آشنایی با خدمات پزشکی و پرستاری اسنپ

آشنایی با خدمات پزشکی و پرستاری اسنپ

برای کسانی که نیازمند خدمات پزشکی و پرستاری هستند، همیشه پیداکردن افراد متخصص و مطمئن یکی از دغدغه‌های اصلی است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سرویس خدمات پزشکی و پرستاری اسنپ با هدف دسترسی آسان و بدون دغدغه به خدمات درمانی برای این افراد راهکاری مناسب است. در‌ادامه نحوه استفاده و انواع سرویس‌های خدمات پرستاری، خدمات پزشکی و ویزیت پزشک متخصص با اسنپ‌دکتر را توضیح می‌دهیم. دقت کنید که خدمات پزشکی و پرستاری اسنپ برای مواقع اورژانسی در نظر گرفته نشده است و در مواقع اورژانسی باید با شماره‌تلفن اورژانس (۱۱۵) تماس بگیرید.

خدمات پرستاری در منزل

تمام خدمات پرستاری شامل ارتقای سطح سلامت، پیشگیری از بیماری‌ و مراقبت از افراد در منزل با اسنپ انجام‌پذیر است. شما می‌توانید برای کشیدن بخیه، تزریقات، تست قندخون، مراقبت از زخم‌های جراحی، پانسمان، سرم‌تراپی و نوار قلب از این سرویس استفاده کنید. این خدمات را پرستاران و مراکز تخصصی معتبر در منزل شما ارائه می‌دهند. در‌حال‌حاضر، خدمات پرستاری در منزل در شهرهای تهران، شیراز، قم، مشهد، اصفهان، کرمانشاه و کرج در اپلیکیشن اسنپ دردسترس است. برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل کافی است در اپلیکیشن اسنپ به سرویس «پزشک و مشاور» بروید و سرویس «خدمات پرستاری و تزریقات در منزل» را انتخاب کنید.

ویزیت پزشک عمومی در منزل

با استفاده از این سرویس، پزشک پس از هماهنگی به منزل شما مراجعه می‌کند. پزشکان عمومی دارو و تجهیزات ضروری را برای تشخیص و درمان دراختیار دارند. در‌صورتی‌که به اندازه‌گیری قندخون، تجویز دارو، تزریقات، سونداژ، بخیه یا پانسمان نیاز باشد، پزشک می‌تواند این خدمات را به بیمارش ارائه دهد. در‌حال‌حاضر، استفاده از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل اسنپ در شهرهای تهران، کرج، قم، شیراز، مشهد و اصفهان فراهم شده است. با انتخاب سرویس ویزیت پزشک عمومی در منزل در بخش «پزشک و مشاور» اپلیکیشن اسنپ شما می‌توانید پس از تأیید هزینه با واردکردن اطلاعات درخواستتان را ثبت کنید.

ویزیت پزشک متخصص

با‌توجه‌به شیوع کرونا، نیاز مردم به استفاده از خدمات پزشکی در منزل افزایش پیدا کرده است. علاوه‌بر‌این، برخی از بیماران به‌علت شرایط فیزیکی‌شان امکان خروج از خانه و دسترسی به پزشکان متخصص را ندارند. خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل اسنپ برای این دسته از افراد می‌تواند مفید باشد. با اسنپ‌دکتر می‌توانید از ویزیت پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف مانند پزشکان متخصص عفونی و کرونا، داخلی، اعصاب، قلب و عروق، اورولوژی، جراح، اطفال، ارتوپدی، زنان و روانپزشک استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس، باید ابتدا «خدمات پزشکی در منزل» را انتخاب کنید و به سرویس «ویزیت پزشک متخصص در منزل» بروید. با انتخاب زمینه پزشکی مدنظر و وارد‌کردن اطلاعات، می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده