یکی از بهترین آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل، تعمیرات پکیج و کولر گازی در تهران

یکی از بهترین آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل، تعمیرات پکیج و کولر گازی در تهران

اگر به دنبال راه‌اندازی یک شغل پردرآمد و پول‌ساز هستید و میخواهید آینده شغلی خود را متحول کنید باید بگوییم که مشاغل فنی حرفه ای از بهترین انتخابهای پیش روی شما است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این مشاغل از تنوع بالایی برخوردار بوده و نتایج بررسی‌ها نشان میدهد که بسیاری از افراد فعال در این مشاغل در حال حاضر درآمدی برابر با ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان در ماه کسب میکنند. تعمیرات موبایل، پکیج و کولر گازی از جمله بهترین مشاغل در این حوزه است که میتوانید با یک سرمایه کم وارد بازار کار آنها شوید و در مدت‌زمانی کوتاه به درآمد بالایی دست یابید. تنها کافی است بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل، تعمیرات پکیج و کولر گازی را شناسایی کرده و در دورههای آن ثبت نام کنید.

بررسی بازار کار تعمیرات موبایل

موبایل یکی از دستگاههای هوشمندی است که روزبه‌روز شاهد پیشرفت تکنولوژی در آن هستیم و امروزه کمتر فردی را میتوان دید که از این دستگاه هوشمند استفاده نکند. انجام فعالیتهای بانکی، آموزش و یادگیری، شرکت در کلاس های آموزشی، تماشا فیلم، برقراری تماس‌ تصویری، عکاسی، فیلمبرداری برخی از فعالیتهایی است که با این دستگاه هوشمند میتوان انجام داد. افزایش قابلیت‌های استفاده از موبایل باعث شده تا اهمیت این دستگاه در زندگی روزمره روزبه‌روز بیشتر شود و این موضوع بازار کار تعمیرات موبایل را بسیاری داغ و درآمدزا کرده است. بازار کاری که اگر مهارت‌های مورد نیاز آن را یاد بگیرید میتوانید درآمدی ۵۰ میلیون تومانی در ماه کسب کنید.

بنابراین اگر قصد ورود به بازار کار هستید، اگر می‌خواهید مسیر شغلی خود را تغییر دهید یا یک شغل دوم پول‌ساز راه‌اندازی کنید آموزش تعمیرات موبایل یکی از روش‌هایی است که می‌توانید شما را به هدفتان نزدیک کند.

مجتمع فنی برق

بازار کار تعمیرات پکیج و کولر گازی چگونه است؟

امروزه همگی میدانیم که پکیج‌های دیواری به دلیل مزایای بسیاری که در مقایسه با سایر سیستمهای گرمایشی دارند جایگزین دیگر سیستمهای گرمایشی در ساختمان‌ها شدهاند. با نگاه به ساختمان‌های امروزی مشاهده میکنید تمامی ساختمان‌های تازه تأسیس‌شده مجهز به پکیج برای گرم کردن آب و فضای ساختمان هستند. همچنین در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی نیز مشاهده میشود که مزایای بسیار این دستگاه باعث شده تا این دستگاه جایگزین آبگرمکن های دیواری و دیگر سیستمهای گرمایشی شود.

پکیج دیواری جز آن دسته از لوازم گرمایشی است که به دلیل کار با آب با گذشت زمان رسوب گرفته و نیاز به سرویس دارد. از طرفی قطعات این دستگاه همانند دیگر وسایل با گذشت زمان خراب میشوند و نیاز به تعمیر دارند. این موضوع به‌خوبی نشان میدهد که با افزایش نصب پکیج دیواری شاهد بازار کار عالی و درآمدزا شغل نصاب و تعمیرکار پکیج خواهیم بود.

بازار کار تعمیرات کولر گازی نیز وضعیتی شبیه به بازار کار تعمیرات پکیج دارد؛ یعنی شاهد افزایش تقاضا نصب کولر گازی هستیم، همچنین کولر گازی همانند پکیج جز لوازمی است که بایستی به‌صورت دوره‌ای سرویس و تعمیر شود. این موارد به‌خوبی نشان میدهد که بازار کار نصب و تعمیرات کولر گازی از درآمد و آینده خوبی برخوردار است.

ضمن اینکه پکیج و کولرهای گازی نهتنها در ایران بلکه در تمامی کشورها مورد استفاده قرار میگیرند و میتوان گفت این مشاغل  در تمامی کشورها از بازار کار خوبی برخوردار هستند و با یادگیری مهارت‌های آنها میتوانید بازار کاری جهانی داشته باشید.

برای یادگیری تعمیرات موبایل و تعمیرات پکیج و کولر گازی در کدام آموزشگاه ثبت نام کنیم؟

موبایل‌های امروزی در مقایسه با دستگاههای قدیمی از تکنولوژی پیشرفته‌تری برخوردار هستند و این موضوع کار تعمیرات آنها را بسیار تخصصی کرده است. پکیج‌ها و کولرهای گازی نیز دستگاه‌هایی هستند که نصب و تعمیرات آنها نیاز به رعایت نکات و دستورالعمل‌هایی است و هرگونه کوتاهی در نصب و تعمیرات آنها ممکن است خسارت‌های بیشتری را به آنها وارد کند.

بنابراین ورود به بازار کار این مشاغل مستلزم یادگیری مهارت‌های آنها است و بهترین راه برای یادگیری این  مهارت‌ها نیز شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیر موبایل، پکیج و کولر گازی و ثبت نام در کلاس های آموزشی آن است.

اما چه آموزشگاه‌هایی را برای یادگیری مهارت‌های این مشاغل انتخاب کنیم؟ یک آموزشگاه خوب فنی حرفه ای چه ویژگیهایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی ویژگی‌های یک آموزشگاه خوب برای شرکت در دورههای آموزشی و معرفی آن بپردازیم.

۱- به شیوه آموزشی دوره توجه داشته باشید

برای یادگیری مهارت‌های این رشته‌های فنی  لازم است تا هنگام آموزش به‌صورت عملی تمرین و تکرار کنید در غیر این صورت هنگام ورود به بازار کار حرفی برای گفتن نخواهید داشت؛ بنابراین هنگام ثبت نام در دورههای آموزش تعمیرات پکیج دیواری، کولر گازی و موبایل توجه داشته باشید که طی دوره فرصت کافی برای تکرار و تمرین داشته باشید و بتوانید کلیه مطالب آموزشی را زیر نظر استاد تمرین کنید.

۲- به تجهیزات کارگاه توجه داشته باشید

تعمیرات موبایل، پکیج و کولر گازی نیاز به ابزارهای خاصی دارد. یک از موضوعات مهم دیگری که بایستی مورد توجه قرار گیرد مجهز بوده کارگاه به این ابزارها هست. دقت داشته باشید که طی دوره آموزش تعمیرات پکیج، کولر گازی و موبایل لازم است تا با ابزارهای خاصی کار کنید؛ بنابراین طی دوره آموزشی بایستی نحوه کار با این ابزارها به شما آموزش داده شود و به‌خوبی بتوانید با آنها کار کنید.

۳- به مهارت و تخصص استاد دوره توجه داشته باشید

از دیگر موضوعات مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد میزان تخصص و تجربه استاد دوره و مهارت او در آموزش است. ممکن است استاد از مهارت بالایی برخوردار باشد اما به‌خوبی نتواند مفاهیم را به شما آموزش دهد. دقت داشته باشید که اگر استاد دوره مهارت کافی برای آموزش نداشته باشد یا به‌خوبی نتوانید مفاهیم را به شما آموزش دهد حرفی برای ورود به بازار کار نخواهید داشت و دیر یا زود شکست خواهید خورد.

۴- به اعتبار آموزشگاه توجه داشته باشید

امروزه با توجه به بازار کار عالی مشاغل فنی آموزشگاه‌های بسیاری دورههای فنی حرفه ای را برگزار میکند. برخی از این مرکز بدون هیچ مجوزی اقدام به برگزاری دوره کرده و کلاس‌های برگزارشده نیز از کیفیت پایینی برخوردار است؛ بنابراین اعتبار آموزشگاه از موضوعات دیگری است که نباید آن را نادیده گرفت.

۵- به نوع و مدت‌زمان پشتیبانی دوره توجه داشته باشید

به این موضوع توجه داشته باشید که هرچقدر هم که دوره کامل باشد باز هم هنگام ورود به بازار کار سؤالاتی در ذهن ایجاد خواهد شد؛ بنابراین موضوع مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد نوع و مدت‌زمان پشتیبانی است.

مجتمع فنی برق

مجتمع فنی برق تهران؛ بهترین آموزشگاه برای ثبت نام دوره‌های فنی حرفه ای

مجتمع فنی برق تهران یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در تهران است که با سالها سابقه و زیر نظر کادری از افراد متخصص دورههای آموزش تعمیرات کولر گازی، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات پکیج را برگزار میکند. این آموزشگاه های علاوه بر دورههای فوق کلاس های آموزشی متعددی را در دپارتمان‌های گوناگون نصب، تعمیرات، برق صنعتی، مکانیک و جوشکاری برگزار میکند. هدف این مجتمع فنی از برگزاری دورههای فوق تربیت نیروی متخصص و حرفه‌ای برای ورود به بازار کار است. برخی از ویژگی‌های این آموزشگاه که آن را از سایر آموزشگاه های فنی حرفه ای متمایز میکند عبارتاند از:

 • آموزش در کارگاه‌های مجهز
 • آموزش به‌صورت عملی و تئوری
 • امکان تمرین و کار عملی طی دوره آموزشی
 • بهرهمندی از اساتید باتجربه و حرفه‌ای
 • ارائه مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای
 • دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • پشتیبانی نامحدود پس از پایان یافتن دوره آموزشی
 • امکان بازآموزی رایگان پس از دوره
 • برگزاری دوره در ساعات منعطف
 • معرفی خوابگاه به کارآموزان
 • برگزاری دوره در ساعات منعطف و روزهای تعطیل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های مجتمع فنی برق و تخفیف‌های آن، همچنین ثبت نام در آن‌ها می‌توانید به وب‌سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه کرده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده