفتن به مدرسه، نمو توسط یک غواص به دام می‌افتد و دزدیده می‌شود. در ادامه، مارلین سفر خود را برای نجات پسرش نمو آغاز می‌کند و در طول این سفر با یک ماهی آبی به نام دوری اشنا می‌شود که دارای مشکل حافظه کوتاه مدت است!

انیمیشن نمو با خط داستانی جذاب خود، باعث می‌شود که شما در طول دیدن این انیمیشن قطاری از احساسات را در درون خود احساس کنید. این انیمیشن دارای پیام عشق یک پدر به فرزند خود، اهمیت داشتن یک دوست، پیچیدگی‌های دنیای خارج از خانه و خطرات آن، و اهمین دادن به حرف پدر و مادر و هشدارهای آنها.

سری انیمیشن‌های سوپرمن

سری انیمیشن و کارتون سوپرمن یکی دیگر از بهترین‌ها در ژانر ابرقهرمانان می‌باشد که هرکسی این شخصیت را می‌شناسد یا حداقل برای یک بار اسم او را شنیده است! ابرقهرمانان برای همیشه برای کودکان یک الگو بودند و کودکان دوست دارند که شخصیت خود را شبیه به آنان بسازند! سوپرمن یک آدم فضایی از سیاره نابود شده کریپتون است که در کودکی به زمین فرستاده می‌شود و نام انسانی کلارک کنت به او داده می‌شود. او توسط پدر و مادر ناتنی خود بزرگ می‌شود و پس از کشف قدرت‌های خود، تصمیم به محافظت از زمین می‌گیرد.

سوپرمن در سالین طولانی حضورش در کامیک‌ها، کارتون‌های تلویزیونی، انیمیشن‌ها و فیلم‌های سینمایی، موفق یه سرگرم کردن نسل‌های مختلف بوده که او را محبوب‌تر از همیشه ساخته. این سری از انیمیشن و کارتون در مورد سوپرمن دارای پیامی مهم برای همگان است. داشتن احساس عدالت، مهربانی، جوانمردانگی، و محافظت از ضعفا.

پاندای کنگ‌فو کار

این انیمیشن زیبا درمورد یک پاندای تبل و چاق و چله اما جاه‌طلب به نام پو است که به دنبال سرنوشت خود می‌گردد! طی اتفاقات سوپرایز کننده، پو توسط استاد اوگوی که بزرگترین استاد کنگ‌فو است انتخاب می‌شود تا نقش خود را در پیشگویی قدیمی اجرا کند. پاندای بامزه و تنبل ما در این سفر در تلاش است که خود را به جنگجوی اژدها تبدیل کند تا به پیشگویی عمل کند و بتواند قوی‌ترین کنگ‌فو کار دنیا شود!

این انیمیشن درباره امید داشتن و دست نکشیدن از رویاها است که یکی از بهترین و جذاب‌ترین انیمیشن‌های این لیست است!

کلام آخر

همانطور که در این لیست دیدیم، شما برای انتخاب انیمیشن درست برای کودکان نیاز دارید که درمورد انیمیشن‌های مختلف کمی مطالعه داشته باشید و با توجه به شخصیت فرزندتان، بهترین انتخاب را انجام دهید. تعداد بسیار زیادی از انیمیشن‌ها وجود دارند که لایق این لیست هستند مثل درون و بیرون، وال ای، فروزن و موش سرآشپز که همگی دارای پیام‌های دوستی، مهربانی، خودشناسی و اعتماد به نفس است که یکی از بهترین پیام‌ها برای کودکان به حساب می‌آید. ما در این لیست سعی به معرفی بهترین اثرهای دنیای سرگرمی کودکان کردیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. از همراهی شما با ما سپاس گزاریم!

نویسنده: امیرحسین نظری

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات