با اپلیکیشن فیتساز آشنا شوید

دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
فیتساز
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
اپلیکیشن فیتساز، با دریافت اطلاعات پایه‌ای مانند قد، وزن، سن و جنسیت در ابتدا به محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) شما می‌پردازد.
تبلیغات

تیم فیتساز با تکیه بر دانش و تجربه متخصصین تغذیه و ورزش، و با به کارگیری فناوری‌های روز مثل هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات، در حوزه سلامت متناسب با شرایط شما، 236 میلیون حالت مختلف برنامه تغذیه و ورزشی تولید می‌کند. کارشناسان و متخصصین مجموعه فیتساز توانسته‌اند تمامی نیازهای کاربران اعم از رژیم غذایی، برنامه ورزشی و کالری شماری را در یک اپلیکیشن گردآوری کنند، تا تنها با نصب یک اپلیکیشن به راحتی بتوانید به برنامه ورزشی و غذایی شخصی‌سازی شده خود، دسترسی پیدا کنید.

مطالعات نشان می‌دهند که کاهش سطح فعالیت بدنی، اضافه وزن و چاقی منجر به بروز بسیاری از بیماری‌ها از جمله دیابت، پرفشاری خون و بیماری‌های قلبی و عروقی می‌شود. بنابراین اهمیت پیروی از یک الگوی غذایی سالم و افزایش سطح فعالیت بدنی بیش از پیش مشخص می‌شود. مجموعه فیتساز با هدف بهبود سطح سلامت جامعه اقدام به تولید اپلیکیشن تخصصی در حوزه تغذیه و ورزش کرده است تا بتواند به بخشی از نیازهای جامعه پاسخ بدهد.

چرا باید فیتساز را انتخاب کنم؟

بر خلاف دیگر اپلیکیشن‌ها که برنامه‌های ورزشی و تغذیه‌ای آن‌ها مستقیما توسط نیروی انسانی طراحی و نوشته می‌شود، فیتساز برای طراحی برنامه شخصی‌سازی شده شما، تماما از هوش مصنوعی استفاده می‌کند، که احتمال هرگونه خطایی انسانی را به حداقل ممکن می‌رساند. هوش مصنوعی فیتساز، توسط متخصصین تغذیه و مربیان حرفه‌ای ورزشی آموزش داده شده است که همین موضوع فیتساز را از دیگر اپلیکیشن‌های حوزه تغذیه و ورزش متمایز می‌سازد.

اپلیکیشن فیتساز، با دریافت اطلاعات پایه‌ای مانند قد، وزن، سن و جنسیت در ابتدا به محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) شما می‌پردازد و نمایی کلی از وضعیتی که در آن قرار دارید را به شما نمایش می‌دهد؛ سپس متناسب با هدف وزنی انتخابی، کالری مجاز مصرفی روزانه شما را محاسبه کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد.

مهم نیست که هدف شما تناسب اندام، کاهش یا افزایش وزن و یا حتی افزایش حجم عضله است؛ زیرا فیتساز با ارائه یک برنامه شخصی سازی شده به شما کمک می‌کند تا به آسانی به هدف خود دست پیدا کنید. فراموش نکنید که اطلاعات خود را کاملا دقیق وارد کنید، تا بتوانید انتظار عملکرد صحیحی را از برنامه تغذیه و ورزشی خود داشته باشید.

ثبت وزن جدید و ارائه نمودارهای مختلف به بررسی و تحلیل روند شما در برنامه هدفتان می‌‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا از روند کاهش وزن و افزایش وزن خود آگاهی پیدا کنید. گام شمار و مدیریت میزان مصرف آب از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن فیتساز به شمار می‌آید.

محتواهای آموزشی ارائه شده از طریق بلاگ در زمینه تغذیه و ورزش به همراه دستور پخت‌ غذاهای رژیمی و سالم، شما را نیز در ادامه مسیر دستیابی به اهدافتان همراهی می‌کند. نسخه اندروید و ‌‌‌ios فیتساز را می‌توانید به راحتی از مارکت‌های موجود نصب کنید و تا 15 روز به صورت رایگان از تمامی امکانات آن بدون محدودیت استفاده کنید، اما پس از این مدت لازم است اشتراک تهیه کنید.

در ادامه این متن به معرفی برنامه تغذیه‌ای، ورزشی و کالری شمار فیتساز خواهیم پرداخت برنامه تغذیه‌ای فیتساز چگونه عمل می‌کند؟

متخصصین تغذیه فیتساز، با افزایش تنوع و با استفاده از بانک غذایی به بیش از 400،000 وعده غذایی، منوی غذایی را به نحوی طراحی کرده‌اند که ضمن ارائه 6 وعده غذایی مشخص، در هر وعده غذایی چندین پیشنهاد غذایی جایگزین را نیز ارائه می‌دهند تا کاربران بتوانند از میان گزینه‌های موجود هر کدام را که میل بیشتری به آن دارند، انتخاب کنند. این ویژگی با افزایش احساس رضایت از برنامه غذایی، امکان پیروی طولانی مدت از برنامه غذایی را نیز فراهم می‌کند. فیتساز به کمک فناوری هوش مصنوعی، احتمال هرگونه خطا در برنامه‌ تغذیه پیشنهادی خود را به حداقل رسانده، و با تطبیق با جدیدترین یافته‌های علم تغذیه، برنامه‌ای سالم ارائه می‌دهد.

همچنین از دیگر ویژگی‌های رژیم غذایی فیتساز ‌می‌توان به توزیع متناسب کالری در وعده‌‌های غذایی مختلف اشاره کرد که درنتیجه آن، در طول رعایت رژیم کمتر احساس گرسنگی خواهید کرد. استفاده از گروه‌های غذایی مختلف علاوه بر تنوع بخشیدن به منو غذایی، تمامی نیازهای تغذیه‌ای بدن را برای شما فراهم خواهد ساخت.

برنامه ورزشی فیتساز چگونه عمل می‌کند؟

ارائه برنامه ورزشی شخصی‌سازی شده در محل کار، پارک، خانه و باشگاه موجب می‌شود تا بتوانید در هر زمان و در هر مکانی با حداقل تجهیزات ورزشی، از سطح مبتدی تا حرفه‌ای ورزش کنید و به تناسب اندامتان برسید. برای سهولت در اجرای صحیح حرکات، شما امکان مشاهده بیش از 2،000 ویدیو ورزشی به همراه محتوای متنی و صوتی آن را دارید. برنامه گرم¬کردن پویا و سردکردن در انتها نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت برنامه ورزشی فیتساز است. همچنین فیتساز با ارائه اسنک ورزشی قبل و بعد از ورزش، انرژی مورد نیز در حین ورزش و ریکاوری پس از آن را نیز فراهم می‌کند. با توجه به مشخصات فردی‌تان، همچنین میزان تجربه شما در انجام حرکات ورزشی، فیتساز به کمک استفاده از هوش مصنوعی، برنامه ورزشی شخصی شما را به شکلی طراحی می‌کند که در انجام حرکات آن احتمال آسیب دیدگی کمتری وجود داشته باشد و مسیر شما به سمت هدف مشخص شده آسان‌تر بشود.

کالری شمار فیتساز چیست؟

کالری شمار اپلیکیشن فیتساز در کنار برنامه غذایی تخصصی، موجب آشنایی شما با کالری غذاهای مختلف خواهد شد. پایگاه داده‌ای غنی و گسترده کالری شمار فیتساز، شامل تعداد بسیار زیادی از غذاها، به همراه میزان کالری، درشت مغذی‌ها (کربوهیدرات، پروتئین و چربی) و ریز مغذی‌هایی مانند انواع مینرال‌ها، ویتامین‌های محلول در آب و محلول در چربی است. شما به کمک استفاده از کالری شمار فیتساز می‌توانید با ارزیابی کالری‌ مواد غذایی، انتخاب‌های هوشمندانه‌تری داشته باشید.

کلام آخر

مهمترین هدف تیم فیتساز بهبود سطح سلامت و القا حال خوب به جامعه است، بنابراین همه اعضا تیم فیتساز تلاش می‌کنند تا با اضافه کردن ویژگی‌های جدید، ضمن برآورده کردن نیاز‌های کاربران رابطه کاربری بهتر و جذاب‌تری را فراهم کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات