با آموزش سئو در برتر آموز درآمدزایی کنید

با آموزش سئو در برتر آموز درآمدزایی کنید

سئو یکی از پردرآمدترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ در دنیا است؛ اما در ایران افراد کمتری در مورد سئو اطلاعات کافی دارند و خیلی‌ها نمی‌دانند سئو چیست.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به نقل از سایت آموزشی برتر آموز مقاله‌ای در مورد سئو منتشر شد که میانگین درآمد متخصصان سئو در ایران را اعلام کرده است و بخشی از آن را در ادامه می‌خوانیم. همراه ما باشید.

سئو چیست؟

پیش از اینکه در مورد درآمد سئوکاران صحبت کنیم باهم با یک مثال یاد بگیریم سئو چیست؟ برای مثال شما در گوگل سرچ می‌کنید آموزش اینستاگرام سپس برای شما یکسری سایت نمایش داده می‌شود، این سایت‌های که برای شما در صفحه اول گوگل اومده همین‌جوری الکی به صفحه اول گوگل نرسیده‌اند، این سایت‌ها به یکسری فعالیت به نام سئو به صفحه اول گوگل رسیده‌اند. پس سئو یعنی مجموعه‌ای از فعالیت‌ها روی سایت که سایت مورد نظر روی کلمات مدنظر ما به صفحه اول گوگل برسد؛ اما سئو دانشی نیست که شما همین‌جوری بخواهید یاد بگیرید. به گفته برتر آموز آموزش سئو در ایران جزو محدودترین آموزش‌ها است که مدرس‌های کمی هستند که به‌خوبی به سئو مسلط باشند و بخواهند آن را آموزش دهند؛ زیرا در آموزش دادن سئو باید تجربه خوبی داشته باشید و چالش‌های زیادی را برطرف کرده باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را آموزش دهید.

قدرت فروش بالا با سئو

همان‌طور که در شروع این مطلب گفته شدُ سئو یکی از پردرآمدترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ در دنیاست. حال در اینجا این حرف را به شما ثابت خواهیم کرد. به گفته محسن حبیبی راد متخصص سئو مثالی که همیشه در این باره می‌زد را به شما خواهیم گفت: برای مثال کلمه آموزش زبان انگلیسی ماهانه بیش از ۶۰ هزار بار در گوگل جست‌وجو می‌شود، حال اگر شما یک وب‌سایت داشته باشید و کسی کلمه آموزش زبان انگلیسی را سرچ کرد سایت شما جزو ۳ نتیجه اول صفحه اول گوگل باشد. سپس شما یک محصول آموزشی داشته باشید و در صفحه سایت خودتان گذاشته باشید و فقط به قیمت ۲۰۰ هزار تومان، حال از این ۵۰ هزار نفر تنها سه هزار نفر وارد سایت شما شوند و تنها صد نفر این محصول شما را خریداری کنند شما ماهانه بیست میلیون تومان درآمد خواهید داشت. بله این قدرت سئو است و بزرگ‌ترین سایت‌های ایران همانند دیجی‌کالا، برتر آموز، ورزش سه، دیوار و سایت نمناک با همین سئو درآمد بالایی دارند و از طرف گوگل افراد زیادی جذب این سایت‌ها می‌شوند.

کمترین میزان درآمد از سئو

سئو دانشی است که در ایران افراد بسیار کمی به آن مسلط هستند اما درخواست‌های بسیار زیادی را دارد؛ یعنی اگر شما در سطح مبتدی هم با سئو آشنا باشید قطعا به درآمد خواهید رسید. خیلی از شرکت‌ها در ایران هستند که به سئوکارانی نیاز دارد که فقط بتواند تحلیل‌های ریزی برای آن‌ها انجام دهید و مسیر کار را مشخص کند. کمترین میزان درآمد از سئو در ایران ماهانه به‌صورت میانگین ۵ میلیون تومان است. این درآمد می‌تواند از دریافت پروژه باشد تا استخدام شدن در شرکت‌هایی که به دنبال متخصصان سئو هستند.

متوسط درآمد از سئو در ایران

اگر شما در سطح نسبتا متوسطی قرار داشته باشید و تجربه و رزومه نسبتا خوبی داشته باشید ماهانه بیش از ۱۰ میلیون تومان می‌توانید از سئو کسب درآمد کنید. عمدتاً افرادی که ماهانه بالای ۱۰ میلیون از سئو درآمد دارند استخدام جایی نخواهند بود و خودشان به‌صورت پروژه‌ای فعالیت می‌کنند. البته ناگفته نماند برندهای زیادی در ایران هستند که به متخصصان سئو سایت‌هایشان ماهانه بیش از چند ده میلیون تومان حقوق می‌دهند.

بیشترین میزان درآمد از سئو

افرادی که درآمد بالایی از سئو دارند تجربه چندین ساله در سئو و فعالیت روی سایت‌ها و پروژه‌های مختلفی را دارند. به‌نوعی رزومه کاری آن‌ها گویای همه چیز بوده و همین امر آن‌ها را برند کرده و رقم آن‌ها در هر پروژه و کاری را افزایش داده است. به‌صورت میانگین این متخصصان ماهانه بیش از ۵۰ میلیون تومان درآمد دارند. هستند متخصصان زیادی که در ایران ماهانه بیش از ۱۰۰ میلیون تومان از سئو کسب درآمد می‌کنند.

پس دونستیم اگر سئو رو به‌خوبی یاد داشته باشیم می‌توانیم درآمد بالایی را کسب کنیم. یکی از مهم‌ترین بخش‌ها و برگ‌های برنده برای درآمد بالا از سئو این است که هر روز آموزش ببینید و هر روز تجربه خود را افزایش دهید و رزومه کاری خودتان را قدرتمند کنید در این حالت برای شما به تعداد بسیار زیادی پروژه خواهد آمد که شما به‌تنهایی قادر به انجام آن‌ها نخواهید بود و باید تیم سئو داشته باشید تا بتوانید از پس کارها برآیید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده