طراحی لوگو به روش شرکت بعد چهارم

طراحی لوگو به روش شرکت بعد چهارم

طراحی لوگو به روش شرکت بعد چهارم، تنها بخشی از خدمات طراحی هویت بصری برند است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

هویت بصری برند بیان‌کننده همه حالات و احساساتی ست که باید به مخاطب هدف انتقال داده شود و این مهم‌ترین هدف برندینگ است. برندسازی چیزی جز ایجاد حس در ذهن مخاطب نیست. اینکه مخاطب هدف، برند شما را خیلی رسمی و لوکس و کلاسیک بپندارد یا برند کژوال خودمانی، همه این حالات ازطریق هویت سازی برند است که در ذهن مخاطب القا خواهد شد. در‌این‌میان، طراحی لوگو حرفه ای که متناسب با اهداف هویت بصری برند طراحی و ساخته شده باشد، اصلی‌ترین قدم در این راه است.

ساختار لوگو در فرایند طراحی لوگو و طراحی آرم که خود شامل زیربخش‌های طراحی نشانه ترکیبی، طراحی نشانه تصویری و طراحی نشانه نوشتاری است، نقطه طلایی هویت بصری برند خواهند بود. درنهایت، پترن (pattern) هویت بصری و انتخاب رنگ سازمانی مناسب تکمیل‌کننده سایر پارامترهایی است که باید درکنار لوگو بیانگر احساسات برند باشند.

همان‌طورکه می‌دانید، برندسازی و روان‌شناسی انسان ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. احساسات ریشه در مغز انسان دارد. در‌واقع، این یعنی توجه به روان‌شناسی در برندسازی بسیار مهم است. در این زمینه، حتی جزئیات هم مهم هستند؛ از‌این‌رو، طراحی لوگو و سایر اجزای هویت بصری و سازمانی خود را به‌دست حرفه‌ای‌ترین و با‌سابقه‌ترین مجموعه‌ها بسپارید.

بعد چهارم

شرکت بعد چهارم خدمات برجسته‌ای در زمینه طراحی لوگو و طراحی هویت بصری برند با کیفیت قابل‌رقابت بین‌المللی به صاحبان صنایع و برند‌های نو پا یا برندهای قدیمی نیازمند به ری‌دیزان (Redesign) ارائه می‌کند. لطفا برای مشاهده نمونه‌کارها و آشنایی با فرایند اجرایی طراحی لوگو به وب‌سایت شرکت بعد چهارم مراجعه کنید.

بعد چهارم

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده