امکان استفاده از خدمات پزشکی و سلامت مشوِرَپ با بیمه درمانی

امکان استفاده از خدمات پزشکی و سلامت مشوِرَپ با بیمه درمانی

ما در تیم مشوِرَپ، امکان استفاده از خدمات بیمه درمانی را فراهم کردیم تا شما کاربران عزیز بتوانید با خیال آسوده از جلسات آنلاین مشاوره پزشکی و روانشناسی استفاده کنید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در یک سال اخیر و دوران پاندمی کرونا، مراجعه افراد به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پزشکی و سلامت بیشتر شده است. مطب‌ها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها ازجمله مراکز پرخطر قلمداد می‌شوند و پزشکان توصیه می‌ کنند تا حد امکان برای مشکلات و مسائل غیرضروری سلامتی به این مکان‌ها مراجعه نکنید. به همین دلیل استقبال مردم از خدمات پزشکی و روانشناسی آنلاین رشد چشمگیری داشته است؛ زیرا به شما امکان می‌دهد تا از خانه خود و به‌صورت شبانه روزی بتوانید با بهترین پزشکان و روانشناسان، مشاوره آنلاین داشته باشید.

مراجعه حضوری به مطب پزشکان و روانشناسان معمولا کار بسیار زمان‌بری است؛ چون مجبور هستید ساعت‌‌ها در اتاق انتظار منتظر بمانید تا نوبت ویزیتتان شود. همچنین یکی از بزرگ‌ترین مشکلات در زمان مراجعه به پزشک، پیداکردن پزشک خوب و باتجربه است. برای این کار اغلب به‌سراغ دوستان و آشنایانمان می‌‌رویم و از تجربیات پزشکی آن‌ها استفاده می ‌کنیم. سایت‌‌های مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی مثل مشوِرَپ بانک اطلاعاتی کاملی از بهترین پزشکان را در اختیار شما قرار می‌‌دهد که می‌‌توانید ازطریق آن به اطلاعات شغلی و تحصیلی پزشکان، سابقه طبابت، امتیازشان از دیدگاه سایر کاربران، نظرات کاربران، تقویم کاری و رزرو جلسه، حوزه تمرکز پزشک، شماره نظام پزشکی و... دسترسی داشته باشید و براساس این موارد، پزشک مدنظرتان را انتخاب کنید.

در بلاگ مشوِرَپ بخوانید: علت خواب زیاد

همچنین، وقتی به‌صورت آنلاین از خدمات پزشکی استفاده می‌‌کنید، هزینه ‌هایتان به‌مراتب کمتر می‌‌شود. حداقل زمان مشاوره شما ۱۵ دقیقه است که می‌توانید کاملا از این زمان استفاده و مبلغی کمتر از ویزیت حضوری پرداخت کنید. جدا از هزینه خود ویزیت، در مشاوره آنلاین هزینه‌‌های رفت‌و‌آمد هم حذف می‌شود. آسان و سریع بودن استفاده از خدمات پزشکی آنلاین نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این سامانه‌هاست. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با پزشکان آنلاین حاضر در سایت مشورت کنید و از راهنمایی‌‌های آن‌ها استفاده بهره‌‌مند شوید.

انجام آزمایش‌های پزشکی در منزل هم یکی دیگر از مزایای استفاده از مشوِرَپ است. افراد زیادی نیاز به آزمایش‌ها ماهیانه و چک ‌آپ دارند که به‌دلیل شیوع کرونا نمی‌توانند به آزمایشگاه مراجعه کنند. مشوِرَپ امکان انجام آزمایش و خدمات پرستاری در منزل را فراهم آورده تا افراد بتوانند در خانه خود و با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی به‌کمک نمونهگ‌یران و پرستاران آزمایش ‌های لازم را انجام دهند و از خدمات پرستاری استفاده کنند. بااین‌حال، دغدغه بسیاری از افراد این است که آیا می‌توانیم در زمان استفاده از خدمات سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی مثل مشوِرَپ، از بیمه درمانی استفاده کنیم؟

تست کرونا در منزل

مشوِرَپ این امکان را فراهم کرده تا با پوشش هر نوع بیمه درمانی که هستید، بتوانیدپنج بار در سال از ویزیت پزشکان و روانشناسان این سامانه با ۲۰ درصد تخفیف استفاده کنید. پس از ورود به وب‌سایت یا اپلیکیشن مشوِرَپ و انتخاب مشاور مدنظر، در بخش «ورود اطلاعات بیمه و اعتبارسنجی» نام و نام‌خانوادگی، کدملی و تاریخ تولد خود را وارد می‌‌کنید. چنانچه زیر پوشش یکی از سامانه‌های بیمه درمانی باشید، ۲۰ درصد از مبلغ ویزیت شما کسر می‌شود و با پرداخت مابقی حق ویزیت می‌توانید با پزشک یا روانشناس خود به‌صورت آنلاین گفت‌وگو کنید.

به‌یاد داشته باشید وظیفه همه ما است که با رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و حضورنیافتن در فضاهای پرجمعیت، از همه‌گیری بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنیم.


منبع مشورپ

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید