مهاجرت تحصیلی به ترکیه با آزمون یوس از یونی لند

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
روزهای پایانی تابستان است و بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه به دنبال مراکز معتبر و مطمئن برای آمادگی در آزمون یوس ۲۰۲۲ هستند.

معمولا بیشتر مؤسسات دوره‌های خود را از روزهای آغازین مهرماه شروع می‌کنند و پاندمی کرونا باعث شد تا کلاس‌های آنلاین اهمیت بیشتری پیدا کنند. از مزیت‌های این کلاس‌های مجازی، دسترسی از هر نقطه دنیا، هزینه پایین و کاهش اتلاف وقت بخصوص در ترافیک‌های شهری است. بسیاری از مؤسسات آموزشی یوس ۲۰۲۲ نیز برای جلوگیری از وقفه بین کلاس‌ها، به آموزش مجازی و آنلاین روی آورده‌اند.

ویژگی‌های یک دوره آنلاین یوس مناسب و باکیفیت چیست؟ اگر شما نیز قصد دریافت پذیرش از دانشگاه‌های ترکیه را دارید؛ اما هنوز نمی‌دانید که در کلاس‌های کدام مؤسسه شرکت کنید، مطالعه این مقاله را پیشنهاد می‌دهیم.

ویژگی‌های یک کلاس یوس آنلاین خوب

پوشش کامل مطالب یوس

یک کلاس استاندارد برای آمادگی آزمون یوس باید درکنار آموزش هوش به مباحث منطق عددی بپردازد. علاوه‌بر‌این، آموزش پرابلم نیز درکنار مباحث ریاضی، در برنامه کار این کلاس قرار دارد. برای موفقیت در این آزمون لازم است که متقاضیان به‌طور کامل با مباحث آن آشنایی داشته باشند. این در حالی است که در بسیاری از دوره‌های آمادگی، نامی از مباحث منطق عددی و حل مسئله دیده نمی‌شود. بنابراین، هنگام انتخاب مؤسسه حتما به مباحث آموزشی آن دقت کنید.

استفاده از کادر مجرب و حرفه‌ای

حضور کادر حرفه‌ای در بحث مدیریت و آموزش کلاس‌های آنلاین یوس ۲۰۲۲ بسیار اهمیت دارد. متأسفانه برخی از مؤسسات از استادانی استفاده می‌کنند که تخصص کافی در زمینه آموزش مباحث یوس ندارند. علاوه‌بر‌این، برخی دیگر مؤسسات نیز برای آموزش مباحث مختلف از یک مدرس واحد استفاده می‌کنند. بنابراین هنگام تحقیق درباره آموزشگاه‌های مختلف، به تخصص و تجربه کادر مدیریت و آموزش آن نیز دقت داشته باشید. استادان و کادر مدیریت یونی لند از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور هستند که در زمینه تخصص خود افتخارات بسیاری کسب کرده‌اند. همچنین، در زمینه آموزش یوس دارای سابقه درخشان، نوآوری و جزوات نوین و تخصصی هستند.

مرور و جمع‌بندی مباحث آزمون یوس ۲۰۲۲

کلاس‌های آمادگی یوس به‌طور معمول در بازه زمانی ۶ ماهه ارائه می‌شوند. طبیعتا پس از اتمام این دوره، متقاضیان نیاز به جمع‌بندی مطالب و مرور آن‌ها خواهند داشت. بنابراین، بهتر است مؤسسه‌ای را انتخاب کنید که علاوه‌بر کلاس‌های آموزشی، دوره‌های جمع‌بندی و نکته و تست برای مباحث آموزش داده‌شده را نیز ارائه دهد.

خدمات مکمل آموزشی

موفقیت در آزمون یوس، تنها به فراگیری مطالب و کسب نمره در این آزمون خلاصه نمی‌شود و فرایند انتخاب رشته نیز یکی از چالش‌های بزرگ متقاضیان برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های ترکیه است. اینجا است که اهمیت حضور مشاور متخصص و کاربلد مشخص می‌شود. همراهی مشاور مجرب و دلسوز از نخستین گام‌های شرکت در کلاس‌های آمادگی یوس تا پس از قبولی در آزمون و انتخاب رشته، یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

آموزش زبان ترکی

یکی از خدمات مفیدی که برخی از مؤسسات برتر به فراگیران خود ارائه می‌دهند، آموزش زبان ترکی است. توجه داشته باشید که آموزش زبان ترکی شامل دو بخش تخصصی و جنرال است. برای فهم و پاسخ‌گویی به سؤالات آزمون یوس، نیاز به آموزش تخصصی زبان ترکی دارید. بخش جنرال مربوط به توانایی برقراری ارتباط در محیط و جامعه است. یک کلاس استاندارد برای فراگیری مباحث آزمون یوس ۲۰۲۲ باید آموزش زبان تخصصی را به‌موازات آموزش مباحث آزمون یوس به متقاضیان ارائه دهد.

کلاس آنلاین یوس ۲۰۲۲ یونی لند

مؤسسه یونی لند یکی از مراکز ارائه آموزش مباحث آموزشی آزمون یوس است که از کادر متخصص در بحث مدیریت، آموزش و مشاوره استفاده می‌کند. کلاس‌ها و جزوات این مؤسسه هر ساله مطابق با آخرین نمونه سوالات آزمون یوس ارائه می‌شود. برای مباحث منطق عددی و حل مسئله، ساعت‌های اختصاصی در برنامه آموزشی فراگیران در نظر گرفته شده است. این مجموعه پس از اتمام دوره آموزشی، دوره‌های جمع‌بندی و نکته و تست برای دانشجویان برگزار می‌کند.

علاوه‌بر همراهی مشاوران متخصص در زمینه انتخاب رشته، برگزاری تور آزمون‌های یوس نیز از دیگر خدمات مجموعه یونی لند است. این مؤسسه آموزش زبان ترکی تخصصی را همراه با آموزش‌های مباحث یوس ارائه می‌دهد. همچنین پس از شرکت در آزمون یوس، زبان ترکی جنرال را نیز می‌توانید در همین مجموعه آموزش ببینید.

آموزش‌های یوس ما در قالب پکیج‌های متنوع ارائه می‌شود. در پکیج الماسی یوس ۲۰۲۲ یونی لند، هر آنچه برای موفقیت در آزمون یوس ۲۰۲۲ نیاز است، در‌اختیار خواهید داشت؛ ازجمله:

 • کلاس آنلاین یوس ۲۰۲۲ به‌همراه ویدئو ضبط‌شده
 • هوش و منطق عددی، ریاضی و پرابلم
 • هندسه
 • کتاب کار
 • پکیج آزمون‌های آزمایشی
 • مشاوره در طول دوره
 • نکته و تست یوس ۲۰۲۲
 • ثبت‌نام و انتخاب رشته یوس ۲۰۲۲
 • آموزش زبان ترکی

پکیج طلایی یوس ۲۰۲۲ یونی لند نیز شامل خدمات زیر است:

 • کلاس آنلاین یوس ۲۰۲۲ به‌همراه ویدئو ضبط‌شده
 • هوش و منطق عددی
 • ریاضی و پرابلم
 • هندسه
 • کتاب کار
 • پکیج آزمون‌های آزمایشی یوس ۲۰۲۲
 • ثبت‌نام و انتخاب رشته یوس ۲۰۲۲
 • آموزش زبان ترکی

علاوه‌بر‌این، می‌توانید هریک از خدمات این پکیج‌ها را به‌صورت جداگانه نیز تهیه کنید.

هزینه کلاس آنلاین و حضوری یوس

هزینه کلاس‌های حضوری و غیرحضوری یوس ۲۰۲۲ مؤسسات مختلف تقریبا در یک بازه قیمتی هستند. البته در این بین مؤسساتی نیز وجود دارد که با هزینه‌های بسیار زیاد کلاس‌های حضوری بی‌کیفیت برگزار می‌کنند! با‌این‌حال در شرایط فعلی کرونایی، کلاس آنلاین یوس معقول‌تر به‌نظر می‌رسد. علاوه‌بر‌آن امکاناتی نظیر ضبط جلسات کلاس، آزمون‌های آنلاین و… مواردی هستند که باعث می‌شود قیمت کلاس آنلاین از کلاس حضوری حتی بیشتر شود. بااین‌همه، ما در یونی لند سعی کردیم قیمت‌گذاری منصفانه‌ای انجام دهیم تا امکان شرکت در کلاس‌های آنلاین را برای همه دانش پذیران فراهم کنیم.

سخن پایانی

اگر رؤیای تحصیل در ترکیه را در ذهن دارید، کار دشواری نیست. تنها کافی است به خود و توانایی‌هایتان ایمان داشته باشید و کمی تلاش کنید. استفاده از کلاس‌های معتبر و مشاوران مجرب در این زمینه نیز یکی از عوامل تأثیرگذار در قبول در آزمون یوس ۲۰۲۲ است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود