رویداد منابع انسانی Humanagement در 21 تیرماه برگزار می شود

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
رویداد منابع انسانی Humanagement، راهکارهایی برای جذب و استخدام و مدیریت منابع انسانی  در 21 تیرماه به‌صورت هیبریدی برگزار می‌شود
تبلیغات

منابع انسانی همواره شیرازه اصلی هر سازمان و کسب و کاری بوده و به جرأت مهم‌ترین بخشی است که در هر سازمانی به آن پرداخته می‌شود، حالِ سازمان و کسب‌و‌کار ها تا حد زیادی مؤثر از حالِ افراد آن سازمان است و به نوعی در نتایج کار آن‌ها دیده می‌شود. پس کسب و کارها می کوشند تا تمام تلاش و توجهشان را معطوف به سرمایه‌های انسانی کنند.

به فراخود اهمیت سرمایه‌های انسانی، امروزه مدیران منابع انسانی نیز از جایگاه خود در مدیریت نیروهای انسانی سازمان فراتر رفته و پا به عرصه فرهنگ سازمانی نهادند، با این رویکرد که اگر در سازمان فرهنگی پایدار مبتنی بر ارزش های سازمانی شکل گرفته باشد، نیازی به مدیریت فرد به فرد اعضای سازمان نیست و افراد می‌توانند در عین برخورداری از آزادی­های تصمیم­گیری، عملیاتی و ... شرایط را برای رشد و شکوفایی فردی خود نیز فراهم سازند.

در مدت فراگیری ویروس کرونا، خیلی از کسب و کارها ناگزیر از فراهم کردن شرایط دور­کاری برای نیروهای خود شدند و بعضا تا مرز تعطیلی شعب حضوری و دفاتر کسب و کارشان پیش رفتند، اینجا نقش منابع انسانی بیش‌ازپیش مشخص شد و نشان داد چطور افراد حتی در زمان عدم حضور نیز باعث ادامه کسب‌و‌کار و درآمد زایی می­شوند. این موضوع چالش‌های متعددی از جمله مدیریت نیروی دورکار، مدیریت عملکرد، جبران خدمت و ... پیش روی مدیران گذاشت.

برای اینکه بیشتر به این دغدغه ها بپردازیم و از تجربه افرادی که در این مدت با چالش‌های گوناگون در مدیریت و آموزش منابع­انسانی سروکار داشتند آشنا شویم، رویداد Humanagement را با رویکرد اشتراک تجربه در زمینه جذب و توسعه منابع انسانی ترتیب دادیم.

این رویداد با حضور و همراهی رهبران و مدیران منابع­انسانی شرکت‌ها و برندهایی مانند دانشگاه تهران، درسا، بادی اسپینر، بام لند، شاپرک آبی، کارگزاری آگاه و شرکت‌های نوآور همچون کافه بازار، دیجی کالا، یکتانت و حمایت شرکت ایران اچ آر برگزاری می‌شود.

از جمله موضوعاتی که در این رویداد مورد کاوش قرار می‌گیرد؛

  • نقش رهبری در مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان های بزرگ (موردکاوی ریتیل)
  • جذب استعداد در شرکت‌های نوآور و استارت آپها
  • برند کارفرمایی، نقطه عطف فرایند جذب
  • جذب استعداد در نسل Z
  • و گوش شنوای سازمانی

 هستند؛ مخاطب این رویداد مدیران سازمان های کوچک و بزرگ، مدیران و کارشناسان منابع انسانی، کارکنان و هر فردی که علاقمند هستند در جریان پیشرفت ها و تغییرات به وجود آمده در حوزه مدیریت منابع انسانی قرار گیرند.

این رویداد در تاریخ 21 تیرماه سال جاری در محل همایش های کتابخانه ملی به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، با توجه به مشکلات ناشی از پاندمی ظرفیت ثبت نام حضوری رویداد بسیار محدود و امکان استفاده از رویداد به‌صورت عمومی بدون محدودیت فراهم است.

برای اطلاع از جزییات بیشتر و ثبت نام با تخفیف در این رویداد می‌توانید به وب‌سایت رویداد به آدرس humanagement.ir مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات