افتتاح حساب امن پی پال در جشنواره نوروزی نیک پرداخت

سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
لیست کارهای عقب‌افتاده، فاکتورهای پرداخت‌نشده و شرکتی که سوت و کور است... این تصویر کسب‌وکاری است که برای پرداخت خرید اقلام و خدمات مورد نیاز خود از خارج از کشور به مشکل خورده است.
تبلیغات

مشکل دریافت و پرداخت‌های ارزی در ایران مشکلی یکی دو روزه نیست. تحریم تقریباً در بسیاری از زمینه‌های مختلف بیزینسی، صدای فعالان آن را درآورده است. اما آیا واقعاً راهی برای افتتاح حساب پی پال بیزینسی از ایران وجود دارد؟ در این مقاله درباره راه‌حل افتتاح حساب امن پی پال می‌گوییم.

مشکلات و موانع ساخت اکانت امن پی پال در ایران

قبول این واقعیت که کشور ما سال‌ها است با تحریم‌های بانکی دست‌وپنجه نرم می‌کند، موجب شده که بسیاری از افراد و شرکت‌ها از افتتاح حساب پی پال برای پرداخت سریع و امن نااُمید شوند. حساسیت پی پال به ایران و آی‌پی ایرانی موضوع جدیدی نیست و سال‌ها است که کاربران کشور ما به دلیل تحریم‌های بانکی قادر به استفاده از سرویس پی پال نیستند. پی‌پال در صورت شناسایی هر مورد مشکوک در این زمینه به سرعت اکانت فرد را مسدود کرده و فرایند بازگرداندن حساب، ارسال مدارک و تأیید هویت نیاز به عبور از هفت خوان رستم دارد! ولی یک راه امن و بی‌دردسر برای افتتاح حساب پی پال وجود دارد. در جشنواره نوروزی نیک پرداخت می‌توانید صاحب یک حساب امن پی پال شوید.

نیک پرداخت

چرا افتتاح حساب پی پال با نیک پرداخت امن است؟

اگر شما هم برای خریدهای بین‌المللی، دریافت درآمد ارزی فریلنسری و ارسال پول به خارج از کشور به مشکل خورده‌اید، ما یک راه‌حل امن برایتان داریم. تیم نیک پرداخت بیش از ۱۵ سال است که در حوزه پرداخت ارزی فعالیت می‌کند و پرداخت‌های بین‌المللی کسب‌وکارها و فریلسنرهای زیادی را ازطریق پی پال انجام داده است. حالا نیک پرداخت به پشتوانه همین تجربه و آشنایی کامل با قوانین پی پال و شرایط تحریم، سرویس افتتاح حساب پی پال وریفای شده را در قالب سه بسته متنوع ارائه کرده است تا هر ایرانی بتواند یک حساب ارزی امن و وریفای شده اختصاصی داشته باشد و با جهان تبادلات مالی برقرار کند.

با افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت می‌توانید به‌راحتی از سایت‌های خارجی خرید کنید، درآمد ارزی خود را نقد کنید (بدون چک و سفته و با قیمتی بهتر) و حساب خود را برای خرید، شارژ کنید. ضمن اینکه در کنار تکمیل افتتاح حساب پی پال خود، در طول جشنواره نوروزی نیک پرداخت می‌توانید از تخفیف‌های هیجان انگیز و آیتم‌های تکمیلی بهرهمند شوید.

در صورتی که قصد افتتاح حساب ارزی امن‌تر و وریفای شده را دارید جشنواره نوروزی «تو + ۴۲۶ میلیون نفر» نیک پرداخت که تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می‌شود، فرصت بسیار خوبی است.

بسته‌های امن افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت مختص چه کسانی است؟

  • برای شمایی که صاحب کسب و کاری آنلاین هستید و نیاز به پرداخت ارزی امن دارید.
  • برای شمایی که از سایت‌های فریلنسری خارجی درآمد دلاری دارید.
  • برای شمایی که از سایت‌های خارجی خرید می‌کنید.
  • برای شمایی که احتیاج دارید به تمام نقاط دنیا پول ارسال کنید.
  • برای شمایی که کسب‌و‌کار آنلاین بین‌المللی دارید و می‌خواهید درگاه اختصاصی حساب پی پال در سایت شخصی خود داشته باشید.

ویژگی‌های بسته‌های امن افتتاح حساب پی پال

  • با توجه به تجربه بیش از ۱۵ ساله تیم نیک پرداخت در حوزه پرداخت ارزی و آشنایی کامل با قوانین پی پال و شرایط تحریم، اکانت‌های پی پال از امنیت بیشتری برخوردار است.
  • نقد کردن درآمد ارزی بدون چک و سفته خواهد بود.
  • درآمد ارزی خود را می‌توانید با قیمتی بالاتر از حالت معمول به ریال تبدیل کنید.
  • ارائه درگاه پرداخت ارزی پی پال و همچنین VPS اختصاصی.
  • علاوه بر اینها، مشاوره رایگان نیک پرداخت در تمام مسیر در کنار شما است. حتی در صورتی که اکانت شما لیمیت شود، می‌توانید از مشاوره کارشناسان نیک پرداخت جهت رفع لیمیت بهره‌مند شوید.

برای افتتاح حساب پی پال امن و وریفای شده و کسب اطلاع از قیمت بسته‌ها و جزییات آن‌ها کافی‌ است روی این لینک کلیک کنید تا وارد جشنواره افتتاح حساب پی پال نیک پرداخت شوید. فراموش نکنید این جشنواره فقط تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. اگر در امور پرداخت ارزی و تبادلات مالی با خارج از کشور دستی بر آتش دارید و تحریم‌ها جلوی پیشرفت شما را گرفته، پیشنهاد ما به شما خرید این بسته‌ها است. پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته نیک پرداخت در تمام مسیر کنار شما است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات