کارگزاری مفید نشان طلای بازارهای سهام اروپایی‌ و آسیایی را به‌دست آورد

یک‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
کارگزاری مفید
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی (FEAS) نتایج ارزیابی برترین کارگزاری‌ها در سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد.
تبلیغات

کارگزاری مفید با کسب مقام نخست نشان طلای بازارهای سهام را دریافت کرد. ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ سی‌وهفتمین نشست مجمع عمومی بورس‌های اوراسیایی در ایروان، پایتخت ارمنستان، برگزار و صورت‌های مالی سال ۲۰۲۲ و برنامه‌های آینده‌ی فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی تصویب شد.

پس از اجلاس عمومی فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی، در روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ همایش سالانه‌ی «فیاس» با حضور ده‌ها نماینده از بورس‌ها و نهادهای بازار سرمایه کشورهای اوراسیا و فعالان بین‌المللی بازار سرمایه برگزار شد.

در این همایش، نتایج رتبه‌بندی لیگ بورس‌های اروپایی و آسیایی اعلام شد که کارگزاری مفید در این لیگ رتبه‌ی نخست بازارهای سهام را کسب کرد.

همچنین در مجمع عمومی فیاس، فرابورس ایران و بورس تهران برای عضویت در هیئت‌مدیره‌ی فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی انتخاب شدند.

هدف از برگزاری لیگ بورس‌های اروپایی و آسیایی، شناسایی و معرفی بازارهای بورس محلی در کشورهای اوراسیا است. برخی از کشورهای آفریقایی از‌جمله مصر نیز در این لیگ مشارکت می‌کنند.

در سال ۱۹۹۵، بازارهای بورس ۱۲ کشور فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی (FEAS) را تأسیس کردند و اکنون ۴۳ مؤسسه‌ی تجاری، انجمن معامله‌گران و فدراسیون منطقه‌ای از ۳۱ کشور در آن عضویت دارند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات