دریافت درگاه پرداخت بانک ملت از زرین پال

سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
با توجه به محدودیت‌های زمانی ساعات کاری در بانک‌های کشور، امکانی فراهم شده است تا افراد بتوانند بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری به شعب بانکی، درگاه پرداخت مستقیم بانکی را از بانک مقصد موردنظر خود دریافت کنند.
تبلیغات

اغلب کسانی که برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی ازطریق دریافت مستقیم درگاه پرداخت اقدام می‌کند، زمان زیادی را برای تهیه‌ی مدارک موردنیاز، تأیید درخواست یا احراز هویت خود صرف می‌کنند ضمن این‌که ممکن است در شرایط خاصی به دلیل نیاز به برخی رفت‌و‌آمدهای ضروری، و ازدحام مراجعه‌کنندگان در ساعت‌های اداری، طبعاً فرایند طولانی‌‌تری نیز در انتظار متقاضی دریافت درگاه پرداخت از بانک ملت پیش‌روی فرد قرار خواهد گرفت. با توجه به محدودیت‌های زمانی ساعات کاری در بانک‌های کشور، امکانی فراهم شده است تا افراد بتوانند بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری به شعب بانکی، درگاه پرداخت مستقیم بانکی را از بانک مقصد موردنظر خود دریافت کنند.

اگر متقاضی دریافت درگاه پرداخت بانک ملت هستید، می‌توانید در بستر زرین پال برای این کار اقدام کنید. زرین پال یکی از اولین شرکت‌های پرداخت یار کشور است که در ارائه‌ی خدمات مالی ید طولایی دارد و قریب بر دوازده سال است که در حال خدمت‌رسانی در حوزه‌ی فناوری‌های نوین مالی (FinTech) به کسب‌وکارهای اینترنتی است.

برخلاف برخی شرکت‌های پرداخت‌یاری، زرین پال از معدود شرکت‌های پرداخت یاری است که امکان دریافت درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت و سایر بانک ها را برای کاربران خود فراهم کرده است، به نوعی زرین پال را می‌توان یک تسهیل‌گر درآمدزایی برای مشاغل آنلاین برشمرد که با فضایی که دراختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد، بتوانند نرخ تراکنش ‌های موفق مشتریان خود را بهبود بخشند.

کلیه‌ی افرادی که قصد دارند برای دریافت درگاه پرداخت از بانک ملت اقدام کنند، به کمک زرین پال می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، و بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و زمان‌بر هویت‌سنجی و اخذ مجوزهایی که بررسی و تأیید آن‌ها گاها از یک تا دو ماه به طول می انجامد، درگاه پرداخت بانک ملت را دریافت و فعال‌سازی کنند.

زرین پال، به تمامی کاربران خود درگاه پرداخت مستقیم ارائه می‌دهد و پرداخت‌کنندگان بلافاصله بعد از کلیک روی دکمه پرداخت به صفحه پرداخت بانکی (به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک پاسارگاد و...) هدایت شده و هیچ صفحه واسطی به آن‌ها نشان داده نمی‌شود. از این نظر هیچ تفاوتی میان استفاده از درگاه پرداخت زرین پال و سایر روش‌های دریافت مستقیم درگاه پرداخت وجود ندارد و تنها تفاوت در سریع‌ تر بودن و راحت‌تر بودن فرایند دریافت درگاه پرداخت اینترنتی و همینطور کیفیت و تعدد خدمات ارائه شده در زرین پال است.

مزایای دریافت درگاه پرداخت ملت از زرین پال

دریافت درگاه پرداخت بانک ملت ازطریق زرین پال محاسن بسیاری برای کاربران دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم؛

زرین‌پال به‌عنوان رابط میان کسب‌وکارها و نظام بانکی کشور، با سرعت‌دهی به فرایند دریافت درگاه‌های مختلف بانکی نظیر به‌پرداخت ملت، نقش مهمی در توسعه‌ و رشد مشاغل آنلاین ایفا می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن، (کمتر از ۲۴ ساعت) امکان دریافت درگاه پرداخت بانک ملت را برای کاربران خود فراهم می‌سازد.

امکان دریافت هم‌زمان چند درگاه پرداخت، گزارش‌گیری دقیق از تراکنش‌ها به همراه جزئیات هر پرداخت، زمان‌بندی تسویه‌حساب‌‌ها، تعریف شماره حساب‌های بانکی مختلف، فیلترگذاری تراکنش‌ها، دریافت خروجی اکسل از فهرست مشتریان، ساختن لینک پرداخت و دریافت شماره شبا تنها بخشی از امکاناتی ا‌ست که در پنل کاربری زرین پال فراهم شده است.

زرین پال برای اتصال درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت به وب سایت، بستری فراهم آورده است تا افراد بتوانند با حداقل دانش برنامه نویسی، و بدون نیاز به برآورد نتایج آزمون و خطای کیفی، به‌سادگی تمام افزونه‌های موردنیاز وب سایت خود را به صورت کاملاً رایگان از زرین پال دریافت کنند و به کمک مستندات فنی و دستورالعمل‌ها، در وب سایت خود پیاده‌سازی و اجرا کنند.

زرین‌پال از سرویس اختصاصی درگاه موبایلی MPG بهره‌مند است که این سرویس موجب می‌شود تا کاربران تجربه‌ی کاربری بسیار مطلوبی از فرایند پرداخت داشته باشند درگاه پرداخت موبایلی زرین‌پال، علاوه‌بر سازگاری با انواع نسخه‌ها در پلتفرم‌های iOS و Android، فرایند پرداخت درون‌برنامه‌ای کاربر را به صورت کاملاً مستقل و بدون نیاز به خروج کاربر از محیط برنامه، امکان‌پذیر می‌کند.

درخواست درگاه بانک ملت

برای استفاده از خدمات درگاه‌های پرداخت مستقیم بانکی، یا برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملت از زرین پال، نیاز است با ثبت‌نام اولیه، یک پنل مدیریتی یا حساب کاربری ایجاد کنید و سپس اطلاعات کاربری خود را تکمیل کرده و با ورود به پنل کاربری خود، درخواست درگاه بانک ملت خود را ارسال کنید. ممکن است این پرسش برای شما مطرح شده باشد که برای ارسال درخواست درگاه بانک ملت چه مدارکی موردنیاز است! پیشنهاد می‌کنیم در ادامه‌ی این مطلب نیز همراه ما باشید.

مدارک موردنیاز اشخاص حقیقی برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملت

 • شماره حساب بانک ملت
 • وب‌سایت متعلق به کسب‌و‌کار
 • نماد اعتماد الکترونیکی به نام صاحب مدارک (اینماد)
 • حساب بانکی به نام دارنده‌ی نماد اعتماد الکترونیکی
 • تصویر شناسنامه و پشت و روی کارت ملی
 • شماره تلفن همراه به نام و مشخصات کد ملی، فراموش نکنید بنابراین در این بخش از ثبت‌نام زرین پال، نیاز است تا شماره موبایلی وارد کنید که با مشخصات کارت ملی شما کاملاً تطابق داشته باشد.

مدارک موردنیاز اشخاص حقوقی برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملت

 • شماره حساب بانک ملت
 • وب‌سایت متعلق به شرکت یا سازمان
 • نماد اعتماد الکترونیکی (ای‌نماد) با تاریخ معتبر به نام صاحب مدارک
 • شماره شبای حساب بانکی به نام دارنده‌ی نماد اعتماد الکترونیکی
 • تصویر شناسنامه‌ی شخص یا صاحبین امضاء
 • تصویر کارت ملی شخص یا صاحبین امضاء
 • آگهی تأسیس شرکت به همراه تصویر روزنامه‌ی رسمی
 • شناسه‌ی اقتصادی معتبر شرکت
 • اساس‌نامه‌ی شرکت
 • ارائه‌ی شماره حساب بانکی شرکت

چنانچه شخص حقوقی هستید و قصد دارید برای دریافت درگاه پرداخت بانک ملت از زرین پال، یک حساب حقوقی ایجاد کنید، توجه داشته باشید که نیاز است پس از تکمیل اطلاعات و تغییر سطح عضویت به سطوح نقره‌ای و طلایی، یک معرفی‌نامه‌ی رسمی از شرکت خود یا سازمانی که در آن مشغول فعالیت هستید ارسال کنید تا درخواست شما در صف بررسی زرین پال قرار گیرد. لازم به توضیح است که بررسی حساب حقوقی توسط کارشناسان زرین پال انجام می‌شود و در صورت نقص مدارک یا تأیید عضویت، در هر مرحله به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد که به‌طور معمول این فرایند بین ۲ الی ۴ ساعت کاری صورت می‌پذیرد. به خاطر داشته باشید برای تأیید حساب حقوقی زرین پال، باید کلیه‌ی موارد زیر در معرفه‌نامه‌ی شما ذکر شده باشد:

۱. سربرگ شرکت

۲. مهر و امضاء مدیر عامل

۳. شماره شناسه‌ی ملی شرکت

۴. نام حقوقی شرکت، مؤسسه یا…

۵. تاریخ ثبت شرکت

۶. اطلاعات فرد معرف شامل نام، نام خانوادگی، و کد ملی

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال با مجموعه خدماتی که برای کاربران خود فراهم آورده است، بدون شک می‌تواند نیازهای مالی کسب‌وکارهای اینترنتی را به خوبی پوشش دهد ضمن این‌که خدمات دیگری نیز برای توسعه‌‌ی فعالیت این دسته از مشاغل دراختیار آن‌ها قرار می‌دهد که پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از جزییات محصولات، خدمات و امکانات زرین‌پال به شبکه‌های اجتماعی (www.instagram/zarinpal.com) و وب‌سایت (zarinpal.com) این پرداخت‌یار محبوب مراجعه کنید یا با کارشناس واحد امور مشتریان زرین پال به شماره ۰۲۱۴۱۲۳۹ تماس بگیرید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات