تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه اس پی یار

شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
اس پی یار
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
اس پی یار با ارائه ضمانت نامه به مدت 12 ماه و استفاده از قطعات اصل اقدام به تعمیر لوازم خانگی می‌کند.

تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار با سال ها تجربه مستمر و با آموزش نیروی متخصص در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع لوازم خانگی بزرگ و کوچک، آماده ارائه خدمات است.

خدمات تعمیرگاه مرکزی اس پی یار

امروزه با توجه به پیشرفت‌های چشمگیری که در صنعت تولید لوازم خانگی بوجود آمده، امکانات و تکنولوژی های بکار رفته در این دستگاه ها نیز پیشرفته تر شده است. برای مثال امروزه یخچال های هوشمند وارد بازار شده اند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و می‌توانید از راه دور آن ها را کنترل کنید. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از دوربینی که درون این یخچال ها تعبیه شده است درون آن ها را نیز ببینند.

با توجه به این مسائل می‌توان گفت که تعمیر این دستگاه ها نیز نیازمند دانش فنی بالایی بوده و درواقع تعمیرکاران باید با فناوری به کار رفته در این دستگاه ها و نحوه تعمیر و عیب یابی آن آشنایی کاملی داشته باشند.

از خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیرکاران با تجربه
  • ارائه خدمات تعمیر در محل
  • دارای سیستم مشاوره تخصصی کاملا رایگان
  • ارائه ضمانت نامه 1 ساله به مشتریان
  • دارای شعب مختلف در سرتاسر تهران
  • استفاده از قطعات اصل و درجه 1
  • هزینه تعمیرات مقرون به صرفه و مناسب تمامی اقشار

۱. تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه

در اس پی یار تمامی تکنسین ها با آخرین تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی آشنا بوده و توانایی تعمیر این دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن را دارند. مجموعه اس پی یار با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران همواره آن ها را با جدیدترین فناوری های بکار رفته و روش تعمیرات آن ها آشنا خواهند کرد.

۲. خدمات تعمیر در محل و منزل

چنانچه نگرانی هایی نسبت به جا به جایی دستگاه های بزرگ خود تا تعمیرگاه را دارید، می‌توانید از خدمات عیب یابی و تعمیر در خانه مجموعه اس پی یار استفاده نمایید. بنابراین دیگر نیاز نیست برای تعمیر یخچال خود دستگاه خود را تا تعمیرگاه منتقل نمایید.

از مزیت های تعمیرات در خانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• جا به جا نکردن دستگاه

• انجام خدمات زیر نظر خود شما

• کاهش چشمگیر هزینه های تعمیرات

• جلوگیری از مشکلات ترافیک

۳. ارائه مشاوره کاملا رایگان

اگر مشکل دستگاه شما جزئی باشد، میتوانید از کارشناسان اس پی یار مشاوره رایگان دریافت نموده و ایراد را برطرف نمایید. بنابراین بهترین کار به هنگام مواجهه با مشکل تماس با مجموعه است.

۴. گارانتی خدمات به مدت 12 ماه

به منظور آنکه کاربران با خیالی آسوده نسبت به رفع مشکلات دستگاه اقدام نمایند، مجموعه اس پی یار تمامی خدمات را به مدت 1 سال گارانتی می‌کند. باید توجه داشت که این ضمانت نامه فقط برای بخش و قطعه تعمیر شده فعال میگردد.

به عنوان مثال در تعمیر لباسشویی چنانچه موتور دستگاه تعمیر گردد، گارانتی فقط برای موتور فعال می‌شود و در صورت خرابی شیر برقی، تعمیرات شامل گارانتی نخواهد شد.

جدول راهنمای عیب یابی یخچال و ماشین لباسشویی

در این بخش می توانید با علت برخی از مهمترین ایرادات هریک از لوازم خانگی آشنا شوید. کاربران باید توجه داشته باشند که انجام خدمات تعمیر نیازمند تجربه و تخصص است و در صورت نیاز به تعمیرکار، حتما با مرکز اس پی یار تماس بگیرید.

۱. جدول راهنمای تعمیر یخچال فریزر و ساید

جدول راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی

نتیجه گیری و جمع بندی

در این مطلب با خدمات مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس یار آشنا شدیم و همچنین با علت خرابی در یخچال و ماشین لباسشویی نیز اشاره کردیم.

مطالب مشابه

نظرات