بورسیه اسنپ ویژه کاربران راننده با استعداد

سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
با بورسیه اسنپ؛ دست به فرمون، تا آرزوت برون!
تبلیغات

برخی از کاربران راننده در کنار فعالیتشان در اسنپ، استعدادهای ویژه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی دارند و در زندگی شخصی‌شان اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. اسنپ تصمیم دارد در قالب طرح «مستقیم تا رویا» هر ۶ ماه یک‌بار با اهدای یک بورسیه‌ تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و معافیت یک‌ساله از پرداخت کمیسیون، از کاربران راننده با استعداد در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کند.

قصه زندگی کاربران راننده اسنپ

تاکسی‌های اینترنتی با اینکه در تمام دنیا به‌عنوان یک پدیده جدید شناخته می‌شوند، اما توانسته‌اند در همین مدت کوتاه به شکل اجتناب‌ناپذیری با زندگی روزمره مردم گره بخورند. به لطف ظرفیت‌های موجود در تاکسی‌های اینترنتی افراد متناسب با وقت آزادی که دارند به این کار مشغول هستند. در بین آن‌ها، کسانی هستند که در کنار فعالیت به‌عنوان راننده، هدف خاصی را در زندگی شخصی دنبال می‌کنند یا دارای استعداد منحصربه‌فردی هستند. برخی از این افراد ناچارند به خاطر زمانی که برای تأمین هزینه‌های زندگی خود می‌گذارند از اهداف دیگر زندگی‌شان فاصله بگیرند.

اسنپ به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین تاکسی‌ اینترنتی ایران و ناوگانی با بیش از ۳ میلیون کاربر راننده، قصد دارد از راننده‌های با استعداد خود حمایت کند. هر کاربر راننده قصه خاص خود را دارد؛ برخی از رانندگان دارای استعدادهای خاص و بی‌نظیری هستند که در صورت حمایت و فراهم شدن امکانات مناسب، می‌تواند افتخارات ملی، حتی جهانی کسب کنند. اسنپ شرایطی را فراهم کرده تا راننده‌های با استعداد علاوه بر ادامه اشتغال به‌عنوان راننده اسنپ،‌ بتوانند به توانایی‌های خاص خود جامه‌ عمل بپوشاند.

شرایط شرکت در بورسیه رانندگان اسنپ چیست؟

اگر شما یکی از کاربران راننده اسنپ (خودرو، باکس، پیک اسنپ‌فود، وانت و …) هستید و استعداد خاصی در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی و غیره دارید، می‌توانید در طرح «مستقیم تا رویا» ثبت‌نام کنید و برای دریافت بورسیه رانندگان بااستعداد اسنپ درخواست دهید. برای این کار تنها کافی‌ است در زمان ثبت‌نام برای بورسیه حداقل ۳ ماه سابقه عضویت در ناوگان اسنپ را داشته باشید و استعداد شما ویژه، دارای خروجی ملموس یا تأثیر‌گذار بر زندگی عموم مردم باشد.

متقاضیان هر ۶ ماه یک‌بار می‌توانند ثبت‌نام کنند؛ در نهایت تسهیلات زیر دراختیار ۳ فرد منتخب قرار داده می‌شود:

منتخب اصلی: کمک هزینه نقدی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

دو منتخب بعدی: معافیت از پرداخت کمیسیون تا یکسال

نحوه اطلاع‌رسانی زمان ثبت‌نام و مراحل داوری بورسیه رانندگان اسنپ چگونه است؟

با فرا رسیدن زمان ثبت‌نام، در سوپر اپلیکیشن اسنپ، صفحات اسنپ در شبکه‌های اجتماعی، صفحات ویژه کاربران راننده اسنپ در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ اسنپ و سایر رسانه‌های خبری اطلاع‌رسانی‌ می‌شود.

بعد از پایان مهلت ثبت‌نام از بین تمام درخواست‌های ارسال شده، آن‌هایی که بیشترین هم‌راستایی را با اهداف اعلام شده دارند، انتخاب می‌شوند. در مرحله بعدی با افراد منتخب مصاحبه‌ می‌شود. در نهایت ۳ طرح برگزیده و به رای‌گیری عمومی گذاشته می‌شوند تا منتخب اصلی و دو منتخب بعدی توسط رای‌گیری مردمی مشخص شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل، قوانین و ثبت‌نام بورسیه رانندگان اسنپ به وب‌سایت اسنپ مراجعه کنید.

امیرمحمد بیات مدال‌آور جهانی کشتی؛ منتخب دوره اول بورسیه اسنپ

امیرمحمد بیات متولد ۱۳۸۰ و عضو تیم‌ ملی کشتی فرنگی جوانان ایران در وزن ۱۳۰ کیلوگرم است. او در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۲۱ توانست مدال برنز جهانی را کسب کند. همین چند وقت پیش بود که خبر فعالیت امیرمحمد به‌عنوان راننده اسنپ در رسانه‌ها بازتاب پیدا کرد. او به خاطر تمرینات سنگین و حرفه‌ای شغل ثابتی ندارد و از ۱.۵ سال پیش به‌طور پاره‌وقت به‌عنوان راننده اسنپ فعالیت می‌کند. چون افراد با استعداد دیگری مثل امیرمحمد در بین راننده‌های اسنپ هستند و حمایت از آن‌ها افتخارات زیادی را در پی خواهد شد، ایده بورسیه اسنپ برای رانندگان با استعداد طراحی و اجرا شد.

امیرمحمد بیات یکی از افراد آینده‌دار کشور است. در صورتی که حمایت‌های لازم از او شود و با خیال راحت‌ به تمرین‌های حرفه‌ای خود برسد، می‌تواند افتخارات زیادی را برای ایران کسب کند. امیدواریم که این حمایت باعث شود امیرمحمد بیات را در آینده نزدیک روی سکوهای قهرمانی جهان و المپیک ببینیم. همچنین امیدواریم این بورسیه باعث شکوفایی و ترقی هرچه بیشتر راننده‌های با استعداد دیگر شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات