۱۲ ماه بیمه ایران برای محصولات تحت گارانتی دیجی سرویس

۱۲ ماه بیمه ایران برای محصولات تحت گارانتی دیجی سرویس

مجموعه دیجی سرویس در سال ۷۹ با هدف خدمت‌رسانی به مشتریان، اولین مرکز خدمات را راه‌اندازی کرد و در گذر زمان شعب خود را در تهران، اهواز، اصفهان و... گسترش داده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیجی سرویس تنها مجموعه‌ای در کشور است که ۱۲ ماه بیمه ایران و بیمه سرقت موبایل را به‌صورت انحصاری برای تمامی مدل‌های تلفن همراه گارانتی شده به خریداران اختصاص می‌دهد.

ارائه خدمات ویژه توسط دیجی سرویس

ما برای ملموس کردن این نقاط تمایز برای مشتریان و ارائه ارزش‌هایی فراتر از رقبا، برای گوشی‌های خود ۱۸ ماه گارانتی موبایل در نظر گرفته‌ایم. از آذرماه ۹۹ گوشی‌هایی که دارای گارانتی دیجی سرویس هستند؛ در مقابل تهدیداتی مانند سرقت، آسیب‌دیدگی و شکستگی، خسارت سخت‌افزاری، آتش‌سوزی، سوختگی و... تحت پوشش کامل بیمه ایران قرار می‌گیرد.

چشم‌انداز دیجی سرویس

مجموعه دیجی سرویس در حال حاضر جزو سه مجموعه برتر در زمینه واردات موبایل و لوازم دیجیتال است و قصد دارد در آینده نزدیک به رتبه اول از لحاظ حجم واردات دست پیدا کند.

دیجی سرویس بنا است در سال جدید، در راستای ارائه خدمات بهتر و ایجاد یک رابطه برد برد با ذی‌نفعان، کیفیت خدمات خود را افزایش بدهد. برای مثال مجموعه ما قصد دارد مدت‌زمان ارسال کالا را تا سی درصد کاهش بدهد و زمان تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی و خدمت‌رسانی را نیز کم کند.

با توجه به اینکه هدف همگی ما، افزایش رضایتمندی مشتریان است؛ تیم فنی دیجی سرویس برای سهولت در خرید، سیستم فروش آنلاین B2B را راه‌اندازی کرد. به این وسیله می‌توانیم با استفاده از فناوری اطلاعات نقش تعیین‌کننده‌ای در پشتیبانی از نیازمندی‌های فروش و تسریع فرآیندهای کسب‌و‌کار بر عهده داشته باشیم. همچنین چهارچوب‌ها و استانداردهایی را راه‌اندازی کرده‌ایم که با استفاده از آن‌ها بتوانیم در تدوین و اجرای فرآیندهای پشتیبانی کسب‌و‌کار سریع‌تر از رقبا حرکت کنیم.

ارائه خدمات عالی به مشتریان در کسب‌و‌کار‌های کوچک و بزرگ در دنیا به‌سرعت در حال رشد است. ارائه خدمات پشتیبانی رضایت‌بخش به مشتریان، در مقایسه با کسب‌و‌کار‌های مشابه، یکی از نقاط تمایز دیجی سرویس است. این مجموعه با ایجاد این تمایز باعث ایجاد وفاداری و علاقه‌مندیِ مشتریان نهایی، به برند دیجی سرویس و کسب‌و‌کار شما می‌شود.

دیجی سرویس شعبه اصفهان را افتتاح کرد

مجموعه دیجی سرویس شعبه اصفهان خود را افتتاح کرد. این چهارمین شعبه از مراکز خدمات دیجی سرویس است که روز چهاردهم اسفندماه افتتاح شد.

 

دیجی سرویس

خدمات ارائه‌شده مرکز خدمات اصفهان

این مرکز دستگاه شما را به‌طور رایگان از در منزلتان دریافت می‌کند و بعد از تعمیر، به‌طور رایگان به دست شما می‌رساند. تنها هزینه قابل پرداخت شما برای تعمیر موبایل هزینه قطعات است. این مجموعه وظیفه خود می‌داند که از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات خود استفاده کند و دارای گارانتی اصالت کالا خواهد بود. کارشناسانی که در این مرکز خدمات فعالیت می‌‎کنند؛ همگی از متخصصان با مهارت این حوزه هستند.

دستگاه معیوب شما در کمتر از ۲۴ ساعت تعمیر خواهد شد و به دست شما می‌رسد. کالاهای تعمیرشده تا یک ماه ضمانت دارند.

مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت دیجی سرویس یا تماس با شماره‌ تلفن‌های مراکز خدمات ما، از مشاوره تعمیرات رایگان بهره‌مند شوند. علاوه بر این، مرکز خدمات دیجی سرویس برای رفاه بیشتر حال مشتریان خود، پرداخت قسطی هزینه تعمیرات را راه‌اندازی کرده است.

ساعت کاری مرکز خدمات اصفهان

مرکز خدمات دیجی سرویس شعبه اصفهان در سیتی سنتر، آتریوم مرکزی پلازا قرار دارد. این مرکز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب فعال و مشغول خدمت‌رسانی است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید