اضافه شدن زبان فارسی به سایت ایران تلنت پس از ۱۸ سال

اضافه شدن زبان فارسی به سایت ایران تلنت پس از ۱۸ سال

ایران‌تلنت اولین و بزرگ‌ترین سایت استخدام و کاریابی در ایران که تنها به زبان انگلیسی به کاربران خود ارائه سرویس می‌کرد، زبان فارسی را به سایت خود اضافه کرده است و به‌صورت دوزبانه سرویس‌های خود را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

پاسخی به درخواست‌های کارجویان و کارفرمایان

به گزارش روابط عمومی ایران تلنت، بر اساس تغییرات بازار کار ایران و پیرو نظرسنجی‌های صورت‌گرفته از کارفرمایان و کارجویان و با در نظر گرفتن این موضوع که برای برخی از مشاغل و رده‌های شغلی، زبان انگلیسی اهمیتی در انتخاب کارجویان توسط کارفرمایان نداشته است، فیچر زبان فارسی به ایران‌تلنت اضافه شده است تا کارجویان و کارفرمایانی که قبلاً با محدودیت زبان انگلیسی در سایت مواجه بودند نیز بتوانند به خدمات این سایت دسترسی داشته باشند.

ایجاد تجربه کاربری یکپارچه متناسب با زبان انتخابی

هم‌اکنون زبان فارسی در قسمت بالای سایت ایران تلنت قرار گرفته و کاربران در صورت تمایل می‌توانند از آن استفاده نمایند. گفتنی است به منظور حفظ تجربه کاربران، درصورتی‌که زبان ثبت نامی کاربر انگلیسی باشد، در ادامه نیز تمامی مسیر و اطلاع‌رسانی‌های ایران تلنت را به‌صورت انگلیسی دریافت خواهد نمود و بالعکس. در نتیجه کلیه کاربران ایران تلنت که‌ پیش از این از خدمات سایت استفاده می‌کردند، همچنان تجربه خود از محصول با زبان انگلیسی را حفظ خواهند نمود و در صورت علاقه به تغییر آن، می‌توانند از تنظیمات حساب کاربری خود استفاده کنند.

امکان ساخت رزومه به دو زبان

از این به بعد ایران‌تلنت این امکان را برای کارجویان فراهم کرده که رزومه خود را به دو زبان فارسی، انگلیسی یا دوزبانه (هم فارسی و هم انگلیسی) بسازند. اگر کارجویان از قبل در ایران‌تلنت رزومه داشته باشند، ماشین‌های ترجمه ایران‌تلنت رزومه را ترجمه و نسخه فارسی را به‌صورت خودکار ایجاد کرده است. به همین واسطه کارجویان می‌توانند به پروفایل خود در ایران‌تلنت مراجعه و رزومه فارسی خود را بررسی و اصلاحات لازم را برای داشتن یک رزومه دوزبانه حرفه‌ای انجام دهند.

انتشار شغل دوزبانه در ایران‌تلنت برای شرکت‌ها

زین پس در ایران‌تلنت شرکت‌ها و کارفرمایان می‌توانند شغل مورد نظر خود را به زبان فارسی یا انگلیسی یا دوزبانه (هم فارسی و هم انگلیسی) منتشر کنند. درصورتی‌که زبان شغل منتشره «انگلیسی» باشد، کارجویانی که در صفحات فارسی ایران‌تلنت به دنبال شغل هستند هم شغل درج‌شده را به زبان «انگلیسی» مشاهده خواهند کرد؛ اما درصورتی‌که شغل به‌صورت دوزبانه منتشر شود، کارجویان در صفحات فارسی شغل را به زبان «فارسی» و در صفحات انگلیسی شغل را به زبان «انگلیسی» می‌بینند.

ایران تلنت

انجام ترجمه به‌صورت خودکار

برای سهولت و سرعت در کار، تمام مواردی که توسط کارفرمایان درج می‌شود، به دو صورت ذخیره شده و تمام فیلدهای «عنوان شغل»، «شرح شغل» و «شرایط احراز» به‌صورت خودکار ترجمه خواهند شد؛ تنها لازم است اطلاعات را به یک زبان وارد کرده و با کلیک روی «ترجمه اطلاعات» زبان دیگر نیز کامل می‌شود. در ادامه کافی است تا اطلاعات را بررسی و تأیید کرده تا کاربران فرصت شغلی را هم در بخش فارسی و هم در بخش انگلیسی سایت مشاهده کنند.

ایران تلنت

سرویس‌های ایران‌تلنت به زبان فارسی، بسیار ساده طراحی شده تا کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز‌های استخدامی خود را برطرف کنند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از نحوه کارکرد بخش فارسی ایرانتلنت می‌توانید به وبلاگ این سایت مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده