همیشه تابستون نیست؛ خرید بسته‌های ADSL آسیاتک را از دست نده!

سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
آسیاتک
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
تنها تا بیست و چهارم شهریور فرصت دارید تا با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان، خدمات سه‌ماهه ADSL جشنواره «همیشه تابستون نیست» آسیاتک را تهیه کنید.
تبلیغات

تابستان هم به واپسین روزهای خود رسیده است و اگر تا امروز از فرصت خرید خدمات اینترنت پرسرعت آسیاتک (ADSL) استفاده نکرده‌اید، زمان را از دست ندهید؛ چراکه «همیشه تابستون نیست!» شما می‌توانید تا بیست و چهارم شهریور سال جاری از تخفیف ویژه آسیاتک بهره ببرید و یکی از سرویس‌های ADSL سه‌ماهه و شش‌ماهه یا یک‌ساله آسیاتک را بخرید و به جمع خانواده بزرگ مشترکان آسیاتک بپیوندید.

شما با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان می‌توانید از خدمات سرویس سه‌ماهه آسیاتک با حجم ۵۰۰ گیگابایت بهره‌مند شوید. علاوه‌بر‌این، تنها با پرداخت ۱۸۰ هزار تومان خدمات ADSL سه‌ماهه را با هزار مگابایت حجم و سرعت هشت مگابیت تهیه کنید.

همچنین با پرداخت ماهانه ۶۵ هزار تومان، می‌توانید از خدمات اینترنت پر‌سرعت شش‌ماهه آسیاتک با ۲۵۰۰ مگابایت اینترنت بین‌المللی یا تنها با پرداخت ماهانه ۱۱۷ هزار تومان، از سرویس یک‌ساله آسیاتک با حجم ۱۰ هزار مگابایت استفاده کنید. تنها تا نیمه شهریور فرصت دارید تا با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان، خدمات سه‌ماهه ADSL جشنواره «همیشه تابستون نیست» آسیاتک را بخرید.

ازآن‌جا‌که «همیشه تابستون نیست» و فرصت برای استفاده از این جشنواره ADSL محدود است، پینشهاد می‌کنیم در اسرع وقت به وب‌سایت آسیاتک سر بزنید و با بسته‌های جشنواره تابستانی این مجموعه آشنا شوید یا از‌طریق تماس با خطوط رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۱۵۴۴ با کارشناسان آسیاتک مشورت و بسته مناسب خود را تهیه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات