تبلیغات در گوگل با فامین ادز

دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
تا‌به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید وقتی عبارتی را در گوگل جستجو می‌کنید و گوگل وب‌سایت‌هایی را به شما نمایش می‌دهد، این وب‌سایت‌ها بر چه اساسی در رتبه‌های برتر گوگل به شما نمایش داده می‌شوند؟
تبلیغات

شاید الان بگویید این موضوع چه اهمیتی دارد و برای شما به‌عنوان کاربر فرقی نمی‌کند کدام وب‌سایت به شما نمایش داده می‌شود و فقط مهم است که وب‌سایت مدنظر پاسخ‌گوی نیاز شما باشد. بااین‌حال، هرچقدر این موضوع ممکن است برای شما بی‌اهمیت باشد، برای کسب‌و‌کارها و وب‌سایت‌های مختلف مهم است که وب‌سایتشان به کاربر نمایش داده شود؛ چرا‌که اگر برای مثال شما عبارت «خرید گوشی شیائومی» را در گوگل جستجو کنید، برای وب‌سایت‌هایی با این موضوع مهم است که سایت آن‌ها به شما نمایش داده شود و شما از وب‌سایت آن‌ها خرید خود را انجام دهید.

قرارگرفتن در رتبه‌های برتر گوگل

وب‌سایت‌های مختلف می‌توانند از دو طریق در رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرند: تبلیغات گوگل و سئو. در‌ادامه، تبلیغات گوگل ادز را بررسی و آژانس تبلیغاتی فامین ادز به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده تبلیغات گوگل را معرفی خواهیم کرد.

در پاسخ به این پرسش که تبلیغات گوگل ادز چیست؟، می‌توان گفت تبلیغات گوگل یا گوگل ادز که در گذشته با نام گوگل ادوردز نیز شناخته می‌شد، یکی از قدرتمندترین روش‌های تبلیغاتی حال‌حاضر است. با استفاده از این روش تبلیغاتی، وب‌سایت شما می‌تواند در کمتر از چند ساعت در رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرد. در این نوع از تبلیغات، محدودیتی برای کلماتی که می‌خواهید با آن‌ها در رتبه‌های برتر گوگل قرار داشته باشید، وجود ندارد و شما می‌توانید با هر تعداد کلمه‌ای که می‌خواهید در جایگاه‌های برتر گوگل نمایش داده شوید.

نحوه کار تبلیغات گوگل چگونه است؟

در تبلیغات گوگل، شما باید در ابتدا فهرستی از کلمات کلیدی را تهیه کنید؛ یعنی(کلماتی که می‌خواهید وقتی کاربری آن را جستجو کرد، سایت شما بالاتر از رقبای شما به وی نمایش داده شود. سپس باید کلمات کلیدی مدنظر را در اکانت گوگل ادز خود وارد کنید و در‌نهایت برای تبلیغات خود آگهی تبلیغاتی بنویسید.

پس از نوشتن آگهی تبلیغاتی، تبلیغات شما را گوگل بررسی و درصورت عدم تخطی از قوانین گوگل، تبلیغات شما را تأیید می‌کند. پس از تأیید تبلیغات، درصورتی‌که کاربری کلمات و عبارات کلیدی شما را در گوگل جستجو کند، گوگل سایت شما را به کاربر نمایش می‌دهد و درنتیجه می‌توانید مخاطبان و مشتریان زیادی که در فضای گوگل و اینترنت هستند، جذب تبلیغات و کسب‌و‌کار خود کنید.

برای آگاهی از اهمیت حضور در صفحه اول گوگل و در حالت ایدئال حضور در رتبه‌های برتر گوگل (سه رتبه اول)، کافی است بدانید که در هر ثانیه بالغ بر ۴۰ هزار جستجو در گوگل انجام می‌شود و تعداد استفاده‌کنندگان این موتور جستجو با هیچ پلتفرم و اپلیکیشن دیگری نظیر اینستاگرام و... قابل‌مقایسه نیست.

جالب است بدانید که ۷۰ درصد جستجوکنندگان در گوگل با بررسی سه وب‌سایت اول به کارشان پایان می‌دهند و درصد کمی از کاربران سراغ وب‌سایت‌هایی با رتبه‌های پایین‌تر می‌روند؛ بنابراین، حضور در این سه رتبه ارزشمند به‌معنی برنده‌شدن در رقابتی سودآور است.

فامین ادز

هزینه تبلیغات گوگل چگونه است؟

تبلیغ در گوگل مزایای بی‌شماری نظیر زود‌بازده‌بودن، نداشتن محدودیت در انتخاب کلمات کلیدی، جذب هدفمند مشتریان و... دارد. هزینه تبلیغات در گوگل نیز یکی از مهم‌ترین مزایای این نوع تبلیغات است. با استفاده از تبلیغات گوگل می‌توانید با هر میزان هزینه‌ای که می‌خواهید تبلیغاتتان را انجام دهید. در‌واقع، هزینه این نوع تبلیغات را خود شما تعیین و کنترل می‌کنید.

گفتیم در تبلیغات گوگل زمانی که کاربری کلمات مرتبط با بیزینس شما را در گوگل جستجو کند، آگهی تبلیغاتی شما به کاربر نمایش داده می‌شود. تا به اینجای کار، این تبلیغات رایگان است و شما هزینه‌ای بابت نمایش تبلیغات خود پرداخت نمی‌کنید؛ اما اگر کاربری روی آگهی تبلیغاتی شما کلیک کنید، هزینه‌ای معادل یک کلیک از هزینه تبلیغات شما کسر می‌شود. هزینه هر کلیک بسته به میزان رقابت و کیفیت سایت و تبلیغات شما متفاوت است و از چند‌صد تومان تا چند‌هزار تومان می‌تواند متغیر باشد. بااین‌حال، موضوعی که به شما کمک می‌کند بتوانید هزینه تبلیغات خود را کنترل کنید، بودجه تبلیغات است.

در تبلیغات گوگل، شما می‌توانید برای تبلیغات خود بودجه روزانه تعیین کنید. تعیین بودجه روزانه تبلیغات به شما کمک می‌کند تا هزینه تبلیغاتتان از حد تعیین‌شده بیشتر نشود. در‌واقع، شما سقف هزینه برای تبلیغات خود تعیین می‌کنید و تبلیغات شما تا میزانی که مشخص کرده‌اید، می‌تواند برایتان هزینه داشته باشد. بدین‌صورت، می‌توانید با خیال راحت و با هر هزینه و سرمایه‌ای تبلیغات خود را مدیریت کنید.

سخن پایانی

کسب‌و‌کار شما بدون انجام تبلیغات درست و اصولی شانسی برای موفقیت نخواهد داشت. تمام بیزینس‌های موفق در جهان، از کسب‌و‌کارهای کوچک و محلی تا بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برند‌های جهان، بخش درخورتوجهی از موفقیتشان را از‌طریق تبلیغات کسب کرده‌اند. در‌حال‌حاضر و با گسترش فعالیت کاربران در فضای اینترنت، روش‌های مختلفی نیز برای تبلیغات ایجاد شده که از بین این روش‌ها، تبلیغات گوگل به‌دلایلی که پیش‌تر ذکر شد، یکی از هدفمند‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های تبلیغاتی حال‌حاضر است.

روشی که در آن تبلیغات شما فقط‌و‌فقط به افرادی نمایش داده می‌شود که دقیقا به‌دنبال شما می‌گردند و کلمات مرتبط با کسب‌و‌کار شما را جستجو می‌کنند. هیج تبلیغات دیگری وجود ندارد که از نظر هدفمندی و نیز هزینه تبلیغات بتواند با گوگل ادز رقابت کند؛ به‌همین‌دلیل، انتخاب این روش به‌عنوان روش تبلیغاتی کسب‌و‌کار شما می‌تواند انتخابی صحیح و هوشمندانه باشد و کسب‌و‌کارتان را به موفقیت نزدیک‌تر کند.

برای استفاده از این روش تبلیغاتی هدفمند به وب‌سایت آژانس تبلیغاتی فامین ادز به آدرس https://famin-ads.com/ مراجعه کنید. کارشناسان متخصص این مجموعه با دانش و تجربه خود، باکیفیت‌ترین خدمات گوگل ادز را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات