خرید گوشی شیائومی با گارانتی تسک میران

شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
وجود یک مجموعه خوب که با ارائه راهنمایی‌های لازم رضایت مشتریان را به دست آورد، در خرید گوشی حائز اهمیت است. تسک میران می‌کوشد با ارائه بهترین خدمات پس از فروش، آسودگی خاطر را برای مشتریانش فراهم سازد.

قیمت مناسب و کیفیت بالای گوشی های شیائومی باعث شده این گوشی از پرفروش‌ترین‌ها در ایران باشد. خرید انواع گوشی های شیائومی همراه با گارانتی تسک میران بهترین انتخاب بوده تا اطمینان از خرید، برای مشتریان حاصل شود. با ارائه گارانتی شیائومی روی محصولاتی که از سایت یا فروشگاه تسک میران خریداری می‌شود، خدمات زیر به کاربر ارائه می‌گردد:

۱. گارانتی ۱۸ ماهه: گوشی شیائومی با گارانتی تسک میران از زمان فعال‌سازی تلفن به مدت  ۱۸ ماه گارانتی شده و خریدار در این مدت می‌تواند در صورت بروز مشکل در گوشی خود با ارائه کارت گارانتی تسک میران که در پشت جعبه گوشی قرار دارد، قطعه خراب‌شده را تعمیر یا تعویض کند. همچنین اگر مشکلی خارج از گارانتی و به دلایل گوناگون همچون خرابی گوشی بر اثر حادثه  در دستگاه ایجاد شود، مراکز خدمات تسک میران مشکل را با پرداخت هزینه‌ای مشخص برطرف می‌کند.

۲. خدمات پس از فروش: تسک میران پس از اتمام مدت گارانتی ۱۸ ماهه گوشی شیائومی نیز برای خدمت گذاری به مشتریان آماده است و در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه‌ای از گوشی، آن را با پرداخت هزینه‌ای معقول برطرف می‌کند.

۳. کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای: برترین تعمیرکاران و افراد فنی خبره در ایران برای تعمیراتی مطمئن در تسک میران گرد هم آمده‌اند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

۴. اصل بودن قطعات: تعویض قطعات در تسک میران تنها با نمونه اصلی آن انجام می‌پذیرد تا همواره رضایت مشتری حفظ گردد.

۵. تعدد شعب: تسک میران با  ۳۰ شعبه فعال در سراسر کشور در حال فعالیت است.

۶. قطعات گوشی های جدید و قدیم شیائومی: مزیت رقابتی تسک میران در ارائه خدمات پس از فروش نسبت به سایر رقبا، دارا بودن هم‌زمان قطعات لازم گوشی های جدید و قدیم شیائومی است.

۷. فعال‌سازی گوشی شیائومی: گوشی های شیائومی با گارانتی تسک میران به‌صورت رایگان رجیستر شده و کاربران پس از خرید گوشی شیائومی تنها با استفاده از کد فعال‌سازی، خریدی مطمئن را تجربه می‌نمایند.

۸. واحد پشتیبانی: پشتیبانی تسک میران شامل سه بخش مرکز تماس (Call Center)، واحد مرکزی خدمات و پشتیبانی آنلاین است؛ بنابراین کارشناسان مربوطه با راهنمایی‌های لازم، مشکلات احتمالی کاربران را برطرف می‌نمایند.

۹. سنجیدن رضایت مشتری از طریق ارتباط با مشتری (CRM): پس از خرید مشتریان از سایت یا فروشگاه مرکزی تسک میران، با خریداران تماس حاصل می‌شود تا نظرسنجی میزان رضایت ایشان جهت بهبود خدمات انجام پذیرد. در این سیستم صدای رضایت یا عدم رضایت مشتری به گوش مدیریت مجموعه رسانده می‌شود تا در صورت وجود مشکل در جهت رفع آن تلاش گردد و رضایت کامل مشتری حاصل گردد.

خرید آنلاین گوشی شیائومی در مسیری هموار!

طراحی سایت تسک میران برای خریداران گوشی شیائومی، به صورتی است که تصاویری از جدیدترین گوشی های شیائومی در کنار دیگر مدل‌های گوشی های این شرکت که در سال‌های پیشین تولید شده، قرار گرفته‌اند تا خریداران با مشاهده مشخصات فنی گوشی های هوشمند این شرکت، توضیحات مرتبط به هریک، کاربرد و قیمت‌های ذکرشده بتوانند به‌راحتی نوع گوشی‌ها را با گوشی های رقیب مقایسه کرده و گوشی مورد نظر خود را تهیه ‌نمایند. به‌طور کلی خرید از سایت شیائومی (تسک میران) شامل مزایای زیر است:

۱. مشاهده اطلاعات هر گوشی شیائومی و امکان مقایسه آن با دیگر گوشی های سایت جهت تصمیم‌گیری راحت‌تر در خرید

۲. قیمت‌های به‌روزشده هر گوشی و مرتب‌سازی لیست گوشی‌های مورد نظر بر اساس بودجه خریدار

۳. خرید آنلاین گوشی با گارانتی تسک میران و برخورداری از خدمات آن

۴. مشاهده مراحل خرید، کد پیگیری سفارش و کد رهگیری پستی در پنل کاربری توسط خریدار

۵. استفاده از بسته‌بندی و بیمه حمل گوشی جهت ارسال

۶. اطمینان و امنیت خرید از سایت معتبر و دریافت گوشی شیائومی اصل

فروش گوشی شیائومی با گارانتی تسک میران در تمام کشور!

تسک میران، در بازار موبایل نیز گوشی های خود را با گارانتی عرضه می‌کند؛ بنابراین اگر خریدار، گوشی شیائومی را با گارانتی تسک میران از هر کجای ایران تهیه کرده باشد، می‌تواند از پشتیبانی و خدمات پس از فروش تسک میران بهره ببرد.

خرید حضوری و امکان مشاهده انواع گوشی شیائومی

چنانچه خریداران قصد خرید حضوری موبایل شیائومی را داشته باشند، می‌توانند در فروشگاه شیائومی واقع در محدوده قیطریه انواع گوشی های شیائومی را مشاهده و خریداری نمایند؛ همچنین اطلاعاتی نظیر نوع پردازنده، تعداد و کیفیت دوربین و قیمت گوشی شیائومی که توسط فروشندگان ارائه می‌شود، راهنمای خوبی برای خرید گوشی های شیائومی هستند.

جمع‌بندی: شرکت تسک میران از آغاز فعالیت خود تاکنون با عرضه بهترین خدمات پس از فروش، گارانتی معتبر، قیمت مناسب گوشی شیائومی و خرید آنلاین یا حضوری توانسته به جایگاه مناسبی دست یابد که این نشان از توجه این شرکت به اطمینان و راحتی مشتریان برای رضایت هرچه بیشتر آنان هست.

مطالب مشابه

نظرات