با خدمات باربری آنلاین اسنپ آشنا شوید

با خدمات باربری آنلاین اسنپ آشنا شوید

باربری آنلاین اسنپ برای راحت‌تر کردن کارهای ما راه اندازی شده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

می‌توانید به آسانی با چند کلیک ساده اسباب کشی منزل اینترنتی انجام دهید. در اسنپ انواع وانت‌های سبک و سنگین، با توجه به نیازتان را می‌توانید درخواست دهید.

سریع ترین و بی دردسر ترین راه برای خدمات باربری آنلاین در مناطق مختلف تهران و شهرستان‌ها اپلیکیشن اسنپ است.

انواع خدمات باربری آنلاین اسنپ

پس از باز کردن اپلیکیشن اسنپ خواهید دید که 4 نوع وانت در اختیارتان قرار می‌گیرد. با توجه به حجم باری که دارید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

1- وانت سبک: این وانت ها برای حمل بار تا 500 کیلوگرم مناسب هستند. اغلب وانت پراید و وانت پیکان در این دسته قرار می‌گیرند.

2- وانت سبک سقف دار: در زمان های بارانی یا آفتاب شدید که نمی‌خواهید بار شما آسیب ببیند می‌توانید از این مدل وانت ها استفاده کنید.

3- وانت سبک کفی: این نوع از وانت ها برای اثاث کشی منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر وسایل کم و سبک دارید گزینه مناسبی برای شما هستند.

4- وانت سنگین: این وانت ها که معمولاً نیسان آبی هستند برای حمل اثاثیه منزل کاربرد دارند. اگر بار های شما سنگین هستن و حجم زیادی دارند از سرویس وانت سنگین استفاده کنید. با این سرویس می‌توانید بارهای 500 تا 3800 کیلوگرم را جا‌به‌جا کنید.

استفاده از باربری آنلاین چه مزیت هایی دارد؟

  • حمل بار تا 500 کیلوگرم به وسیله وانت های سبک در سوپر اپلیکیشن اسنپ
  • درخواست کمک از راننده برای بستن اثاثیه و حمل آن
  • تا 3800 کیلوگرم جا به جایی با وانت های نیسان در اسنپ
  • درخواست چند وانت به صورت هم‌زمان از باربری آنلاین
  • انتخاب چند مسیر متفاوت در سوپر اپلیکیشن اسنپ
  • پشتیبانی شبانه روزی از مشتری
  • 24 ساعت شبانه روز آمده خدمات رسانی

اسباب کشی منزل اینترنتی اسنپ در چه شهرهایی راه اندازی شده است؟

خدمات وانت سبک اسنپ در شهرهایی مانند تهران، کرج، شیراز، مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز، قم، کرمان، گیلان، ارومیه، همدان، گرگان، هرمزگان، اراک، قزوین، کرمانشاه، مازندران، بیرجند، زنجان، بجنورد، اردبیل، خرم‌آباد، سنندج و بوشهر راه اندازی شده است.

خدمات وانت سنگین در چند شهر بزرگ کشور فعلاً راه اندازی شده که این شهر ها روز به روز در حال افزایش هستند. وانت سنگین در شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، اصفهان، قم، تبریز و اهواز شروع به فعالیت کرده‌اند. در این شهرها خدمات کمک راننده در حمل بار فعال است.

ویژگی خدمات بابری آنلاین اسنپ

پس از آنکه بسته‌بندی اثاث منزل تمام شد و با اپلیکیشن اسنپ در خواست وانت دادید. برای شما لینک پیگیری فرستاده می‌شود. می‌توانید به صورت آنلاین از موقعیت بار و مرسوله خود اطلاع پیدا کنید.

پرداخت وانت آنلاین به چه صورت انجام می‌شود؟

هر طور که تمایل داشته باشید می‌توانید هزینه را پرداخت کنید. هر دو حالت پرداخت اینترنتی و پرداخت نقد برای شما فعال است. اما در شرایط کرونایی امروزه توصیه می‌کنیم پرداخت ها را به صورت آنلاین انجام دهید.

چگونگی درخواست از راننده برای کمک در حمل اثاثیه

در زمان ثبت سفارش خود در سوپر اپلیکیشن اسنپ باید اطلاعات را کاملاً تکمیل کنید. مواردی مانند استفاده از آسانسور، تعداد طبقات، بار شما جزء کدام دسته‌بندی سبک، سنگین یا خیلی سنگین قرار دارد، وزن بار و اینکه می‌خواهید از راننده کمک بگیرید برای جا به جایی یا خیر؟ تمام این موارد باید مشخص شوند.

در سمت دیگر راننده ها هستند که با مشخص کردن خدمات خود می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. بعضی از راننده ها علاوه بر رساندن بار می‌توانند به شما در اسباب کشی و حمل کمک کرده و هزینه آن را دریافت نمایند. در انتها مبلغ کل مشخص می‌شود. اگر موافق به پرداخت بودید درخواست را ارسال و نهایی می‌کنید.

اگر راننده بپذیرد که به شما در حمل بار کمک کند این تنها شامل بار های سبک می‌شود. در بار‌‌های سنگین و خیلی سنگین باید از افراد دیگری نیز کمک بگیرید.

طبقه بندی وزن بار‌های به چه صورت انجام می‌شود؟

باربری اینترنتی بارها را به سه دسته تقسیم می‌کند. در ادامه هر کدام از دسته‌بندی ها را با هم بررسی می‌کنیم.

بار سبک

بار سبک به بارهایی گفته می‌شود که یک نفر به تنهایی بتواند آن‌ها را حمل کند. در این مواقع می‌توانید از راننده کمک بگیرید. معمولاً این بارها زیر 40 کیلوگرم وزن دارند. وسایلی مانند میز عسلی، گلدان های معمولی، صندلی، تخته چوب و پرده ها در دسته وسایل سبک قرار می‌گیرند.

بار سنگین

بار سنگین بار‌هایی هستند که دو نفر به‌راحتی بتوانند آن را حمل کنند. راننده وانت در صورت قبول کمک می‌تواند سر اثاث را بگیرد و دو نفره آن‌ها را جا‌به‌جا کنید. وسایلی مانند قفسه های چوبی، جا کفشی، میز، کامپیوتر و تخت یک‌نفره در دسته‌بندی وسایل سنگین جای دارند.

بار خیلی سنگین

بار هایی که دو نفر به سختی بتوانند آن را جا‌به‌جا کنند. این بار ها باید توسط سه نفر حمل شوند. وسایلی مانند بوفه، کمد، یخچال، گاز و پیانو در دسته وسایل خیلی سنگین قرار می‌گیرند.

در تمام انواع بار حتماً باید در زمان درخواست سرویس وانت، گزینه کمک راننده در جا به جایی بار را انتخاب کنید. در غیر این صورت راننده هیچ وظیفه و تعهدی در قبال کمک کردن نخواهد داشت.

جمع‌بندی

برای اسباب کشی منزل اینترنتی به‌راحتی می‌توانید از 500 تا 3800 کیلوگرم را با انواع وانت های موجود در سرویس اسنپ جا‌به‌جا کنید. حمل بار یکی از کاربردی ترین خدمات اسنپ است که در شهرهای زیادی فعالیت می‌کند. می‌توانید همین الان به سوپر اپلیکیشن اسنپ رفته و از این خدمات بهره‌مند شوید.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع اسنپ
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده