رزرو آنلاین نوبت مطب در درمانکده پلتفرم دریافت خدمات سلامت

دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
سایت‌هایی که در زمینه خدمات رزرو آنلاین نوبت مطب فعالیت دارند، باعث شده‌اند تا بیماران و پزشکان راحت‌تر با یکدیگر ارتباط داشته باشند.
تبلیغات

یافتن پزشک متخصص باتجربه و دریافت نوبت از آنها همیشه دغدغه‌ٔ بیماران است. اولین چیزی که به ذهن همهٔ ما می‌رسد این است که از دوستان و آشنایان خود برای یافتن پزشکان متخصص کمک بگیریم. اما اطلاعات آنها در این زمینه بسیار محدود است و نمی‌توانند در هر شرایطی به ما کمک کنند. وب‌سایت‌هایی که در زمینه ارائه خدمات آنلاین سلامت فعالیت دارند، می‌توانند اطلاعات با ارزشی در این زمینه در اختیار ما قرار دهند. در ادامه نگاهی به سازوکار این نوع سایت‌ها پرداخته‌ایم.

آشنایی با چگونگی نوبت‌دهی اینترنتی

برای رزرو آنلاین نوبت مطب کافی است به لیست پزشکان متخصص دسترسی داشته باشید. این لیست شامل اطلاعاتی است که در دریافت نوبت آنلاین به بیماران کمک می‌کند. پلتفرم‌های دریافت خدمات سلامت مانند درمانکده، اطلاعات این لیست را همواره به‌روز نگه می دارند. شما با بررسی اطلاعات می توانید به‌صورت آنی، از پزشک مورد نظر مانند دکتر پوست، متخصص مغز و اعصاب، دکتر روانشناس و… نوبت ویزیت دریافت کنید. نوبت‌دهی اینترنتی به شما کمک می‌کند تا:

 • پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید.

 • در سریع‌ترین زمان ممکن نوبت دریافت کنید.

 • عملکرد پزشکان را با یکدیگر مقایسه کنید.

 • تجربهٔ خود از مراجعه به پزشک را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دریافت نوبت از پزشکان متخصص بدون محدودیت زمانی

پلتفرفرم‌هایی که اقدام به ارائه خدمات آنلاین سلامت می‌کنند در هر ساعت از شبانه‌روز در خدمت بیماران هستند. با بررسی لیست پزشکان و اطلاعات آنها می‌توانید در نزدیک‌ترین تاریخ موجود، نوبت آنلاین دریافت کنید. همچنین می‌توانید از خدمات این نوع سایت‌ها برای یافتن پزشکانی که اطلاعات کافی از آنها ندارید، استفاده کنید.

رزرو نوبت آنلاین از پزشکان متخصص تهران برای ساکنین شهرستان‌ها

پیدا کردن نام و نشانی پزشکان متخصص در تهران و دریافت نوبت از آنها برای افرادی که ساکن شهرستان هستند، کار چندان آسانی نیست. خدمت رزرو نوبت آنلاین این فرصت را به بیماران می‌دهد تا بدون توجه به بُعد مسافت بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن از پزشک متخصص در تهران نوبت دریافت کنند.

خدماتی که درمانکده به بیماران ارائه می‌دهد

آزمایش در منزل/ محل

اگر هدف شما از رزرو نوبت مطب، دریافت نسخه برای آزمایش و چکاپ است، می توانید از خدمات آنلاین سلامت درمانکده استفاده کنید. اگر پزشک متخصص برای تشخیص و درمان بیماری، آزمایش تجویز کرده است، کافی است عکس نسخه را در سایت بارگذاری کنید. پس از آن تکنسین آزمایشگاه در زمان و مکان تعیین شده، شما را ملاقات خواهد کرد. اگر نسخهٔ پزشک ندارید و یا می‌خواهید قبل از انجام آزمایش، با پزشک مشورت کنید، باز هم می‌توانید از خدمات آنلاین درمانکده استفاده کنید. هزینه آزمایش در محل را می‌توانید با بیمه تامین اجتماعی و خدمات سلامت و تکمیلی پرداخت کنید.

مشاوره پزشکی

شما می‌توانید قبل از دریافت نوبت اینترنتی و حضور در مطب، شرایط پزشکی خود را با پزشکان متخصص طرف قرارداد با درمانکده مطرح کنید. مشاورهٔ آنلاین پزشکی با درخواست شما می‌تواند به‌صورت متنی، صوتی یا تصویری باشد.

رزرو آنلاین نوبت

در لیست پزشکان متخصص درمانکده مانند متخصص قلب، دکتر اطفال، پزشک زنان و زایمان، دکتر فوق تخصص غدد و… اطلاعات آنها با آخرین به‌روزرسانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا رزرو آنلاین نوبت سریع‌تر انجام شود. این اطلاعات شامل موارد زیر هستند:

 • نام و میزان تحصیلات پزشک

 • آدرس مطب

 • راه‌های ارتباطی

 • نزدیک‌ترین تاریخ برای رزرو اینترنتی

 • تعداد مشاوره‌های آنلاین

 • میزان رضایتمندی کاربران

 • حق ویزیت پزشک

آزمایش کرونا در محل و کرونای سازمانی

برای انجام آزمایش pcr و آنتی بادی جهت تشخیص کووید ۱۹، نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه و مراکز درمانی نیست. آزمایش پی‌سی‌آر به نمونه‌ٔ بزاق و تست آنتی‌بادی به نمونهٔ خون نیاز دارد که به‌راحتی در منزل یا محل کار قابل انجام است.

خدماتی که پلتفرم دریافت خدمات سلامت درمانکده به پزشکان ارائه می‌دهد

دریافت نرم‌افزار منشی‌یار

پزشکان متخصص با نصب این نرم‌افزار روی گوشی همراهِ خود می‌توانند به طور لحظه‌ایی از رزرو آنلاین نوبت بیماران اطلاع یابند. زمانی که بیمار نوبت اینترنتی می‌گیرد، برای شما یک پیغام ارسال خواهد شد. ارسال این پیام‌ها روزانه است. از طریق این نرم‌افزار می‌توانید مشخصات بیمار همراه با ساعت و روز ویزیت را مشاهده کنید.

کاهش نرخ کنسلی نوبت

بیمارانی که با استفاده از سیستم نوبت‌دهی اینترنتی، اقدام به رزرو آنلاین نوبت می‌کنند، حق ویزیت را به طور کامل پرداخت کرده‌اند. به همین دلیل اگر مشکل خاص دیگری وجود نداشته باشد، در روز و ساعت مشخص‌شده در مطب حضور می‌یابند. این موضوع به پزشکان در مدیریت زمان کمک می‌کند.

تبلیغات

درمانکده در میان وب‌سایت‌هایی که در حوزه خدمات آنلاین سلامت در ایران فعالیت می‌کنند، در رتبه‌های نخست قرار دارد. ماهانه بیش از ۶ میلیون کاربر از این وب‌سایت دیدن می‌کنند. بنابراین حضور در لیست پزشکان این مجموعه، فرصتی را در اختیار پزشکان قرار می‌دهد تا بیشتر و موثرتر دیده شوند. همچنین بیش از ۹۵ درصد کاربران از فعالیت درمانکده در زمینه ارائه خدمات آنلاین سلامت رضایت دارند. بنابراین فعالیت در چنین مجموعهٔ موفقی، حس اعتماد مخاطب را افزایش خواهد داد.

مشاوره فوری

همیشه بیمارانی هستند که در شرایط خاص قرار دارند و با چند توصیه مهم پزشکی، گره از مشکلات‌شان باز می‌شود. مثلا شاید بتوانید میخچه پا را با چند توصیهٔ پزشکی و بدون حضور به مطب درمان کنید. اگر توصیه‌های پزشکی پاسخ نگرفتید، در مرحله‌ٔ بعدی می‌توانید به فکر رزرو آنلاین نوبت مطب باشید.

نوبت اینترنتی مطب

با استفاده از خدمت رزرو آنلاین نوبت، به راحتی می‌توانید ساعات کاری مطب را در اختیار بیماران قرار دهید. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که بیماران به راحتی می‌توانند با شما در تماس باشند.

مشاوره آنلاین

بیماران زیادی هستند که به هر دلیلی مانند کهولت سن، معلولیت و… امکان حضور در مطب پزشک را ندارند. مشاورهٔ پزشکی آنلاین اولین انتخاب این گروه از بیماران است تا در مرحلهٔ اول بتوانند، بدون حضور در مطب پزشک توصیه‌های پزشکی را دریافت کنند. این خدمت از درمانکده به پزشکان فرصت می‌دهد تا در هر مکان و زمانی، به بیماران کمک کنند.

رزرو آنلاین نوبت مطب پزشکان متخصص در سراسر تهران با درمانکده

مجموعه درمانکده با پزشکان متخصص و باتجربه در سراسر استان تهران همکاری دارد. رضایت مخاطبان مهم‌ترین هدف این مجموعه است، به همین دلیل اطلاعات پزشکان به‌طور کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این پزشکان برای پیوستن به خانوادهٔ بزرگ درمانکده مراحل گزینشی مختلفی را گذارنده‌اند. ما سعی کرده‌ایم شرایطی را فراهم کنیم تا بیماران در هر موقعیت زمانی و مکانی، فرصت ملاقات با پزشکان کارآزموده را داشته باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات