رکورد تماس صوتی و تصویری در پیام‏‌رسان روبیکا شکسته شد

دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
روبیکا
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
استفاده از تماس صوتی و تصویری پیام‏‌رسان روبیکا با استقبال بی‏‌سابقه کاربران رکورد زد.
تبلیغات

به‌گزارش روابط‌عمومی روبیکا، روز گذشته، ۵ شهریور، بیش از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تماس صوتی و تصویری از‌طریق پیام‏‌رسان روبیکا صورت گرفت که این رقم هم در روبیکا و هم در بین پیام‌‏رسان‏‌های داخلی بی‏‌سابقه بوده است.

این تعداد تماس صوتی و تصویری، افزایش بیش از ۴۰ درصدی از میانگینِ برقراری تماس در بستر روبیکا را نشان می‌دهد. تماس صوتی و تصویری یکی از قابلیت‌‏های پیام‌‏رسان روبیکا است که امکان ارتباط باکیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

روبیکا هم‌زمان با مراسمِ پیاده‏‌روی اربعین و برای تسهیل وضعیت ارتباطی زائران حسینی، قابلیت تماس صوتی و تصویری را برای زائران رایگان اعلام کرد تا آن‌ها بتوانند در مسیرهای پیاده‏‌روی و در تمامی شهرهای کشور عراق با استفاده از رومینگ همراه اول و ایرانسل از خدمات تماس صوتی و تصویری روبیکا به‌صورت کاملاً رایگان استفاده کنند.

کاربران برای بهره‏‌مندی از تماس صوتی و تصویری کافی است پیام‌رسان روبیکا را باز و با لمس قلم، مخاطب خود را انتخاب و سپس علامت تلفن را لمس کنند. برای برقراری تماس تصویری روبیکا نیز، لازم است پس از طی مراحل تماس صوتی، با لمس آیکون دوربین تماس تصویری برقرار کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات