هم‌زمان با رونمایی سامانه احراز هویت خودکار: ۵۰ هزار شیبا جایزه، برای ارتقای سطح کاربری در نوبیتکس

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
نوبیتکس
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
جایزه ۵۰ هزار شیبا به کاربرانی تعلق می‌گیرد که در این بازه زمانی احراز هویت خود را کامل و به سطح ۲ کاربری نوبیتکس ارتقا پیدا کرده باشند.
تبلیغات

کاربران نوبیتکس که از ۸ مرداد ۱۴۰۲، تا یک ماه آینده ازطریق احراز هویت خودکار یا احراز هویت عادی برای ارتقا از سطح یک کاربری به سطح دو در نوبیتکس اقدام کنند، ۵۰ هزار شیبا جایزه دریافت خواهند کرد.

جایزه ۵۰ هزار شیبا به کاربرانی تعلق می‌گیرد که در این بازه زمانی احراز هویت خود را کامل و به سطح دو کاربری نوبیتکس ارتقا پیدا کرده باشند. این جایزه به‌صورت روزانه به حساب کاربری افراد واریز می‌شود.

تفاوت سطح یک و سطح دو کاربری در نوبیتکس چیست؟

کاربران سطح یک در نوبیتکس، افرادی هستند که صرفاً ایمیل، کد و کارت ملی و اطلاعات حساب بانکی‌شان را در نوبیتکس ثبت کرده‌اند. سقف واریز ریالی برای کاربران این سطح ۵۰۰ هزار تومان در ۲۴ ساعت است و سقف برداشت روزانه نیز ۲۰ میلیون تومان اعلام شده است. البته سقف واریز رمزارز در این سطح نامحدود بوده و سطح برداشت رمزارز نیز معادل ۱۰۰ میلیون تومان در ۲۴ ساعت خواهد بود.

اما کاربران برای ارتقا به سطح دو کاربری در نوبیتکس، پس از ثبت ایمیل باید این مراحل را نیز طی کنند: ثبت تلفن همراهی که به نام کاربر باشد، ثبت کد ملی و ضط ویدئو موافقت با قوانین برای احراز خودکار (هوشمند) و عکس سلفی با در دست داشتن کارت ملی، کارت بانکی و موافقتنامه برای احراز هویت عادی.

در روش احراز هویت عادی با عکس تأیید هویت، کاربر باید بین یک تا دو روز کاری منتظر تایید تصویر خود باشد؛ اما در روش «احراز هویت هوشمند یا خودکار» فرایند تأیید نهایتاً یک روز کاری زمان می‌برد.

قابلیت احراز هویت خودکار در سایت و آخرین نسخه اپلیکیشن اندروید و iOS نوبیتکس برای تمامی کاربران فعال شده است.

کاربران سطح دو باتوجه‌به ابلاغیه‌ بانک مرکزی با هر کد ملی می‌توانند حداکثر ۲۵ میلیون تومان روزانه به صرافی‌های رمزارز از جمله نوبیتکس واریز داشته باشند. همچنین، امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت. سقف برداشت رمزارز و ریال درمجموع در ۲۴ ساعت، معادل ۵۰۰ میلیون تومان (۳۰۰ میلیون تومان سقف برداشت ریالی و ۲۰۰ میلیون تومان سقف برداشت رمزارز) است.

سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در ۳۰ روز، ۳ میلیارد تومان است. بدین‌ترتیب با ارتقا به سطح دو کاربری در نوبیتکس، سقف واریز و برداشت ریالی و رمزارزی در نوبیتکس افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند.

علاوه‌بر کاربرانی که درحال‌حاضر در سطح یک قرار دارند، سایر افرادی که هنوز در نوبیتکس ثبت‌نام نکرده‌اند، نیز می‌توانند با ثبت‌نام در سطح یک و درخواست ارتقا به سطح دو، در کمپین نوبیتکس شرکت و جایزه ۵۰ هزار شیبایی دریافت کنند.

ثبت‌نام در نوبیتکس برای همه کاربران ساده است. شما می‌توانید با ورود به صفحه احراز هویت هوشمند نوبیتکس، ویدئو آموزشی برای احراز هویت و ارتقا به سطح دو را مشاهده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات