راهنمایی و خرید آنلاین مکمل از داروخانه آنلاین داروهلپ

دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مطالعه 11 دقیقه
سایت داروهلپ راهنمای و معرفی تمامی محصولات بهداشتی، آرایشی، مکمل، ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه را آنلاین انجام می‌دهد.
تبلیغات

 امروزه به مدد اینترنت و پیشرفت روزافزون فناوری بسیاری از کسب و کارها رونق چشمگیری داشته‌اند و بسیاری از مشاغل به واسطه اینترنت خلق شده و پا به عرصه‌ی کسب‌و‌کار گذاشته‌اند.‌ یکی از این مشاغل کارآمد و مفید داروخانه آنلاین است. این داروخانه مزایای بیشماری دارد و همان‌گونه که از نامش مشخص است، همیشه برای استفاده‌ی عموم دردسترس بوده و خرید آسان و بدون دغدغه‌های تکراری را برای متقاضیان به‌همراه دارد.

شاید بار‌ها برای همه‌ی ما اتفاق افتاده باشد که برای تهیه و خرید‌ محصول غیر‌نسخه‌ای مدت‌ها در صف دریافت به انتظار ایستاده باشیم و این انتظار باعث تأخیر در کارهای روزمره‌مان شده باشد. در اینجا است که به اهمیت داروخانه آنلاین پی برده و درمی‌یابیم که این نوع از داروخانه‌ها که آنلاین فعالیت و خدمت‌رسانی می‌کنند، سهولت در خرید و تهیه‌ی محصولات موردنیازمان را برای ما آسان کرده و همچنین صرفه‌جویی در وقت را برایمان به ارمغان آورده‌اند.

به‌غیر از داروهای تجویز پزشک همه‌ی محصولات موجود در داروخانه‌ها را می‌توان از داروخانه‌های آنلاین تهیه و خرید کرد. روزهایی که دچار بی‌حالی و کسالت هستید‌ یا بدون آنکه مجبور باشید برای خروج از خانه مهیا شوید، راحت و بدون آنکه در ترافیک و شلوغی داروخانه‌ها کلافه شوید، روی کاناپه لم و محصول مدنظرتان را سفارش می‌دهید و در منزل دریافت می‌کنید. از دیگر مزایای این داروخانه‌های اینترنتی و محبوب می‌توان به موارد مهم دیگری اشاره کرد که در‌ادامه تعدادی از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

همیشه و در طول شبانه‌روز دردسترس

این داروخانه‌ها ۲۴ ساعته و در تمامی روز‌های هفته مشغول به فعالیت بوده و جواب گوی تقاضای متقاضیان خود هستند. شما این امکان را دارید که در هر ساعتی سفارش خود را انجام داده و در زمانی کوتاه محصول سفارشی خود را دریافت کنید.

سفارش‌دهی آسان

خرید از این گونه داروخانه‌ها همانند خرید از دیگر فروشگاه‌های اینترنتی است و فرایند سفارش و تحویل دارای فرایند‌ی خاصی نیست. به سهولت محصولات مد نظر خود را انتخاب کرده در سبد خرید خود قرار دهید و در منزل تحویل بگیرید.

در زمان صرفه‌جویی می‌کند

با خرید از این داروخانه دیگر نیازی به خروج از خانه و محل کار نبوده و مجبور نیستید در هیاهوی شهر و ترافیک قرار بگیرید. عرضه‌ی آنلاین خرید را آسان کرده و وقتتان صرف حضور در صف‌های طولانی نخواهد شد.

قابل‌استفاده برای همه افراد و در هر شرایطی

افراد مسن، کم‌توان، زنان خانه‌دار و دیگر افراد جامعه که نیازمند محصولات داروخانه‌ای و پزشکی هستند، بدون خروج از خانه قادر هستند خرید خود را آنلاین انجام دهند و در محل دلخواه تحویل بگیرند. برای مثال، مادرانی که به شیر خشک‌ یا مکمل‌های غذایی برای کودکان خود نیازمندند و توانایی خروج از منزل را به هر دلیلی ندارند، بدون آنکه مجبور باشند از منزل خارج شده و کودک خود را درمعرض آلودگی شهر قرار دهند، قادر هستند خرید خود را بدون دغدغه از این داروخانه‌ها انجام داده و محصول مدنظر خود را تهیه کنند.‌

همچنین، فردی را در نظر بگیرید که به‌ محصول آرایشی‌ یا بهداشتی نیازمند بوده؛ اما بعد از گذراندن‌ روز کاری خسته‌کننده توان ایستادن در صف‌های شلوغ داروخانه‌ها را ندارد و همچنین مجبور است برای اطمینان از کیفیت محصول مدنظر از‌ داروخانه‌ی معتبری خرید کند؛ پس برای رهایی از این شرایط، بهترین گزینه‌ی پیش رویش خرید از داروخانه‌های معتبر آنلاین است.

در‌امان‌ماندن از بیماری

داروخانه‌های عمومی‌ مکانی کاملا عمومی بوده که تعداد زیادی از مردم جامعه به آنجا رفت‌و‌آمد دارند. در این میان اگر تعداد کمی از مراجعه‌کنندگان ناقل بیماری‌های مسری باشند، باز هم این احتمال وجود دارد که تعداد زیادی از افراد را مبتلا به بیماری‌های ویروسی کنند. مخصوصا در این روزها که ویروس کووید ۱۹ بسیار شایع بوده و بسیاری از هم‌وطنانمان را به کام بیماری و مرگ کشانده است. در این ایام که قرنطینه و حضور نداشتن در اماکن عمومی از واجبات است و باید به‌طور جدی رعایت شود، چه بهتر که تمامی احتیاجات خود را آنلاین سفارش دهیم و تهیه کنیم و از حضور در اماکن عمومی و سطح شهر خودداری کنیم.

بهره‌گیری از نظرات و تجربیات افراد

در‌ داروخانه‌ی حضوری برای شناخت و تحقیق درباره‌ی محصول مدنظرتان نهایتا بتوان با متصدی‌ یا‌ یکی از متقاضیان صحبت کرد و نظرسنجی انجام داد؛ اما در خرید آنلاین می‌توان به قسمت کامنت‌ها و نظرات، مراجعه کرد و نظر افرادی که از محصول استفاده کرده‌اند و از آن رضایت داشته‌اند، مشاهده کرد و از تک‌تک آن‌ها بهره برد. قاعدتا تجربه‌ی شخصی که از محصول استفاده کرده است، چه مثبت باشد چه منفی، می‌تواند کمک شایانی به انتخاب شما کند و درصورت رضایت‌نداشتن، صرفه‌جویی در هزینه را برای شما به‌همراه داشته باشد.

آگاهی از موجودیت و قیمت محصول قبل از خرید

یکی دیگر از آپشن‌ها و مزایای خرید آنلاین از داروخانه‌ی اینترنتی بررسی قیمت محصول قبل از خرید و موجودبودن محصول مدنظر در فهرست داروخانه است. درصورتی‌که در داروخانه‌های حضوری چنین امکانی برای افراد وجود ندارد و به‌منظور دانستن موجودیت و قیمت کالا باید تک‌تک از متصدی سؤال شود.

اطلاعات پزشکی

تعدادی از داروخانه‌های آنلاین به‌منظور افزایش اطلاعات عمومی و آشنایی کاربران با علائم و بیماری‌ها و روش‌های پیشگیری و درمان آن‌ها، مقالاتی حاوی اطلاعات پزشکی بسیار مفیدی در سایت‌های خود منتشر می‌کنند و دردسترس عموم قرار می‌دهند. این کار به‌نوبه‌ی خود بسیار ارزشمند و مفید است.

داروخانه آنلاین

محصولاتی که می‌توان از داروخانه‌های آنلاین خرید، عبارت‌اند از:

 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • محصولات مادر و کودک
 • انواع مکمل‌های بدنسازی مجاز
 • مکمل‌های غذایی
 • همه‌ی تجهیزات پزشکی
 • محصولات گیاهی
 • داروهای ضدچاقی و لاغری مجاز
 • مولتی‌‌ویتامین‌ها
 • محصولات غذایی

کپسول آوودین چیست؟

آوودین ‌دارویی کاملا گیاهی بوده که برای کمک به بهبود دردهای آرتروز و مفصلی تجویز می‌شود و بیماران از آن استفاده می‌کنند. این کپسول غضروف‌ساز بوده و با ساخت کلاژن و پروتئوگلیکان سرعت پیشرفت آرتروز را کاهش می‌دهد و باعث تسکین درد‌های مفصلی می‌شود. از ترکیبات اصلی در ساخت این دارو می‌توان به زنجبیل و سویا و آووکادو اشاره کرد.

در طب سنتی هر ماده‌ی خوراکی که طبع گرم دارد، برای درمان دردهای استخوانی تجویز و مصرف آن‌ها به بیماران توصیه می‌شود. در گذشته‌های دور نیز، اطبا از این گیاهان برای درمان درد‌های مفصلی و استخوانی استفاده می‌کرده‌اند. همان‌گونه که اشاره شد، زنجبیل که اصلی‌ترین ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی این کپسول است، طبع بسیار گرم دارد و در تسکین درد مفاصل بسیار مفید است.

پزشکان مصرف آوودین را به مدت ۳ ماه تا ۳ سال برای درمان و بهبود درد‌های مفصلی و همچنین باز سازی مفاصل از‌بین‌رفته توصیه می‌کنند. اگر این کپسول گیاهی به‌طور منظم مصرف شود، قطعا تأثیر بسزایی روی بازسازی مفاصل و تسکین درد ناشی از آرتروز خواهد داشت.

آرتروز چیست و چه زمانی به سراغ ما می‌آید؟

زمانی‌که مفاصل دچار ساییدگی، تغییر شکل ظاهری، تخریب سطح و ایجاد درد هنگام حرکت در مفصل می‌شوند، آرتروز می‌نامند. آرتروز زمانی به‌وجود می‌آید که بدن دیگر توانایی ترمیم آسیب‌های وارده به بدن و قسمت‌های مفصلی را ندارد و قادر به بازسازی این قسمت‌ها نیست.

سیستم بدنی انسان به‌گونه‌ای عمل می‌کند که در طول روز و هنگام فعالیت‌های بدنی، به این دلیل که مفاصل مدام در حال حرکت و تکان هستند و به‌طور مرتب دچار آسیب می‌شوند و درمعرض ضربه قرار می‌گیرند، ترمیم می‌کند و مانع آسیب دیدگی آن‌ها می‌شود؛ اما زمانی‌که این آسیب‌ها بیشتر از حد معمول باشد، بدن دیگر قادر به ترمیم آن قسمت‌ها نخواهد بود و در همین زمان است که آرتروز مهمان ناخوانده‌ی بدن ما می‌شود و شروع درد‌ها و خرابی مفاصل را با خود به‌همراه می‌آورد‌. در همین زمان، مصرف آوودین باید آغاز شود تا حداقل از بیشتر ساییده‌شدن مفاصل جلوگیری و غضروف‌سازی آغاز شود.

ازآنجاکه این دارو خاصیت تسکین‌دهندگی دارد، به‌مرور درد را کاهش می‌دهد و باعث قطع مصرف مسکن‌های دیگر می‌شود و از عوارض ناشی از مصرف داروهای شیمیایی جلوگیری می‌کند. دارو‌های مسکن و ضدالتهابی همچون ایندومتاسین و دیکلوفناک و مفنامیک‌اسید در بعضی از بیماران که با درد شدید‌تری دست‌وپنجه نرم می‌کنند، جواب‌گوی تسکین درد نیست و کورتون نیز تجویز و استفاده می‌شود.

عوارض مصرف داروهای شیمیایی بر کسی پوشیده نیست و متأسفانه اگر به‌صورت مداوم مصرف شود، بدن بیمار پس از گذشت مدتی در مقابل‌اثرات ضددردی این مسکن‌ها مقاومت نشان داده و دیگر باعث تسکین درد نخواهند شد. از عوارضی که در مصرف طولانی‌مدت داروهای نام‌برده‌شده بیماران مصرف‌کننده را آزار خواهد داد، می‌توان به مشکلات گوارشی، نارسایی کبد، نارسایی کلیه و خون‌ریزی معده اشاره کرد. کپسول آوودین با منشأ کاملا گیاهی گزینه‌ی مناسبی برای تسکین درد و جلوگیری از تمامی عوارض نام‌برده‌شده است. علاوه‌بر عصاره‌ی زنجبیل، آووکادو و سویا از ویتامین D3 نیز در ترکیب این محصول استفاده شده است.

داروهلپ

ویتامین D و اثرات مفید آن در بدن و استخوان‌ها

گروه ویتامین‌های D مانند ویتامین‌های دیگر برای بدن لازم و ضروری هستند. ویتامین D3 نیز که از خانواده‌ی ویتامین D است، در سلامت بدن نقش مهمی را ایفا می‌کند. این ویتامین کلسیم را از روده جذب و میزان کلسیم و فسفات خون را تنظیم می‌کند. میزان ویتامین D که بدن ما روزانه باید از غذا‌یا نور آفتاب دریافت کند، کافی نیست و نیاز بدن ما را تأمین نمی‌کند.

ویتامین D فرم‌های مختلفی دارد که مهم‌ترین آن‌ها D2 و D3 هستند. D3 در کبد تبدیل به کلسی‌دیول و بخشی از آن در کلیه تبدیل به کلسی‌تریول می‌شود. کلسی‌تریول فرم فعال بیولوژیکی این ویتامین است که همانند هورمون در خون جریان دارد و باعث تنظیم سطح کلسیم و فسفات خون می‌شود. همین تنظیم نگه‌داشتن میزان کلسیم و فسفات خون باعث پیشبرد رشد و استحکام استخوان‌ها در بدن می‌شود.

بدن ما روزانه به ۴۰۰ تا ۸۰۰ واحد ویتامین  D نیازمند است که مقداری از آن را می‌توان از جذب نور آفتاب دریافت و تأمین کرد. ویتامین استفاده‌شده در آوودین، تنها ویتامین کوله‌کلسیفرول موجود در منابع طبیعی غیرحیوانی است که به‌دلیل منشأ خاص آن فاقد چربی حیوانی و لانولین است. گل‌سنگی (lichen) که در این محصول استفاده شده، حاوی ویتامین D3 است که از کشور‌های کانادا و ایرلند و اسکاندیناوی تأمین می‌شود که مرغوب‌ترین نوع گل‌سنگ است و فاقد هرگونه آلودگی ناشی از آفت کش‌ها هستند.

در تهیه و تولید این محصول از روش‌های تغییر ژنتیکی به‌هیچ‌عنوان استفاده نشده و هیچ‌یک از موارد اولیه در مراحل تولید تحت اشعه‌ی گاما (GMO)‌ یا همان تغییر ژنتیک قرار نگرفته است و محصول تولید‌شده نانوذرات و لانولین ندارد. این نوع خواص ویتامین D3 برای طرفداران رژیم‌های گیاه‌خواری مفید است و منشأ حیوانی ندارد. کمبود ویتامین D عوارض زیادی را متوجه‌ بدن انسان می‌کند. همچنین، کمبود این ویتامین در بدن کودکان موجب بیماری نرمی استخوان می‌شود که در این نوع بیماری استخوان‌ها نرم و ضعیف و بد شکل می‌شوند.

آشنایی با انواع آرتروز

پزشکان آرتروز را به هفت گروه اصلی تقسیم‌بندی کرده‌اند که عبارت‌اند از:

 • آرتروز دژنراتیو (تخریبی)‌ یا مکانیکی
 • آرتروز التهابی
 • درد اسکلتی عضلانی و بافت نرم
 • درد در ناحیه‌ی کمر
 • بیماری بافت همبند
 • آرتروز عفونی
 • آرتروز متابولیک
داروهلپ

شربت ایمیونیس چیست؟

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس (Immunace) شربتی است که به‌منظور تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش انرژی و افزایش قدرت بدنی استفاده می‌شود. این داروی مقوی حاوی موادی است که بسیار برای بدن حیاتی است و نیازهای آن را تأمین می‌کند. موادی همچون سلنیوم، ال کارنتین، روی و... که باعث حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال‌های آزاد از بدن می‌شود. تمامی افراد در هر سن و سالی مجاز به مصرف این دارو هستند؛ زیرا همان‌گونه که بیان شد، این دارو باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و برای کودکان هم بسیار مفید است.

ایمیونیس فرمولی کاملا منحصر‌به‌فرد دارد که سرشار از ریزمغذی‌ها است و سطح انرژی مصرف‌کننده را افزایش می‌دهد و باعث افزایش اشتها می‌شود. به‌همین‌دلیل، پزشکان این شربت را برای رشد کودکان ضعیف و همچنین تقویت سیستم ایمنی و افزایش قدرت بدن آن‌ها توصیه و تجویز می‌کنند. از‌آنجا‌که این فراورده در ترکیب خود از آنتی‌اکسیدان‌های قوی و مؤثر بهره برده است، به محافظت طولانی مدت از سلول‌ها کمک شایانی خواهد کرد.

این مکمل غذایی کاربرد‌های دیگری نیز برای بدن دارد؛ اما مهم‌ترین علت استفاده از آن همان تقویت سیستم ایمنی بدن است؛ مخصوصا در این روز‌ها که ویروس کووید ۱۹ در کمین سلامتی همه‌ی ما نشسته، مصرف چنین داروهای مقوی و موثری برای همه الزامی است تا بدن توانایی مقابله با آن را داشته باشد. مکانیزم بدن انسان به‌گونه‌ای است که به‌صورت هوشمندانه با میکروب‌ها و ویروس‌ها مبارزه می‌کند و آن‌ها را پس از ورود به بدن از بین می‌برد؛ اما اگر کسی مرتب بیمار می‌شود‌ یا عفونت‌های گوناگون به‌سراغش می‌رود، مطمئنا در سیستم دفاعی بدن خود ضعف دارد که باید سعی کند آن را قدرتمند کند و راهکارهایی برای رسیدن به سلامتی در نظر بگیرد.

شربت Immunace‌ یکی از راه‌هایی است که می‌توان از آن برای تحقق‌بخشیدن به این امر استفاده کرد. البته ورزش و تغذیه‌ی مناسب و دوری از مصرف دخانیات نیز برای سلامت بدن باید در نظر گرفته و رعایت شوند. اگر بخواهیم به‌طور خلاصه، اما جامع ترکیبات این شربت را توصیف کنیم به‌شرح زیر است:

 • D3: جزو آن دسته از ویتامین‌ها است که برای بدن ضروری بوده و باید در برنامه‌ی غذایی گنجانده شود. ایمیونیس این ویتامین را در ترکیب خود جای داده و با مصرف آن نیاز بدن به D3 را تأمین می‌کند.
 • روی: روی‌ یا همان زینک تأثیر چشمگیری بر تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان نقش مهم و حیاتی زینک در بدن را نادیده گرفت. ۱۰۰ آنزیم و هورمون در بدن برای ترشح و فعال شدن به زینک محتاج هستند.
 • سلنیوم: سلنیوم‌ ماده‌ای ضروری برای بسیاری از فعالیت‌های سلولی است. این ماده به بدن در جلوگیری از پیری زودرس، پیشگیری از سرطان، زیبایی پوست و مو، عملکرد صحیح تیروئید و... کمک شایانی می‌کند؛ اما مهم‌ترین عملکردش تقویت سیستم ایمنی بدن است.
 • بتاکاروتن: بتاکاروتن پیش‌ساز ویتامین A است که خواص زیادی دارد. جلوگیری از بروز سرطان، کمک به عملکرد صحیح مغز، سلامت پوست، تقویت بینایی، تقویت سیستم ایمنی بدن و بسیاری خواص دیگر شامل حال بتاکاروتن است.
 • کولین: کولین‌ ماده‌ای مغذی است که نقش مؤثری در سلامت بدن برعهده دارد. این ماده به عملکرد صحیح کبد، رشد مغز، عملکرد صحیح سیستم عصبی، سوخت و ساز بدن و سلامت ماهیچه‌ها کمک می‌کند.
 • ال کارنیتین: بدن در تولید انرژی به ال کارنیتین نیازمند است. این ماده از ترکیب دو آمینه‌اسید‌، یعنی لیزین و متیونین، ساخته می‌شود. انرژی تولید‌شده‌ی آن‌ها به چربی تبدیل شده و دراختیار مغز، قلب و دیگر عضلات بدن قرار می‌گیرند. این ماده در بسیاری از مواد خوراکی‌ یافت می‌شود.

از دیگر مواد موجود در این شربت می‌توان به منیزیوم و منگنز و ویتامین‌های گروه B ازجمله B2 و B12 و B6 اشاره کرد.

قرص ایمیونیس

این محصول به‌صورت قرص نیز فراوری و عرضه شده است و آنتی‌اکسیدان و ریز‌مغذی‌های ضروری را دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت و از سلول‌ها محافظت می‌کند. بیماران مبتلا به سرطان، سل، دیابت و نارسایی قلب می‌توانند برای سلامت بیشتر خود از این مکمل استفاده کنند.

عوارض جانبی

هر دارویی علاوه‌بر تمامی فواید و خواصش ممکن است عوارضی داشته باشد؛ اما فواید این شربت تقویت‌کننده آن‌قدر زیاد است که می‌توان عوارض آن را نادیده گرفت. اگر این محصول زیرنظر پزشک و با دُز اندازه و تعیین‌شده مصرف شود، هیچ‌گونه عوارض جانبی از خود به‌جای نمی‌گذارد. کاهش فشارخون، افزایش وزن، سرگیجه و سردرد، خارش پوست، زردی کف دست و پا از عوارض این مکمل است که احتمال بروز آن‌ها بسیار کم بوده و در موارد اندکی ممکن است اتفاق بیفتد.

WWW. daroohelp.com.COM

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات