قیمت ایمپلنت کره ای در کلینیک دندانپزشکی روشا

سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
ایمپلنت‌های دندانی در انواع و برندهای مختلف در جهان ساخته می‌شوند. در این مقاله، برندهای ایمپلنت در کلینیک دندان پزشکی روشا را بررسی می‌کنیم.
تبلیغات

ایمپلنت‌های دندانی امروزه به‌عنوان درمانی کامل برای جایگزینی دندان‌های از‌دست‌رفته شناخته می‌شوند. ایمپلنت‌های دندانی در انواع و برند‌های مختلف در جهان ساخته می‌شوند و یکی از این ایمپلنت‌ها، ایمپلنت‌های کره‌ای است. در این مقاله، قیمت ایمپلنت کره‌ای، مزایا، معایب و کیفیت آن را بررسی و برند‌های آن در کلینیک دندانپزشکی روشا را معرفی می‌کنیم.

ایمپلنت کره‌ای چیست؟

‌پایه‌های ایمپلنت دندان مهم‌ترین جزء در استحکام و حساسیت و طول عمر آن هستند و این پایه‌ها را کارخانه‌های مختلفی می‌سازند. در‌صورتی‌که دفتر مرکزی برند سازنده ایمپلنت دندان در کشور کره باشد، به‌عنوان ایمپلنت کره‌ای شناخته می‌شود.

امروزه نظرات درباره ایمپلنت کره‌ای بین افرادی که از برندهای درجه‌یک و معتبر آن استفاده کرده‌اند، بسیار مثبت و راضی‌کننده است.

کیفیت ایمپلنت‌های کره‌ای

دلیل محبوبیت فراوان ایمپلنت‌های کره‌ای در جهان معمولاً هزینه بسیار مناسب آن‌ها درمقایسه‌با رقبای اروپایی و آمریکایی آن‌ها است؛ اما باید گفت که امروزه برخی ایمپلنت‌های کره‌ای درجه کیفیتی در حد ایمپلنت‌های اروپایی به شما ارائه می‌دهند.

آیا ایمپلنت کره‌ای خوب است؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در‌صورت استفاده از برند معتبر، مراجعه به متخصص باتجربه می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد که در‌کنار کیفیت مناسب، به پرداخت هزینه زیاد نیاز نخواهید داشت.

مزایای ایمپلنت کره‌ای

  • هزینه مقرون‌به‌صرفه
  • برندهای متنوع
  • کیفیت مناسب
  • دسترسی آسان به تجهیزات و قطعات آن در ایران
  • مراکز بسیار و دردسترس برای کاشت

معایب ایمپلنت کره‌ای

  • کیفیت کمتر درمقایسه‌با برند‌های آمریکایی و اروپایی
  • وجود برند‌های غیر‌معتبر در بین آن‌ها

طول عمر ایمپلنت‌های کره‌ای

عوامل زیادی عمر ایمپلنت کره‌ای را می‌تواند دستخوش تغییر کند؛ اما عمر مفید ایمپلنت کره‌ای در‌حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است که در‌صورت استفاده از برند معتبر و مراقبت‌های صحیح می‌تواند افزایش پیدا کند.

قیمت ایمپلنت کره‌ای چقدر است؟

قیمت هر واحد ایمپلنت کره‌ای درجه‌یک در سال ۱۴۰۲ به‌طور‌میانگین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان و برند‌های قیمت‌مناسب‌تر به‌طور‌میانگین ۸ تا ۹ میلیون تومان است. هزینه اعلام‌شده کلینیک دندانپزشکی روشا به‌همراه روکش و ضمانت است.

اگر قصد دارید در تهران از ایمپلنت کره‌ای استفاده کنید و از جدیدترین قیمت ایمپلنت کره‌ای مطلع شوید، می‌توانید از صفحه زیر دیدن کنید.

قیمت روز ایمپلنت کره‌ای

قیمت انواع ایمپلنت کره‌ای

امروزه، برندهای بسیار زیادی در کشور کره مشغول فعالیت هستند که در‌ادامه، قصد داریم تعرفه ایمپلنت‌های کره‌ای محبوب در ایران را بررسی کنیم.

قیمت ایمپلنت بیوتم کره‌ای

قیمت ایمپلنت کره‌ای بایوتم یا ایمپلنت بیوتم در کلینیک دندانپزشکی روشا مبلغ ۱۱ میلیون تومان است که همراه روکش و ۱۵ سال ضمانت تقدیم شما خواهد شد.

قیمت ایمپلنت کره‌ای اوستم

ایمپلنت کره‌ای اوستم یکی از برندهای محبوب و با‌کیفیت در ایران و جهان است و هزینه هر واحد آن ۱۱ تا ۱۲ میلیون تومان به‌همراه روکش و ضمانت تخمین زده می‌شود.

قیمت ایمپلنت کره‌ای مگاژن

ایمپلنت کره‌ای مگاژن (‌Megagen) یکی از ایمپلنت‌های کره‌ای با‌کیفیت شناخته می‌شود و قیمت هر واحد آن به‌همراه روکش و ضمانت ۱۱ تا ۱۲ میلیون تومان است.

قیمت ایمپلنت کره‌ای دیو

ایمپلنت کره‌ای دیو ایمپلنتی محبوب، کیفیت و مقرون‌به‌‌صرفه است که طرفداران زیادی دارد. هزینه هر واحد از این نوع ایمپلنت ۱۰ میلیون تومان به‌همراه روکش و ضمانت است.

قیمت ایمپلنت کره‌ای دنتیس

قیمت ایمپلنت کره‌ای دنتیس بسیار مناسب است و برای استفاده از آن به‌همراه روکش و ضمانت باید ۹ میلیون تومان بپردازید.

قیمت ایمپلنت کره‌ای ایمپلنتیوم

قیمت ایمپلنت کره‌ای ایمپلنتیوم (دنتیوم) ۱۰ میلیون تومان به‌همراه ۵ سال ضمانت و روکش پی‌اف‌ام است.

انواع مارک‌های ایمپلنت کره‌ای

در قسمت قبل، از تعرفه ایمپلنت کره‌ای در تابستان ۱۴۰۲ مطلع شدید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره مارک‌های ایمپلنت کره‌ای کسب کنید، با ما همراه باشید.

ایمپلنت کره‌ای Osstem

این برند از مارک‌های با‌سابقه کره‌ای است که در سال ۲۰۰۶ نام خود را به نام ایمپلنت اوستم تغییر داد. این شرکت در سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۲۲ موفق شده بود مجوز‌های FDA و CE خود را دریافت کند. ایمپلنت آستم نیز در آمریکا کارخانه تولید ایمپلنت دارند و برخی آن را ایمپلنت کره‌ای تحت لیسانس آمریکا می‌نامند که صحیح نیست.

ایمپلنت کره‌ای SNUCONE

شرکت ساخت ایمپلنت کره‌ای اسنو در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد و تا سال ۲۰۰۶ به تولید تجهیزات پزشکی می‌پرداخت. در سال ۲۰۰۶، اولین محصول ایمپلنت خود را به‌کمک شرکت آلمانی KONUS ارائه داد. این ایمپلنت با لقب ایمپلنت کره‌ای تحت لیسانس آلمان نیز شناخته می‌شود.

ایمپلنت کره‌ای DIO

ایمپلنت دیو در سال ۲۰۰۲ شروع به فعالیت در حوزه تولید فیکسچر ایمپلنت کره‌ای کرد و در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ به‌ترتیب موفق شد مجوز CE و FDA را کسب کند. ایمپلنت سری UF که در سال ۲۰۱۱ ارائه شد، از ایمپلنت‌های محبوب و موفق این شرکت به‌حساب می‌آید.

ایمپلنت کره‌ای Chaorum

ایمپلنت کره‌ای چاروم فعالیت خود را در سال ۲۰۰۶ با شعار «لبخند و سلامت خود را حفظ کنید» آغاز کرد. این شرکت گواهینامه‌های ISO13485 و FDA و CE را گرفته است که محبوبیت خاصی در ایران دارند.

ایمپلنت کره‌ای CMI

ایمپلنت کره‌ای سی‌ام‌آی یکی محصولات شرکت Neobiotech محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۰ فعالیتش را به‌صورت محدود آغاز کرد و در سال ۲۰۰۸ به فعالیت خود به‌صورت عمومی ادامه داد.

بهترین ایمپلنت کره‌ای

بهترین ایمپلنت کره‌ای باتوجه‌به شرایط و بودجه شما تعیین می‌شود. ازجمله بهترین ایمپلنت‌های کره‌ای بایوتم و اوستم و مگاژن هستند که به نام ایمپلنت کره‌ای درجه‌یک نیز شناخته می شوند.

فراموش نکنید که در بین ایمپلنت کره‌ای برندهای معتبر و غیر‌معتبر وجود دارد و باید درباره برند سازنده آن تحقیق کنید. اگر می‌خواهید از ایمپلنت کره‌ای اصل استفاده کنید، حتماً به مرکز ایمپلنت معتبر مراجعه کنید.

ضمانت ایمپلنت کره‌ای

اگر قصد دارید از ایمپلنت کره‌ای اصل، سوئیسی، آمریکایی و اروپایی به‌همراه ضمانت و شرایط اقساط استفاده کنید، می‌توانید از صفحه زیر دیدن کنید.

قیمت ایمپلنت دندان

مقایسه ایمپلنت کره‌ای با رقبا

همان‌طور‌که گفته شد، کشور‌های مختلفی ایمپلنت دندان تولید می‌کنند که هر‌کدام ویژگی‌های خاصی دارند. درادامه، قصد داریم ایمپلنت کره‌ای را با ایمپلنت سایر کشورها مقایسه کنیم.

فرق ایمپلنت کره‌ای و سوئیسی

به‌طورکلی، عمده تفاوت ایمپلنت کره‌ای در کیفیت و هزینه آن است. ایمپلنت‌های سوئیسی باکیفیت‌تر از ایمپلنت کره‌ای هستند؛ اما قیمت ایمپلنت‌های کره‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر از ایمپلنت‌های سوئیسی است.

فرق ایمپلنت کره‌ای با آمریکایی

قیمت و کیفیت ایمپلنت‌های آمریکایی نسبتاً بیشتر از ایمپلنت‌های کره‌ای است؛ ولی فراموش نکنید که قطعات و تجهیزات ایمپلنت کره‌ای در ایران درمقایسه‌با ایمپلنت آمریکایی دردسترس تر خواهد بود.

فرق ایمپلنت کره‌ای با آلمانی

ایمپلنت‌های آلمانی نیز انواع مختلفی دارند؛ اما به‌طور‌کلی هزینه ایمپلنت‌های کره‌ای مقرون‌به‌صرفه‌‌تر از این ایمپلنت‌های آلمانی است و ازنظر کیفیت نیز به هم‌نوع آلمانی خود بسیار نزدیک هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات