تأمین انرژی مطمئن PC با محصولات متخصص گیمینگ آونگ

یک‌شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت MSI، یکی از برترین برندهای گیمینگ دنیا درزمینه تولید سخت‌افزار کامپیوتر، دو سری از منابع تغذیه را وارد بازار کرده است. پاورهای سری MAG و MPG محصولاتی هستند که برای استفاده‌های مختلف و در بازه‌های قیمتی متفاوت معرفی شده‌اند.

انتخاب پاور مناسب و مطمئن برای PC یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که قصد اسمبل‌کردن سیستم جدید را دارند؛ به‌خصوص اینکه این قطعه حیاتی در PC در ارتباط مستقیم با تمام قطعات اصلی دیگر عمل می‌کند و عملکرد بد پاور می‌تواند به سایر اجزای کامپیوتر صدمات جبران‌ناپذیری وارد کند. حالا با ورود پاورهای MSI به بازار، گزینه‌های جذاب و بسیاری برای انتخاب دراختیار کاربران قرار گرفته است.

در‌حال‌حاضر، سری MAG شامل دو محصول اقتصادی با توان‌های ۵۵۰ و ۶۵۰ وات به نام‌های MAG A550BN و MAG A650BN می‌شود. این پاورها با گواهی 80 PLUS BRONZE تولید شده‌اند و برای سیستم‌های اقتصادی و اداری بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستند.

در بخش سیستم‌های حرفه‌ای‌تر و به‌خصوص گیمینگ، با‌‌توجه‌‌‌به ورود قطعات و مخصوصاً کارت‌های گرافیک جدیدی مثل RTX 3090 Ti به بازار و نیز کارت‌های سری RTX 40 در آینده نزدیک، پاورهای قدرتمندتر و مطمئن‌تری هم مورد‌نیاز هستند. پاوری که در این سیستم‌ها استفاده می‌شود، نیازمند توان زیاد و بازده تبدیل انرژی بهتری است. برای مثال، برای کارت RTX 3090 Ti که به‌تنهایی نزدیک به ۵۰۰ وات انرژی مصرف می‌کند، بسته به پردازنده و سایر قطعات استفاده‌شده، پاورهایی بین ۸۵۰ تا ۱۰۰۰ وات پیشنهاد می‌شوند.

برای این بخش نیز MSI محصولات سری MPG را تولید کرده است که از گواهی 80 PLUS GOLD و طراحی کاملاً ماژولار بهره می‌برند. این سری نیز شامل محصولات MPG A650GF ،MPG A750GF ،MPG A850GF و MPG A1000G می‌شود و همان‌طور‌که از نامشان پیدا است، از ۶۵۰ تا ۱۰۰۰ وات را پوشش می‌دهد.

محصولات مذکور با کارایی بالا، کیفیت ساخت بسیار خوب، بهره‌گیری از فن خنک‌کننده قدرتمند و کم‌صدا در لود پایین و انبوهی از کابل‌ها و اتصالات مورد‌نیاز عرضه شده‌اند و با‌‌توجه‌‌به نام پرآوازه MSI در تولید محصولات گیمینگ، می‌توانند انتخاب بسیار خوبی برای کاربران باشند.

پاورهای سری MAG و MPG شرکت MSI با گارانتی «آونگ» در بازار کشورمان عرضه می‌شوند و با‌‌توجه‌‌‌به سابقه درخشان آونگ، خیال کاربران از‌لحاظ اصالت و عرضه مناسب کالا و خدمات پس از فروش آن راحت خواهد بود.

مطالب مشابه

نظرات