طراحی سایت برای کسب و کارها با تابان شهر

طراحی سایت برای کسب و کارها با تابان شهر

تابان شهر، شرکت فعال در حوزه طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن، راه‌اندازی استارتاپ و خدمات دیجیتال مارکتینگ، در این مطلب به موضوع کسب‌وکارهای نیازمند سایت می‌پردازد. 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تابان شهر یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن، راه‌اندازی استارتاپ و خدمات دیجیتال مارکتینگ است. این مطلب توسط کارشناسان تیم تابان شهر گردآوری شده و در آن به موضوع کسب‌وکارهایی که برای رشد بیشتر نیازمند سایت هستند پرداخته شده است؛ پیشنهاد می‌کنیم حتما تا انتها این مطلب را بخوانید.

یکی از منبع‌های درآمد کسب‌وکارهای امروزی، سفارش سایت و فروش کالا یا ارائه خدمات از طریق این بستر آنلاین است. بخصوص با شیوع ویروس کرونا این تجارت آنلاین پرطرفدارتر از قبل هم شده است و شغل‌های بیشتری تشویق به داشتن سایت شده‌اند. با توجه به تجربه‌ی تابان شهر در خصوص طراحی کردن سایت، برخی صاحبان مشاغل گمان می‌برند طراحی سایت مناسب کسب‌و‌کار آن‌ها نیست؛ اما واقعیت این است که سایت یکی الزامات اصلی کسب‌وکارهای امروزی است. در ادامه سایت‌های مناسب کسب کارهای مختلف را از نظر تابان شهر با هم بررسی می‌کنیم.

طراحی سایت برای فروشگاه

یکی از پرطرفدارترین سایت‌ها بین مردم، سایت‌های فروشگاهی است. سایتی که امکان فروش هر نوع کالا با امکان دسته‌بندی و فیلتر را داشته باشد. در چنین سایتی محدودیتی برای اضافه کردن محصول، گذاشتن تخفیف مدت‌دار، تعیین کدهای تخفیف، ارسال بار و پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های پرداخت نباید وجود داشته باشد. از مزیت‌های اصلی طراحی سایت فروشگاهی این است که شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید فروش داشته باشید و هیچ واسطه‌ای بین شما و مشتریان نیست.

سایت برای ارائه خدمات

سایت‌های خدماتی بودند که انقلابی در کسب‌و‌کار آنلاین ایجاد کردند. با روی کار آمدن تاکسی اینترنتی‌های آنلاین، ثبت سفارش سرویس‌کار از جهات مختلف مانند تعمیر پکیج و غیره باعث شد انگیزه‌ای برای به وجود آمدن استارتاپ‌هایی خلاق شود. این خدمات در هر زمینه‌ای می‌تواند باشد و سایت کاملاً کارآمد خواهد بود. تیم تابان شهر آماده‌ی طراحی کردن سایتی خلاقانه و جدید است. باربری‌های آنلاین، انواع سرویس‌های نظافتی، کارواش و خشک‌شویی اینترنتی و … نمونه‌هایی عالی کسب درآمد از سایت‌ها هستند.

سایت پخش فیلم و سریال

یکی از سایت‌های پربازدید و درآمدزا در این روزها، سایت‌هایی هستند که به‌صورت آنلاین فیلم و سریال پخش می‌کنند. این سایت‌ها با فروش اکانت ماهانه کسب درآمد بالایی دارند و بسیار محبوب نیز هستند.

تابان شهر

سایت کافه و رستوران

یکی از مشاغلی که شاید صاحبان آن خیلی به فکر داشتن سایت نیستند مدیران رستوران و کافه‌ها هستند. طراحی سایت برای رستوران و کافه می‌تواند بسیاری بر فروش آن‌ها تأثیر بگذارد. نمایش منو همراه‌با تصاویر غذاها و نوشیدنی‌ها، ثبت سفارش برای دریافت در محل، رزرو میز و پرداخت آنلاین از امکانات خوبی است که یک سایت برای رستوران یا کافه می‌تواند داشته باشد.

سایت برای باشگاه‌های ورزشی

یکی از راه‌های کسب درآمد برای صاحبان باشگاه‌ها و مربیان ورزشی داشتن سایت است. از طریق سایت ورزشی برای باشگاه می‌توان دوره‌های آموزشی را همراه‌با جزئیات کامل مربی، هزینه دوره و زمان‌های برگزاری را نمایش داد. همچنین امکان فروش دوره‌های آنلاین ورزشی از طریق مربیان به‌صورت مستقل هم وجود دارد. این سایت می‌تواند به‌عنوان یک باشگاه کوچک در منزل عمل کند و مشتریان زیادی را جذب کند. همچنین یکی دیگر از راه‌های پیشنهادی برای گسترش کسب‌و‌کار در دنیای آنلاین سفارش اپلیکیشن است. با ساخت اپلیکیشن نیز شما می‌توانید به‌راحتی در دسترس مشتریان خود باشید و خدمات خود را روی گوشی‌های آنلاین عرضه کنید و به نمایش بگذارید.

تابان شهر

سایت نوبت‌دهی

زمان خیلی از افراد برای گرفتن نوبت پشت تلفن تلف می‌شود. نوبت ویزیت از مطب پزشک، گرفتن وقت از سالن‌های زیبایی، انجام کارهای اداری و … بودن یک سایت جهت نوبت‌دهی را ضرورت می‌بخشد. این سایت‌ها می‌توانند بسیار کارآمد باشند و مشتریان زیادی را جذب کنند. افراد از منتظر ماندن زیاد پشت تلفن برای گرفتن نوبت یا بودن در صف‌های طولانی خسته شده‌اند. سامانه‌ای که بتواند زمانی دقیق را برای وقت ملاقات تعیین کند مشتریان زیادی را جذب می‌کند. اگر شغل شما نیاز به ثبت نوبت و نوبت‌دهی دارد طراحی چنین سایتی می‌تواند نظم بسیاری به کار شما ببخشد و نیازی به نیروی انسانی هم نخواهید داشت.

در آخر به این نتیجه می‌رسیم که نمی‌توان گفت برای چه کسب‌وکاری سایت لازم نیست. در دنیای آنلاین امروزی همه‌ی کسب‌وکارها نیازمند سایت هستند تا بتوانند رونقی به کار خود ببخشند و مشتریان زیادی را جذب کنند. پس اگر هنوز سایت ندارید هرچه زودتر برای طراحی آن اقدام کنید.  تیم حرفه‌ای تابان شهر آماده‌ی خدمتگزاری به شما عزیزان برای راه‌اندازی سایت مناسب کسب‌وکارتان است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید