با ریپلای به‌صورت گروهی به دایرکت‌های اینستاگرام پاسخ دهید

یک‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
مطالعه 4 دقیقه
فروشگاه‌های اینستاگرامی روزانه صدها یا حتی هزاران دایرکت دریافت می‌کنند برای همین معمولاً در هر فروشگاه چند نفر که به آن‌ها ادمین گفته می‌شود، اینستاگرام را روی گوشی خود نصب می‌کنند و به صورت گروهی به دایرکت‌ها پاسخ می‌دهند.
تبلیغات

اما به دلیل اینکه اینستاگرام ابزار مناسبی برای دسته‌بندی و مدیریت دایرکت‌ها ندارد، جواب دادن به صدها دایرکت توسط چند نفر کار سختی است و باعث می‌شود هر روز تعدادی دایرکت بدون پاسخ بماند یا پیگیری درخواست یک مشتری در دایرکت فراموش شود.

ریپلای سرویسی است که به فروشگاه‌های اینستاگرامی کمک می‌کند بدون اینکه نیاز باشد یوزر و پسورد پیج خودشان را به ادمین‌ها بدهند، به صورت کاملاً منظم و چنده نفره به دایرکت‌ها پاسخ دهند.

دسته‌بندی دایرکت‌ها

در ریپلای همه دایرکت‌ها در یک صف قرار می‌گیرند‌، هر ادمین می‌تواند یک دایرکت را انتخاب کند تا از صف بقیه ادمین‌ها خارج شود و سپس به آن پاسخ دهد و هنگامی که چت به انتها رسید ادمین می‌تواند چت را پایان دهد‌، هر زمان که مشتری مجددا در دایرکت پیامی ارسال کند آن چت مجدداً در صف قرار می‌گیرد تا یکی دیگر از ادمین‌ها به آن پاسخ دهد.

اگر چت توسط چند ادمین پاسخ داده شود در ریپلای مشخص است که هر پیام را کدام ادمین ارسال کرده است.

ریپلای

سوالات متداول

شما می‌توانید سؤالاتی را که بیشتر مشتری‌ها در چت می‌پرسند به همراه پاسخ آن‌ها در ریپلای تعریف کنید‌، ریپلای در شروع چت این سؤالات را به مشتری نشان می‌دهد تا سرعت پاسخ‌گویی چند برابر شود.

نظرسنجی در دایرکت

ریپلای می‌تواند در پایان هر چت برای مشتری یک نظرسنجی ارسال کند و رضایت او از نحوه پاسخگویی ادمین را دریافت کند. شما می‌توانید میزان رضایت مشتریان از هر ادمین را در ریپلای مشاهده کنید.

ریپلای

دسته‌بندی دایرکت‌ها

ادمین‌ها می‌توانند به هر دایرکت یک برچسب بچسبانند و در هر زمان لیست چت‌هایی که دارای یک برچسب خاص هستند، ببینند. با این روش می‌توانید دایرکت‌های سفارشات‌، واریزی و... را مشخص و از بقیه تفکیک کنید.

در ریپلای تمام کامنت‌ها هم مثل دایرکت‌ها در یک صف قرار می‌گیرند تا به ترتیب توسط ادمین‌ها پاسخ داده شوند. هر ادمین می‌تواند هم به کامنت مشتری پاسخ دهد و هم خیلی راحت برای او دایرکت ارسال کند.

اگر در زیر یک پست صدها نفر یک سؤال مشخص مثل قیمت را می‌پرسند با ریپلای مشکل بن شدن بخاطر ارسال بیش از حد پاسخ تکراری به کامنت‌ها را نخواهید داشت و می‌توانید به همه آن‌ها بدون مشکل پاسخ دهید.

ریپلای برای چه کسانی مناسب است؟

پیج‌های فروشگاهی

فروشگاه‌های اینستاگرامی معمولاً چندین ادمین برای پاسخ دادن به دایرکت‌ها دارند. با استفاده از ریپلای دیگر نیاز نیست که یوزر و پسورد پیج را دراختیار ادمین‌ها قرار دهید.

چون مشخص است به هر چت چه کسی پاسخ داده است‌، می‌توانید نظارت بهتری روی پاسخ گویی هر ادمین داشته باشد.

تمامی کامنت‌ها‌، حتی کامنت‌هایی که مشتریان روی پست‌های بسیار قدیمی می‌گذارند را می‌توانید جواب دهید و دیگر هیچ دایرکت یا کامنتی فراموش نمی‌شود.

پیج‌های پرمخاطب

پیج‌هایی که مربوط به برندها و شرکت‌های بزرگ هستند هم معمولاً در کامنت یا دایرکت با شکایات‌، درخواست‌ها و پیشنهاد‌ها مشتریان مواجه می‌شود.

این پیج‌ها با ریپلای به صورت تیمی می‌توانند به همه چت‌ها و کامنت‌ها پاسخ دهید.

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ معمولاً عهده دار مدیریت چندین اکانت هستند و به صورت عادی ورود به اینستاگرام با چند اکانت از یک IP ثابت دردسرهایی دارد.

این آژانس‌ها می‌توانند دهها پیج اینستاگرام را به یک اکانت ریپلای متصل کنند و به کامنت‌ها و دایرکت‌های همه آن‌ها پاسخ دهند آن هم با روشی امن و بدون اینکه یوزر و پسورد پیج را به کارمندانشان بدهند!

استفاده از ریپلای با تخفیف

ریپلای ابزاری ساده برای پاسخ گویی بهتر و سریع‌تر به دایرکت‌ها و کامنت‌های اینستاگرام است که قابلیت‌ها و امکانات بسیار بیشتری نسبت به آنچه در این مقاله گفتیم دارد‌، برای آشنایی بیشتر می‌توانید به سایت ریپلای مراجعه کنید و همینطور تا پایان اسفند می‌توانید با کد تخفیف salam چهل درصد (40%) تخفیف برای خرید اشتراک ریپلای دریافت کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات