گرم کردن غذای پرسنل در سال ۱۴۰۰ با گرمکن غذای آریا استیل نوین

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
امروزه در اکثر مدارس و مراکز آموزشی و اداره‌ها بحث گرم کردن سریع و آسان تعداد مشخصی از غذا در زمان معین است. با شروع بیماری کرونا این امر بیشتر موردتوجه قرار گرفته است.
تبلیغات

با‌‌توجه‌‌به اینکه پرسنل و کارکنان شرکت‌ها برای ایجاد فضای بهداشتی غذا را از خانه به محل کار می‌آورند، به یک دستگاه گرمکن غذا بهداشتی برای گرم کردن غذاها نیاز دارند. در اکثر شرکت‌ها که کارکنان آن غذای خود را از خانه به سر کار می‌آورند، مشکل گرم کردن همه غذاها در زمان مشخص را دارند. تکنولوژی باعث شده است که امروزه حتی در حوزه تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز شاهد پیشرفت‌های چشمگیری باشیم. در ایام گذشته برای گرم کردن غذا‌ها وقت و انرژی بسیاری هدر می‌رفت؛ اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود دستگاه‌های صنعتی مختلف، این مشکلات دیگر مشکل به‌حساب نمی‌آیند.

به‌وجود‌آمدن این نوع تجهیزات و دستگاههای صنعتی باعث رفع مشکلات مذکور شده است. گرمکن غذا آریا استیل نوین مخصوص گرم و تازه نگه‌داشتن انواع غذا در ظروف مختلف است. این محصول توانسته که در سطوح صنعتی و اداری این مشکلات را برطرف کند. برای مثال، در مدارس و آموزشگاه‌ها و اداره‌ها برای گرم کردن ۲۰ تا ۲۰۰ ظرف تک‌پرسی می‌توان از گرمخانه غذا استفاده کرد. گرم کردن غذا با گرمکن غذا آریا استیل نوین به‌صورت برقی و گازی امکان‌پذیر است.

گرمکن غذا

آریا نوین استیل

گرمکن آشپزخانه صنعتی زیر‌مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود است.این دستگاه ظرفیت‌های ۳۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ نفره دارد و برای استفاده در اداره‌ها و مدارس و مراکز آموزشی بسیار عالی است. این محصول دو مدل برقی و گازی دارد. استفاده از آجر نسوز و کانال‌کشی مجزا در هر طبقه برای جلوگیری از ته‌دیگ‌شدن و افت کیفیت غذا است. استفاده از ترموستات در مدل‌های برقی نیز برای قطع و وصل جریان برق و گرما است.

گرمکن غذا برقی

آریا نوین استیل

گرمکن پرسنلی برقی برای گرم کردن انواع غذا در اداره‌ها و مراکز آموزشی و مکان‌هایی استفاده می‌شود که دسترسی به گاز کمتر است. در این مدل، ظرفیت گرم کردن غذا برای ۳۰ تا ۷۰ نفر موجود است. همچنین، از محافظ جان برای جلوگیری از خطرات احتمال برق‌گرفتگی برخوردار و با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی شده است.

گرمکن غذا صنعتی

عملکرد گرمخانه غذا استیل ۷۰ نفره بسیار ساده است. در مدل‌های برقی، با استفاده از یک دو‌شاخه به‌راحتی می‌توانید از این محصول استفاده کنید. در مدل گازی نیز، با یک شلنگ گاز استاندارد می‌توان دستگاه را راه‌اندازی کرد. پس از راه‌اندازی، نکته بسیار مهم این است که درجه حرارت دستگاه را بیشتر از ۸۰ یا ۹۰ درجه نکنید. این امر باعث اختلال در دستگاه و بی‌احتیاطی‌های ناشی از آن باعث آتش‌سوزی می‌شود. گرمکن غذا برقی صنعتی مدل‌های ۲۰ تا ۷۰ نفره دارد.

برای زودتر گرم‌شدن غذا، نباید درجه حرارت دستگاه را بیش از اندازه بالا برد که باعث آتش‌سوزی در گرمخانه خواهد شد. ترمومتر دیجیتالی و آنالوگ به‌کار‌رفته این محصول را کاملا ایمن قرار داده است. با خواندن و دیدن دمای دستگاه نیز از سوختن غذا و دستگاه جلوگیری به‌عمل می‌آید. محصول یادشده به ترموستات دیجیتال برای قطع و وصل کردن جریان گرمای داخل دستگاه نیز مجهز است.

 • گرمخانه غذا در دو مدل اداری و صنعتی موجود هستند.
 • مدل گرمکن صنعتی در ظرفیت‌های ۳۰ تا ۱۵۰ نفره موجود است.
 • بسته به تعداد غذای گرم‌شده در روز می‌توان دستگاه را تهیه کرد.
 • عایق‌بندی بسیار عالی از پشم‌شیشه و پشم‌سنگ دارد.
 • به ترموکوبل و درجه و فندک مجهز است.
 • تهیه و تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود را اینجا ببینید.

زمان گرم شدن غذا در گرمخانه غذا

زمان گرم شدن غذا در گرمکن غذا حدود ۲۰ تا ۳۵ دقیقه است. این زمان حداکثری برای گرم کردن بیش از ۱۰۰ غذا به‌صورت هم‌زمان است که گرم شدن یکدست و عالی غذا‌ها حتی در طبقات بالا را نیز شامل می‌شود. سیستم حرارتی عالی و گرمارسانی مهندسی‌شده باعث می‌شود که حرارت به‌طور یکنواخت بین تمامی طبقات پخش شود. عایق‌بندی بسیار عالی از جنس پشم‌سنگ و پشم‌شیشه نیز باعث جلوگیری از هدر رفت گرما و انرژی می‌شود.

مشخصات فنی

 • گرمخانه غذا ترمومتر آنالوگ برای نشان‌دادن دمای داخل دارد که سهولت کار را برای افراد دوچندان می‌کند.
 • ظرفیت‌های مختلفی دارد؛ از ۳۰ تا ۱۰۰ نفره.
 • دستگاه‌ها یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش دارند.
 • گرمکن غذا گازی ترموستات و محافظ جان و فن کانوکشن دارد.
 • استفاده راحت و آسان و سریع گرم کردن غذا در ۳۵ دقیقه با حفظ کیفیت غذا
 • داخل کار از محفظه استریل گالوانیزه تهیه و تولید شده است.
 • یک سال ضمانت‌نامه کتبی و ده سال خدمات پس از فروش دارد.
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات