اتاقک پرایم؛ خدمتی متمایز از وب‌سایت اتاقک

اتاقک پرایم؛ خدمتی متمایز از وب‌سایت اتاقک

وب‌سایت و اپلیکیشن اتاقک، سامانه آنلاین برای ایجاد تعامل بین مهمان و میزبان است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مسافران از طریق این سامانه می‌توانند اقامتگاه خود را در مقصد رزرو کنند. اتاقک به‌تازگی خدمت جدیدی به نام اتاقک پرایم را معرفی کرده است. کاربران با خرید از این بخش می‌توانند علاوه بر خدمات قبلی اتاقک، خدمات متمایزتری دریافت کنند. در این مطلب به مهم‌ترین ویژگی‌های اتاقک پرایم اشاره می‌کنیم. با ما همراه باشید.

اتاقک پرایم

سفر یکی از تفریحات محبوب ایرانیان به‌حساب می‌آید. در سال‌های اخیر پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب به دغدغه مهم آن‌ها در برنامه‌ریزی پیش از سفر تبدیل شده است. آن‌ها اغلب پیش از سفر با سؤالاتی از جمله موارد زیر مواجه می‌شوند؛ برای اقامت کجا را انتخاب کنیم؟ هزینه اقامتمان چقدر خواهد شد؟ کیفیت اقامتگاه که انتخاب کردیم، مناسب است یا خیر؟ و آیا اقامتگاه از امنیت مناسبی برخوردار است؟

اتاقک سامانه اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه بومگردی ویژه مسافران و گردشگران است. این وب‌سایت تلاش دارد اقامتگاه‌های مناسب و به‌صرفه در شهرهای مختلف به کاربران خود ارائه دهد. در سال‌های اخیر اتاقک توانسته نیاز کاربران خود را با هر سلیقه و بودجه‌ای رفع کند. در این میان افرادی هستند که تمایل دارند خدمت دریافتی آن‌ها ویژگی متمایزی داشته باشد. به‌تازگی اتاقک به منظور پاسخ به این نیاز، خدمت جدیدی به نام اتاقک پرایم معرفی کرده است. اتاقک با خدمت جدید، تلاش دارد اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه را برای کاربران خود متمایزتر کند. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های اتاقک پرایم اشاره خواهیم داشت.

 دسترسی سریع به اقامتگاه

اتاقک برای راحتی کاربران خود، صفحه اختصاصی برای اتاقک پرایم در نظر گرفته است. برای دیدن تمام اقامتگاه‌های این بخش کاربر باید وارد صفحه اتاقک پرایم شود. بعد از وارد کردن مقصد و تاریخ سفر، اقامتگاه مناسب خود را از میان نتایج انتخاب و رزرو کند. البته فیلتر اتاقک پرایم در صفحه نتایج نیز در دسترس کاربر قرار دارد تا در هر زمان که تمایل داشت، اقامتگاه‌های اتاقک پرایم را مشاهده کند.اتاقک

تنوع اقامتگاه‌ها

اتاقک همیشه در تلاش بوده تا برای انتخاب بهتر کاربران، اقامتگاه‌های متنوعی ارائه دهد. در همین راستا در بخش اتاقک پرایم نیز انواع اقامتگاه‌ها را شاهد هستیم. اقامتگاه‌های اتاقک پرایم شامل ویلاهای استخردار، ویلاهای ساحلی، سوئیت‌های جنگلی، کلبه‌های جنگلی و غیره هستند.

آنی بودن رزرو اقامتگاه

تمامی سایت‌های رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه برای رزرو قطعی نیاز به تأیید میزبان دارند. در سایت اتاقک خدمت ویژه‌ای به نام رزرو آنی وجود دارد که برخی اقامتگاه‌ها از آن برخوردار هستند. رزرو آنی یعنی کاربر بدون منتظر بودن برای تأیید درخواست از طرف میزبان می‌تواند رزرو خود را قطعی کند. در رزرو آنی بعد از انتخاب اقامتگاه، کاربر مستقیم وارد بخش پرداخت و تأیید نهایی رزرو خواهد شد.

اکثر اقامتگاه‌ها، ویلاها و سوئیت‌های موجود در بخش اتاقک پرایم این ویژگی را دارند و کاربر بدون نگرانی در مورد پاسخ میزبان می‌تواند وضعیت رزرو اقامتگاه خود را نهایی کند.

امکان کنسلی با شرایط سهلگیرانه

احتمالا برای شما پیش آمده که به دلایل متعدد تصمیم بگیرید که اقامتگاه سفرتان را کنسل کنید. اغلب افراد نگران شرایط کنسلی رزرو خود هستند زیرا برخی اقامتگاه‌ها برای کنسلی شرایط سخت‌گیرانه‌ای دارند.

به‌طور کلی شرایط کنسلی در سایت اتاقک شامل سه وضعیت سهلگیرانه، متعادل و سخت‌گیرانه است که توسط میزبانان مشخص می‌شوند. اتاقک برای رفع این نگرانی کاربران تلاش داشته، اکثر اقامتگاه‌های بخش اتاقک پرایم شرایط آسان‌تری برای کنسلی داشته باشند.

ارائه جایگزین مناسب در شهر مقصد در صورت عدم‌ رضایت

وب‌سایت اتاقک برای شرایطی که رزرو توسط میزبانان کنسل شود، تدابیری در نظر گرفته است. اتاقک در این شرایط مناسب‌ترین جایگزین را به کاربر معرفی و در صورت تأیید اقامتگاه را رزرو می‌کند. همچنین اگر کاربر اتاقک وارد اقامتگاه شود و از اقامتگاه، ویلا یا سوئیت خود رضایت نداشته باشد، مناسب‌ترین جایگزین را به کاربران خود ارائه می‌دهد تا سفر او با خیال آسوده انجام شود. اتاقک برای بخش اتاقک پرایم نیز این ویژگی را در نظر گرفته و به‌مانند گذشته مناسب‌ترین جایگزین را در صورت عدم رضایت به کاربران خود معرفی می‌کند.

تمیزی اقامتگاه و بهره‌مندی از بسته‌های بهداشتی سپید

مهم‌ترین نگرانی مسافران که در پاندمی کرونا به سفر می‌روند، وضعیت بهداشتی اقامتگاه است. اتاقک به منظور آرامش کاربران خود و همچنین کاهش نگرانی آن‌ها در مورد ابتلا به ویروس کرونا برای تمامی اقامتگاه‌های بخش اتاقک پرایم بسته‌های بهداشتی سپید در نظر گرفته است. بسته‌های بهداشتی سپید شامل لوازم بهداشتی یک‌بار مصرف مانند روتختی، روبالشتی، حوله و غیره است. بسته‌های بهداشتی سپید به میهمانان اتاقک پرایم کمک می‌کند تا تجربه سفری بهتر، لذت‌بخش‌تر و بهداشتی‌تر داشته باشند.

قیمت به‌صرفه

بی‌شک همه دوست دارند سفری باکیفیت و البته با قیمت به‌صرفه تجربه کنند. اتاقک با خدمت اتاقک پرایم، اقامتگاه‌های به‌صرفه‌تری را معرفی کرده تا کاربران متناسب با هزینه خود، سفر باکیفیتی را تجربه کنند. همچنین با اتاقک پرایم به یک سری تخفیف‌ها دسترسی دارید که روی دیگر اقامتگاه‌های اتاقک فعال نیستند. دسترسی به تخفیف‌ها باعث می‌شود هزینه اقامتگاه برای کاربران اتاقک پرایم به‌صرفه‌تر باشد.

اتاقک

بازگشت مبلغی از رزرو به کیف پول مشتری

یکی دیگر از ویژگی‌های متمایز رزرو اقامتگاه از بخش اتاقک پرایم، بازگشت مبلغی از رزرو به کیف پول کاربر است. زمانی که اقامتگاهی از بخش اتاقک پرایم رزرو می‌شود، بعد از نهایی شدن رزرو، درصدی از پرداخت به کیف پول کاربر برگشت داده می‌شود. کاربران می‌توانند از این هدیه در سفرهای بعدی خود، برای رزرو اقامتگاه استفاده کنند.

نحوه رزرو از اتاقک پرایم

برای رزرو اقامتگاه، ویلا یا سوئیت از بخش اتاقک پرایم، باید وارد سایت اتاقک شوید و به صفحه اختصاصی اتاقک پرایم بروید تا تمامی اقامتگاه‌های اتاقک پرایم برای شما نمایش داده شود. در این صفحه مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات را وارد کند و در میان اقامتگاه‌ها هر کدام را که مناسب دیدید، انتخاب کنید. علاوه بر این می‌تواند در صفحه نتایج با فعال کردن فیلتر اتاقک پرایم تمامی اقامتگاه‌های بخش اتاقک پرایم را مشاهده کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده