خرید آی پی ثابت از سرور جت

خرید آی پی ثابت از سرور جت

سرورجت شرکتی فعال در زمینه ارائه خدمات سرور و هاست است که بر ارائه راهکار حل مشکلات استفاده از سرویس‌های ترید آنلاین، معاملات فارکس، خدمات پی پال و... تمرکز دارد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تمرکز ما روی ارائه سرویس‌های بلاک چین و خصوصاً سرور مجازی اشتراکی یا سرویس آی پی ثابت برای ترید در سایت‌هایی مانند صرافی‌های آنلاین از جمله بایننس، سایت‌های معاملات فارکس، سایت‌های مالی مانند پی پال، سایت‌های ثبت مقاله، سرویس خارجی و دیگر سایت‌های نیاز به رفع تحریم است.

خرید آی پی ثابت برای بایننس

با خرید آی پی ثابت برای بایننس می‌توانید تمام تحریم‌های موجود برای ورود به سایت بایننس را دور بزنید و ترید خود را آغاز کنید.  نیازی به نگرانی در مورد امنیت ترید یا ریسک از بین رفتن اطلاعات خود نخواهید بود زیرا این آی‌پی‌ها مانند یک شماره‌ی اختصاصی  در اختیار شما قرار می‌گیرد و هیچ‌گونه راهی برای نفوذ در آن  نیست. به منظور بهره‌مندی از خدمات خرید آی پی ثابت بایننس می‌توانید همین اکنون از طریق راه‌های ارتباطی درج‌شده با ما در تماس باشید تا راهنمایی کامل دریافت کنید.

بایننس به‌عنوان یک سایت صرافی ارز دیجیتال به دلیل مزایای ویژه‌ای که دارد توانسته است محبوبیت به دست آورد. امروزه تریدهای ایرانی به مقدار قابل ملاحظه‌ای از کارایی آن بهره‌مند هستند البته استفاده و ایجاد حساب کاربری برای ایرانیان در این سایت و همچنین ۲۸ کشور دیگر ممنوع است. این محدودیت با استفاده از روش‌های مختلفی قابل دور زدن است ولی آیا هر روشی مطمئن است؟ همه‌ی ما از مزایا و معایب فیلترشکن آگاه هستیم، به‌کارگیری وی‌پی‌ان رایگان و عمومی  به‌هیچ‌وجه گزینه‌ی قابل قبولی برای ورود به سایت بایننس نیست زیرا احتمال ریسک از بین رفتن سرمایه یا مسدود شدن حساب کاربری شما بسیار بالا هست به همین  دلیل سعی کنید با بهره‌مندی از سرویس آی پی ثابت، امنیت تجارت خود را افزایش دهید. هزینه‌ای که برای دریافت چنین خدماتی پرداخت می‌شود، ارزش آن را دارد. ما اینجا هستیم تا شما ترید ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

سرور جت

۱. مراحل  خرید آی پی ثابت بایننس

راهنمای خرید آی پی ثابت بایننس وب‌سایتمان درج شده است، به‌آسانی با انتخاب اشتراک مورد نظر می‌توانید پروسه  خرید را نهایی کنید. از مهم‌ترین مزیت خرید آی پی ثابت بایننس از ما می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • کیفیت عالی
 • قیمت پیشنهادی مناسب
 • امکان تمدید
 • امکان دریافت پشتیبانی آنلاین
 • مشاوره‌ی رایگان
 • بسته‌های اشتراک‌گذاری مختلف
 • سرویس‌های  مختلف

قیمت آی پی ثابت با توجه به نوع کشور انتخاب‌شده و همچنین مدت‌زمان بسته‌ی اشتراکی متفاوت است. ما در تلاش آن هستیم که هزینه‌ی مناسب و معقول به شما پیشنهاد دهیم. اگرچه برای ترید در سایت بایننس مجاز به خرید آی پی ثابت از کشورهای مختلف هستید ولی IP  ثابت ارائه‌شده برای برخی از کشورها با پایداری و سرعت بالا می‌توانند گزینه‌ی مناسب باشند به همین دلیل ما در لیست خود سرویس‌هایی از کشور انگلیس، کانادا و هلند را در نظر گرفته‌ایم.

کشورهای نوع A  مانند هلند به دلیل اینکه در هیچ جایی تحریم نیستند، می‌توانند  بهترین گزینه باشند. ناگفته نماند باینسس برای ورود کاربران از این کشورها، احراز هویت دریافت نمی‌کند. یک تریدر حرفه‌ای به‌طور دقیق همه‌ی جوانب تجارت خود می‌سنجند تا از این طریق بتواند ریسک‌های احتمالی را به صفر برساند. پس اگر شما نیز یک تریدر حرفه‌ای هستید در ابتدا لازم است امینت ورودتان به  صرافی‌های ارز آنلاین را بررسی کنید. تا بتوانید از به وجود آمدن هرگونه مشکل در امان باشید.

۲. خرید آی پی ثابت بایننس ارزان

تبلیغات بسیاری در سایت‌های مختلف  با شعار خرید آی پی ثابت باینس ارزان ارائه شده است، توجه کنید برای خرید سرویس‌های ای پی ثابت باید یک هزینه‌ی مطلوب، متناسب با اشتراک مربوطه،  پرداخت کنید. این هزینه به پارامترهای مختلفی وابسته است ولی عموماً یک مقدار مشخص دارد. به همین دلیل هرگاه قیمت بسیار کم به شما پیشنهاد گردید، حتما به کیفیت خدمات مشکوک باشید. سودجویان بسیاری هستند که از ناآگاهی افراد بهره‌مند شده و در صدد فریب آن‌ها هستند. ما به‌عنوان یک شرکت فعال در این زمینه مفتخر آن هستیم که توانسته با ارائه‌ی بهترین خدمات خرید آی پی ثابت بایننس در اولویت انتخاب شما عزیزان باشیم.

سرویس‌های ارائه‌شده برای آی‌پی‌های ثابت از کشورهایی مانند هلند، انگلیس و کانادا دارای دیتاست‌های باکیفیت است و از نظر ثابت و پایدار ماندن جزو بهترین سرویس‌ها هستند. تا زمانی که IP  مربوط را تمدید کنید به‌هیچ‌وجه آی پی انتخاب‌شده تغییر نخواهد یافت.  تجارت موفق در سایت‌های صرافی ارز دیجیتال به مقدار قابل ملاحظه‌ای به بهره‌مندی از آی‌پی‌های ثابت وابسته است.

سرور جت

۳. راهنمای خرید آی پی ثابت بایننس

باید و نبایدهای خرید آی پی ثابت بایننس

استفاده از وی‌پی‌ان رایگان یا عمومی مشکلات بسیاری دارد. وب‌سایت بایننس با الگوریتم‌هایی که برای اجرای آن در نظر گرفته شده است به‌راحتی می‌تواند وی‌پی‌ان ای های یادشده را شناسایی کرده و مانع فعالیت آن‌ها باشد. از اصلی‌ترین معایب به‌کارگیری VPN  عمومی و رایگان می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • اشتراکی بودن آن
 • عدم پشتیبانی
 • قطع ناگهانی
 • امنیت بسیار پایین
 • ناکارآمد بودن

هر یک از موارد نام‌برده می‌تواند به‌وضوح ضرورت خرید آی پی ثابت بایننس را برای شما نشان دهد. اگر به دنبال تجارت مطمئن و ایمن هستید با این نوع از وی‌پی‌ان ها خداحافظی کنید. بدترین ضرر در سایت‌های صرافی ارزی دیجیتال بلاک شدن حساب کاربری است، هرگز با این ریسک بزرگ در این نوع از سایت‌ها فعالیت نکنید.  برای خرید آی پی ثابت بایننس، به صوت اشتراک ویژه می‌توانید هزینه‌ی مشخصی را پرداخت کنید. اطلاعات کامل در مورد هزینه‌ها توسط کارشناسان بخش فروش ما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آی پی ثابت برای ترید ارائه‌شده توسط شرکت ما روی سرویس کشورهای انگلیس، کانادا و هلند فعال است. کافی است  قبل از ورود به وب‌سایت باننس یا باز کردن نرم‌افزار آن، آی پی ثابت خود را فعال کنید تا به دغدغه‌های مربوط به تحریم‌های موجود در این سایت‌ها پایان دهید. در صورت داشتن هرگونه سؤال نیز تردید نکنید با ما همراه باشید توصیه می‌شود، از مشاوره‌ی رایگان همکاران ما برای خرید آی پی ثابت بایننس غافل نمانید. 

منبع سرور جت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده