سفارش آنلاین خدمات چاپی در چاپ متین

سفارش آنلاین خدمات چاپی در چاپ متین

چاپ متین، یک شرکت نوین و توسعهیافته در عرصه چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و ... است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

چاپ متین با کمک متخصصان توانا در زمینه طراحی و همراهی مدیران مسئولیت‌پذیر، توانسته با استفاده از ایدههای نوین و بروز دنیا در یک مدت‌زمان بسیار کوتاه خود را به‌عنوان یکی از فعالان  در صنعت چاپ کشور تبدیل کند و یک کسب کار نسبتاً بزرگ را در کشور آغاز کند.

چاپ متین روزانه دهها پروژه را به‌صورت آنلاین یا  حضوری از مشتریان تحویل گرفته و با مجهزترین و به‌روزترین دستگاهها  با بالاترین کیفیت چاپ در سایزها و پلتفرمهای مختلف شامل: چاپ بنر، چاپ تیشرت، چاپ لیوان، چاپ تراکت، کارت ویزیت، سربرگ، ست اداری و مدیریتی و …. در کوتاهترین زمان ممکن و ارسال سریع به سراسر کشور با پایینترین قیمت و با تضمین کیفیت چاپ به مشتریان عزیز تحویل دهیم.

ما در شرکت و وب‌سایت مرکز تخصصی چاپ متین با استفاده از رابط کاربری ساده و آسان و ارائه بهترین خدمات در صنعت چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و سایر چاپگرها با توکل به خداوند منان توانستهایم اعتماد شما مشتریان عزیز را برای خود به ارمغان بیاوریم.

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان و عموم مردم به خدمات اینترنت و درگیری‌ها و مشغلههایی که ممکن است هر شخصی در طول زندگی خود داشته باشد و فرصت انجام همه کارهای روزمره خود را ندارد میتواند با استفاده از اینترنت بخش عمدهای از این خدمات خودش را به‌صورت اینترنتی و دورکاری به‌صورت سفارش آنلاین انجام بدهد.

گسترش خدمات اینترنتی در کل کشور و در نقاط مختلف سبب شده است که هر شخصی میتواند در هر جای ایران هر نوع جنس و کالایی در هر جای ایران قرار دارد به‌صورت اینترنتی و به‌صورت دورکاری سفارش بدهد.

ما در مجتمع تخصصی چاپ متین سعی کردیم با راه‌اندازی یک سایت بروز و مجهز و با ساده‌ترین ابزارها هر شخصی میتواند بهراحتی سفارش خودش را ثبت کنند. تنوع محصولات و تنوع کالاها در قیمتهای متفاوت سبب شده است هر شخصی با مراجعه به سایت چاپ متین بهراحتی خدمات خود را تهیه و سفارش دهید.

چاپ متین خدمات چاپی را به چهار بخش عمده تقسیمبندی کرده است:

  • چاپ افست
  • چاپ سابلیمیشن
  • چاپ دیجیتال
  • سایر خدمات چاپی

هر یک از این بخشها دارای زیرمجموعه‌های مخصوص به خودش است، این  زیرمجموعه‌ها دارای انواع جنس‌ها در سایز  مختلف است.

برای مثال در چاپ افست یک بخش اصلی و اساسی وجود دارد اسم بخش کارت ویزیت که در این بخش وجود چاپ کارت ویزیت ارزان و باکیفیت یکی از ضروری‌ترین و کلیدی‌ترین نکاتی هست که شرکت چاپ متین را از سایر شرکت‌هایی که در این بخش مشغول فعالیت هستند متمایز می‌کند. وجود چاپ کارت ویزیت در جنس و سایز و زمان مختلف باعث شده است که هر شخصی با مراجعه به سایت و بخش چاپ کارت ویزیت به‌راحتی بتواند کارت ویزیت خودش را انتخاب و سفارش بدهد.

چاپ متین

در حوزه چاپ دیجیتال میتوان به مهم ترین بخش آن یعنی چاپ عکس و چاپ عکس با شاسی اشاره کرده که قیمت چاپ عکس و کیفیت و همچنین وجود افراد مطمئن در این بخش میتواند به اعتماد مشتریان عزیز کمک بکند که بتوانند بهراحتی عکسهای خانوادگی خودشان را به شرکت چاپ متین بسپارند.

در بخش سوم می‌توانیم به بخش ساخت مهر اشاره کنیم که در ۴ بخش مهر لیزری، مهر ژلاتینی، مهر برجسته و مهر جیبی اشاره کرده که هر یک از این موارد شامل موارد زیرمجموعه خودش است؛ که توضیحات تکمیلی در خصوص هر یک از این مهرها و جنس‌ها در سایت چاپ متین بهطور کامل به آن اشاره شده است و هر شخصی بهراحتی با یک سرچ ساده میتواند مهر مورد نیاز خودش را تهیه بفرماید.

چرا باید به خدمات آنلاین اعتماد کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی مجوزهای مرتبط با آن شکل گرفته است که افراد بهراحتی میتواند از این مجوزهای استعلام بگیرند و به آن شرکت اعتماد کنند. اینماد یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که هر کسب‌وکاری برای شروع کار اینترنتی باید این مجوز را داشته باشد. مجوزهایی اتحادیه هم یکی از مواردی است که هر کسب‌وکاری باید برای راه‌اندازی کسبوکار خود به دنبال آنها برود. ما در چاپ متین سعی کردیم هر مجوزی که هر کسب‌وکاری برای راه‌اندازی به آن نیاز داشته باشد را تهیه کنیم.

راه‌های ارتباطی با مجموعه چاپ متین

 مجموعه چاپ متین همواره تلاش کرده که با پاسخگویی به‌موقع و دقیق در خدمت مشتریان باشد؛ از همین رو خط ویژه زیر را بدون اشغالی در اختیار مشتریان قرار داده‌ایم.

ساعت کاری مجموعه چاپ متین شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر و پنجشنبهها تا ساعت ۱۴ است.

برای ارائه سفارشات و اطلاع از هزینه و طرح سؤالات میتوانید با شماره تماس 021-77624202 (۱۰ خط ویژه) یا وبسایت مجموعه به نشانی www.ChapMatin.com مراجعه کنید.

با سپاس از حسن انتخاب شما و مطالعه این مطلب، بی‌صبرانه منتظر پاسخگویی به سؤالات شما هستیم.

منبع چاپ متین
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده