چه نکاتی را پیش از خرید سرویس اینترنت TD-LTE باید در نظر داشته باشیم؟

شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بسیاری از ما هنگامی که تصمیم به خرید یکی از سرویس‌های اینترنت پرسرعت را داریم، به وب سایت‌های شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مراجعه می‌کنیم.
تبلیغات

یکی از سرویس‌هایی که ممکن است برخی از ما آشنایی کافی با آن را نداشته باشیم، سرویس اینترنت ثابت نسل 4 (TD-LTE) است. درادامه مهم‌ترین نکاتی که باید پیش از خرید این سرویس در نظر داشته باشیم، مورد بررسی قرار می دهیم.

اینترنت ثابت نسل 4 (TD-LTE) برای چه کسانی مناسب است؟

سرویس اینترنت ADSL یکی از سرویس‌های محبوب و انتخابی مناسب برای کاربران خانگی و حتی بسیاری از شرکت‌ها و مؤسسات تجاری است. اما یکی از مسائلی که کاربران در هنگام خرید سرویس اینترنت ADSL ممکن است با آن مواجه شوند، نبود پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت یا قرارگرفتن منطقه مورد نظر در محدوده فیبر نوری است. در چنین مواردی بهترین راه‌حل خرید سرویس اینترنت ثابت نسل 4 (TD-LTE) است.

همچنین بسیاری از کاربران خانگی یا مدیران شرکت‌ها برای انجام بهینه امور روزمره به سرعتی بالاتر از سرعت متداول در سرویس‌های ADSL نیاز دارند. شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در اینترنت TD-LTE خود تا حداکثر 80 مگابیت سرعت را دراختیار کاربران قرار می‌دهد.

عدم نیاز به خط تلفن ثابت، قابلیت جابه‌جایی در نقاط مختلف تحت پوشش، پایداری بالا در آپلود و دانلود از مزایای سرویس اینترنت TD-LTE است.

مناطق تحت پوشش

یکی از مهم‌ترین مسائلی که پیش از خرید سرویس اینترنت ثابت نسل 4 (TD-LTE) باید مدنظر قرار دهیم، پوشش‌دهی منطقه است. معمولاً ازطریق تماس با شرکت‌های ارائه دهنده این سرویس اینترنتی می‌توانید از مناطق تحت پوشش اطلاع حاصل کنید.

برای کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد مناطق تحت پوشش، می‌توانید ازطریق شماره 1577 با کارشناسان پیشگامان توسعه ارتباطات تماس حاصل کنید.

تجهیزات مورد نیاز

برای استفاده از اینترنت TD-LTE سیم‌کارت و مودم مخصوص مورد نیاز است. با این سیم‌کارت‌ها نمی‌توان همانند سیم‌کارت‌های معمولی تماس برقرار کرد یا پیامک فرستاد. معمولاً شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی سیم‌کارت و مودم مخصوص را دراختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات تمامی سرویس‌های TD-LTE خود را با سیم‌کارت مخصوص و مودم های شناخته شده در بازار ارائه می‌دهد.

مشاوره پیش از خرید

پیش از خرید سرویس اینترنت TD-LTE خود سؤالات و ابهامات موجود را با شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مورد نظر درمیان بگذارید. در صورتی که تمایل دارید سرویس اینترنت ثابت نسل 4 خود را از شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات خریداری کنید، می‌توانید ازطریق تماس با شماره 1577 مشاوره رایگان را دریافت کنید.

مراحل سفارش و فعال سازی سرویس تلفن نسل 4 از شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات بسیار آسان است و نصب و راه اندازی آن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌گردد. برای ثبت نام آنلاین می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات