با تایمزی پرسنل دورکار خود را مدیریت کنید

با تایمزی پرسنل دورکار خود را مدیریت کنید

چالش‌های مدیران منابع انسانی در دوران بعد کرونا را از زبان تایمزی بخوانید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تا پیش از همه گیری کرونا، شاید صحبتی از حضور و غیاب آنلاین هر یک از کارمندان شرکت‌های مختلف نبود و هر یک از مدیران منابع انسانی حضور و غیاب کارمندان خود را از طرق مختلف از جمله دستگاه حضور و غیاب درج شده در هر یک از شرکت‌های خود به صورت حضوری صورت می بخشیدند. اما پس از بحران کرونا و شیوع آن در سراسر شهرها و کشورهای مختلف رفته رفته نیاز به یک سیستم دیگر به صورت هوشمند احساس شد. هر چند که تا پیش از شیوع کرونا نیز دستگاه هایی در این زمینه طراحی و تولید شده بودند و مورد استفاده برخی از شرکت‌ها هم واقع می شدند. اما پس از همه گیری ویروس کرونا مدیران منابع انسانی با یک چالش بزرگ روبه‌رو شدند. چالشی که بسیاری از منابع انسانی را به فکر انداخت تا به شیوه ای هوشمند بتوانند حضور و غیاب کارمندان شرکت خود را به شیوه های گوناگون رصد کنند. چالش‌های منابع انسانی پس از شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا روز به روز دامن گیر اقشار و صاحبان شرکت‌های کوچک و بزرگی را می گرفت که در این زمینه به فکر راه حل و چاره ای بیفتند که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

گسترش بیش از پیش مسئله دورکاری در دوران بعد از کرونا

پس از همه گیری ویروس کرونا یکی از مسائلی که بیش از پیش در هر شرکتی رواج گسترده ای به خود گرفت؛ مسئله دورکاری در دوران بعد از کرونا بود. چرا که کرونا به یکباره همه را خانه نشین کرد. اما در قرنطینه خانگی نیز برخی از شرکت‌ها، کارمندان خود را مجاب به خدمات دورکاری در بستر اینترنت کردند تا بتوانند نیاز مشتریان خود را حتی در روزهایی که شرکت آن‌ها هم بسته است؛ به صورت دورکاری و اینترنتی برطرف نمایند. مسئله ای که شاید تا پیش از همه گیری ویروس کرونا در کمتر شرکت و مؤسسه ای صورت می پذیرفت. اما به یکباره کرونا همه چیز را تغییر داد و دنیا را با سردرگمی عجیبی روبه‌رو ساخت. یکی از چالش‌های بزرگ مدیران منابع انسانی در این دوران، حضور و غیاب آنلاین کارمندان خود بود که برای این منظور هر یک از آن‌ها به فکر راه حل و چاره ای افتادند تا بتوانند این معضل را برطرف نمایند و بتوانند حضور و غیاب آنلاین کارمندان خود را حتی کارمندان دورکاری پس از دوران کرونا ثبت و مورد ارزیابی قرار دهند. حضور و غیاب با موبایل به وسیله نرم افزارهای مختلفی در این زمینه صورت می پذیرد که این دسته از شرکت‌ها به وسیله هر یک از آن‌ها خواهان حضور و غیاب آنلاین کارمندان دورکاری خویش بودند تا بتوانند به صورت دورکاری و اینترنتی نیز حضوری هر یک از کارمندان خود را ثبت کنند.

تایمزی

چالش مدیران منابع انسانی به صورت دورکاری در دوران کرونا

رفع چالش مدیران منابع انسانی با حضور و غیاب آنلاین

هر یک از مدیران کسب و کارهای مختلف منابع انسانی که وظیفه حضور و غیاب آنلاین یا غیر آنلاین نیروی انسانی خود را بر عهده دارند؛ در دوران کرونا به فکر راه حل و چاره ای افتاده اند تا بتوان این چالش پیش رو را در شرکت خویش به خوبی برطرف نمایند. برای رفع این چالش، امروزه نرم افزارها و برنامه های مختلفی طراحی شده است که یکی از بهترین و کم هزینه ترین آن‌ها نرم افزار تایمزی است. این نرم افزار با قابلیت ها و امکانات ویژه و بسیار قابل توجهی که در خود جای داده است توانسته است به خوبی در هر یک از کسب و کارها جای پای خود را به خوبی قرص کند. بنابراین در صورتی که نیاز به حضور و غیاب آنلاین در شرکت خویش دارید؛ بهترین گزینه پیش روی شما خرید و نصب و راه اندازی نرم افزار تایمزی در گوشی موبایل هوشمند یا نسخه تحت وب آن در کامپیوتر و لب تاب شما است. برای آشنایی بیش از پیش با نرم افزار تایمزی و قابلیت های ویژه آن در ادامه بیشتر با این نرم افزار آشنا خواهیم شد که توجه شما را به ادامه این برگ نوشته جلب خواهیم کرد.

تایمزی

دانلود نرم افزار تایمزی

نرم افزار تایمزی خدمتی نوین به مدیران منابع انسانی

نرم افزار تایمزی دقیقا همان اپلیکیشن و برنامه ای است که امکان حضور و غیاب آنلاین را برای مدیران منابع انسانی فراهم آورده است. به این صورت که هر یک از کسب و کارهای مختلف می‌توانند با خرید و نصب این نرم افزار با کمترین هزینه ممکن، حضور و غیاب آنلاین کارمندان خود را کنترل و مدیریت نمایند. برای استفاده از این نرم افزار، مدیران منابع انسانی می‌توانند در هر زمان و مکانی حتی خارج از شرکت و کسب‌و‌کار خود، اقدام به حضور و غیاب به موبایل خود کنند. به این صورت که با نصب و راه اندازی نرم افزار تایمزی در گوشی موبایل هوشمند خود می‌توانند در بستر اینترنت حضور و غیاب پرسنل و تکنسین خود را کنترل و مورد ارزیابی قرار دهند. نرم افزار تایمزی ویژگی های بسیار زیاد و منحصر به فردی دارد. به همین علت است که سبب ترغیب مدیران منابع انسانی هر یک از کسب و کارها و شرکت‌های مختلف شده است تا در شرایط پس از کرونا بتوانند با استفاده از این نرم افزار اقدام به حضور و غیاب آنلاین با موبایل خود کنند و کارمندان دورکاری خود را نیز به تعریف قوانین و قواعد مربوط به شرکت خویش در نرم افزار تایمزی، مدیریت و کنترل نمایند.

منبع تایمزی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده