نیک پرداخت از الان تا شب یلدا ۱۴۰۰ یک جشنواره با جوایز دلاری برگزار می‌کند

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
امسال در بلندترین شب سال علاوه‌بر‌اینکه هندوانه و انار و آجیل می‌خورید، جیب‌هایتان را پر از دلار کنید!
تبلیغات

حتما می‌پرسید چگونه می‌شود چنین جایزه‌ی خوش‌‌آب‌و‌رنگی را در بلندترین شب سال ۱۴۰۰ برنده شد و کنار دیگر اعضای خانواده این دورهمی را همراه با بردن جایزه ۱۴۰۰ دلاری جشن گرفت؟

کسب جایزه‌ی دلاری؛ یک فرصت ایدئال

با نوسانات هر روزه‌ی دلار، بسیاری از افراد به این فکر می‌کنند که خوب است درآمد خود را به دلار تبدیل و آن را در حساب‌های بین‌المللی مثل پی‌پال و پرفکت‌مانی یا کیف‌پول ارز دیجیتال و... نگه‌داری کنند. موجودی دلاری در این حساب‌ها به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی از سایت‌های خارجی خرید کنید یا نقل‌و‌انتقال پول به سراسر دنیا را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

آن‌ها تبدیل سرمایه به دلار را به این دلیل ترجیح می‌دهند که سرمایه‌ی آن‌ها با بالا و پایین شدن نرخ دلار دستخوش ضرر نشود. نحوه‌ی تبدیل سرمایه به دلار به هر نحوی که باشد، تا اینجای کار نشان می‌دهد که داشتن دلار و نگه‌داری و سرمایه‌گذاری روی آن یا خرج‌کردن آن در سفر و خرید در کشورهای خارجی یا سایت‌های خارجی و... برای بیشتر افراد جذاب است.

حالا به این فکر کنید که اگر مبلغ چند‌صد‌دلاری یا هزار‌دلاری رایگان برایتان کنار گذاشته شده باشد، با آن چه کارهایی می‌توانید انجام دهید؟ شاید پرسش اولیه‌ی شما این باشد که این جایزه میلیونی کجاست و شرایط دریافت آن چیست؟ پاسخ ساده‌ است: جشنواره یلدای نیک پرداخت.

یلدای امسال: هندونه، انار، دلار

نیک پرداخت به‌عنوان پلتفرم دریافت و پرداخت ارزی آنلاین قرار است این جایزه‌ی ۱۴۰۰ دلاری را به شما هدیه دهد تا در شب یلدا از خرج‌کردن یا سرمایه‌گذاری روی آن لذت ببرید. نحوه‌ی شرکت در این جشنواره ساده است. یک جایزه‌ی ۴۰۰ دلاری انتظار کسانی را می‌کشد که از تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ تا شب یلدا در سایت نیک پرداخت ثبت‌نام کنند؛ اما صبر کنید، این تمام ماجرا نیست!

اینجا شانس دو بار در خانه‌تان را می‌زند و در یک جایزه‌ی ۱۰۰۰ دلاری دیگر نیز شانس دریافت جایزه دارید. مخاطبان این جایزه‌ی ۱۰۰۰ دلاری افرادی هستند که سفارش نقد‌کردن درآمد ارزی خود را به نیک پرداخت می‌سپارند و موجودی حساب‌هایی مثل پی‌پال، پرفکت‌مانی، وب‌مانی یا کیف‌پول ارز دیجیتال خود را با کمک نیک پرداخت به ریال تبدیل می‌کنند.

شما می‌توانید هر دو جایزه را باهم ببرید، انتخاب با خودتان است. برای کسب جزئیات بیشتر در‌مورد نحوه‌ی شرکت در جشنواره یلدای نیک پرداخت، پیشنهاد می‌کنیم قسمت بعدی را به‌دقت بخوانید.

نیک پرداخت

نحوه‌ی شرکت در این جشنواره چگونه است؟

برای کسب جایزه‌ی ۴۰۰ دلاری لازم است از تاریخ ۲۰ آبان تا شب یلدا در سایت نیک پرداخت ثبت‌نام کنید، همین! فقط با یک ثبت‌نام ساده می‌توانید خودتان را در میان کاندیداهای دریافت این جایزه‌ی دلاری قرار دهید، شرط از این راحت‌تر؟! پس اگر شما هم خواهان برنده‌شدن این جایزه هستید، می‌توانید همین حالا ثبت نام در نیک پرداخت را که مراحل ساده‌ای دارد، انجام دهید.

برای کسب جایزه‌ی ۱۰۰۰ دلاری هم باید جزو کسانی باشید که از تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ تا شب یلدا سفارش نقد‌کردن از ۵۰ دلار به بالا داشته باشند؛ یعنی شما می‌توانید حداقل ۵۰ دلار درآمد ارزی یا ارز دیجیتال خودتان را نقد کنید و ۱۰۰۰ دلار به قید قرعه جایزه بگیرید. پس اگر به نقدکردن وب‌مانی و پرفکت‌مانی، تبدیل دلار پی‌پال به ریال یا تبدیل بیت کوین به تومان و... نیاز دارید، اکنون وقتش است که هم فرایند نقدکردن را انجام دهید و هم در قرعه‌کشی جشنواره شرکت داده شوید.

حتما هم لازم نیست این حجم نقد‌کردن در یک مرحله انجام شود و شما تا شب یلدا فرصت دارید که آن را به ۵۰ دلار برسانید. اگر می‌خواهید در طولانی‌ترین شب سال جایزه‌ای دلاری با چند صفر متوالی هدیه بگیرید، از خدمات نقد‌کردن درآمد ارزی نیک پرداخت استفاده کنید. فراموش نکنید که برای شرکت در جشنواره باید تمامی قوانین رعایت و ثبت‌نام و انجام تراکنش در مدت زمان تعیین‌شده انجام شده باشد.

تا چه زمانی مهلت شرکت دارم؟

جشنواره شب یلدای نیک پرداخت با نام «هندونه، انار، دلار» از تاریخ ۲۲ آبان تا شب یلدا برگزار خواهد شد و زمان قرعه‌کشی جشنواره ۴ دی ۱۴۰۰ خواهد بود. زمان شرکت در جشنواره تمدید نخواهد شد و بهتر است تا تاریخ ذکر‌شده، نسبت به ثبت‌نام در سایت یا نقد‌کردن درآمد ارزی خود هرچه زودتر اقدام کنید تا در این جشنواره‌ هیجان‌انگیز شرکت داده شوید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات