سورپرایز؛ شرکت پخش انواع آب معدنی (تابستان را مفید و خنک بنوشید)

سورپرایز؛ شرکت پخش انواع آب معدنی (تابستان را مفید و خنک بنوشید)

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد گرمای پیش‌ روی تا پایان تابستان در بخش بزرگی از کشور به‌‌طور میانگین یک درجه گرم‌تر از میانگین پنجاه‌ساله خواهد بود. با استناد به این گفته، تابستان ۱۴۰۰ نخستین تابستان داغ در نیم قرن اخیر ایران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با افزایش دما، به بیست استان کشور درباره گرمازدگی هم هشدار داده شد. با کاهش ۵۰ تا ۷۰ درصد از آب بدن، شخص دچار گرمازدگی خواهد شد. برای پیشگیری از گرمازدگی، باید آب ازدست‌رفته بدن را با نوشیدن مایعات و آب معدنی تأمین کنید. حال چرا آب معدنی؟ آب معدنی درمقایسه‌با آب شیر حاوی املاح بیشتری مانند سدیم و منیزیم و کلسیم است و نوشیدنش به کاهش فشار خون و بهبود سلامت استخوان و بیماری یبوست کمک می‌کند و حتی روی سلامت قلب نیز تأثیر‌گذار است.

این روز‌ها ظهور برند‌های تجاری مختلف و تنوع چشمگیر محصولات آب معدنی را در بازار شاهد هستیم؛ اما کدام‌یک از این برند‌های نوظهور می‌توانند بهترین شرکت پخش انواع آب معدنی باشند؟ اگر شما هم در این گرمای تابستان به‌دنبال پاسخی برای این پرسش هستید و می‌خواهید بهترین آب معدنی دنیا را بشناسید، با ما همراه شوید.

اب معدنی سوپرایز

بهترین سورپرایز برای داغ‌ترین فصل سال  

اکثر اشخاص هنگام خرید آب معدنی در یک روز داغ تابستانی توجه چندانی به برند و مشخصات و توضیحات روی بسته‌بندی نمی‌کنند. همین عامل باعث می‌شود که بیشتر اوقات تجربه ناخوشایندی درباره خرید و طعم آب معدنی داشته باشند. برای جلوگیری از تکرار چنین تجربیاتی، انتخاب و اعتماد به برندی شناخته‌شده و قدیمی، تنها راه چاره است. برند سورپرایز یکی از آب معدنی‌های برتر دنیا و از برندهای قدیمی‌ تولید آب معدنی طبیعی در کشورمان به‌حساب می‌آید.

شرکت پخش آب معدنی سورپرایز از سال ۱۳۸۴ به‌منظور تولید و توزیع آب آشامیدنی با بهترین کیفیت و املاح تأسیس شد. این برند بیشتر به‌دلیل هدف اصلی تأسیسش، یعنی ترویج بسته‌بندی ۱۹ لیتری با سرویس تحویل در منازل و اداره‌ها در بین مردم شناخته می‌شود. توزیع بسته‌بندی ۱۹ لیتری و تحویل آن‌ها در منزل سال‌ها است که در کشور‌های توسعه‌یافته برای مصارف مختلف انجام می‌شود. گالن ۱۹ لیتری سورپرایز به‌دلیل در‌گردش‌بودن ظرف و حذف زباله، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و انتخابی مقرون‌به‌صرفه برای مشتریان محسوب می‌شود.

از سال ۱۳۸۷، شرکت سورپرایز (آکواتیک استار ایرانیان) بطری‌های آب معدنی نیم‌لیتری و یک‌و‌نیم‌لیتری را تولید و روانه فروشگاه‌ها کرد، محصولاتی که در کشور ما مصرف متداول‌تری دارند. از سال ۱۳۹۶ نیز، بسته‌بندی‌های ۱۹ و ۱۰ و ۵ لیتری یک‌بار‌مصرف در خط‌تولید محصولات سورپرایز قرار گرفت. شرکت سورپرایز در منطقه‌ کردان کرج با بهترین کمیت و کیفیت آبی قرار گرفته است. حالا که با شرکت سازنده بهترین آب معدنی دنیا آشنا شدید، باید از بهترین محصولات آب معدنی سورپرایز باخبر شوید.

آب ۵ لیتری یک‌بار‌مصرف سورپرایز؛ با‌کیفیت و به‌صرفه

آب ۵ لیتری یک‌بار‌مصرف سورپرایز برای فروش در مناطق گردشگری و مصرف روزمره تولید شده است. آب آشامیدنی ۵ لیتری سورپرایز طی فرایند تولید و بسته‌بندی، بررسی می‌شود تا در معیار‌هایی نظیر سختی آب، رنگ، طعم، املاح و مواد معدنی در حد استاندارد‌های بین‌المللی باشد. شرکت سورپرایز در تولید بسته‌بندی این محصول، از پلاستیک‌های مواد اول PETG استفاده کرده است. این مواد هیچ‌گونه تأثیر شیمیایی روی رنگ و مزه و کیفیت آب نخواهند گذاشت. حال، چرا نام این محصول یک‌بار‌مصرف است؟ بسته‌بندی آب ۵ لیتری شرکت سورپرایز به‌گونه‌ای تولید شده است که تنها یک‌ بار قابلیت استفاده دارد.

آب همراه گالن ۱۹ لیتری درگردش؛ بهترین محصول سورپرایز

این محصول برای افرادی مناسب است که هم‌زمان هم به آب و هم به گالن نیاز دارند. آب همراه گالن ۱۹ لیتری درگردش انتخابی به‌صرفه برای کاربرانی است که به گالن‌های استاندارد برای مایعات نیاز دارند. در سفارش‌های بعدی با سورپرایز، دیگر به پرداخت هزینه برای گالن نیازی نیست و فقط باید آب معدنی گالنی را سفارش داد و آب گالن ۱۹ لیتری را شارژ کرد. سورپرایز سازنده بهترین آب معدنی دنیا با خرید گالن ۱۹ لیتری امکان ارسال رایگان را نیز فراهم کرده است.

آب 330cc پلاس؛ لوکس‌ترین سورپرایز

اگر برای همایش‌ها و مراسم و رستوران‌های لوکس به‌دنبال آب معدنی با بسته‌بندی زیبا هستید، آب معدنی لاکچری ۳۳۰ سورپرایز بهترین گزینه برایتان است. این محصول در بسته‌بندی‌های ۱۶ عددی و به‌صورت vip تولید می‌شود. طی تولید آب 330cc پلاس از هیچ مواد افزودنی‌ای استفاده نشده است.

آب نیم‌لیتری؛ بهترین آب معدنی دنیا

متداول‌ترین نوع آب معدنی آب نیم‌لیتری سورپرایز است؛ زیرا به‌دلیل تصفیه چندگانه طی فرایند فیلترازیسیون آب نیم‌لیتری سورپرایز، هیچ تغییری در حجم املاح و کیفیت و طعم آب رخ نمی‌دهد. کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم و نیترات برخی از املاح و مواد معدنی موجود در آب آشامیدنی نیم‌لیتری بهترین آب معدنی دنیا هستند.

اب معدنی سوپرایز

با سورپرایز تابستان را خنک بنوشید!

  • آب معدنی سورپرایز سرشار از مواد خالص معدنی است و سدیم و آهن و منزیم از ترکیبات مهم آب معدنی سورپرایز به‌حساب می‌آیند.
  • ضدعفونی‌کردن آب معدنی گرفته از سرچشمه‌ها با روش فیلتراسیون، تابش اسمزی، تصفیه‌زنی و اشعه ماوراء‌بنفش اصلی‌ترین عاملی است که سورپرایز را از سایر کارخانه‌های تولید آب معدنی متمایز می‌کند.
  • بر تمام بسته‌بندی‌های محصولات سورپرایز، تاریخ انقضای محصول درج شده است.
  • در فرایند تولید بطری بهترین آب معدنی دنیا در شرکت سورپرایز، از مواد اولیه با‌کیفیت استفاده می‌شود؛ زیرا استفاده از مواد با‌کیفیت از تأثیر نور خورشید و دما بر بطری جلوگیری می‌کند.

حالا دیگر با شرکت سازنده بهترین آب معدنی دنیا و محصولاتش آشنا شده‌اید. برای خرید محصولات سورپرایز، می‌توانید به وب‌سایت رسمی این مجموعه مراجعه کنید و محصولاتتان را آنلاین بخرید تا به‌رایگان به محل مدنظرتان فرستاده شود.

منبع surprise

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده