پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ بومران؛ حامی فریلنسرها

پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ بومران؛ حامی فریلنسرها

امروزه تقریبا تمامی کسب‌وکارها و سازمان‌ها برای معرفی خود، خدمات و محصولاتشان در فضای آنلاین، دارای وب‌سایت و شبکه‌ی اجتماعی هستند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بسیاری در حوزه خدمات آنلاین و بازاریابی دیجیتال مشغول به فعالیت هستند و در زمینه معرفی کسب‌وکارها و سازمان‌ها در دنیای اینترنت فعالیت می‌کنند. مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ شامل برنامه‌نویسی، طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت، تبلیغات آنلاین و...  است. مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف نیز به‌دنبال استخدام متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند.

در این میان متخصصانی به‌صورت فریلنسری و انفرادی کار می‌کنند. این افراد با وجود بهره‌مندی از مزایای فریلنسری با مشکلاتی مواجه هستند؛ مانند عدم بستن قرارداد و بیمه شدن. اما چه وب‌سایت‌های برای همکاری فریلنسرها و کارفرمایان مناسبت است؟ در ادامه با پلتفرم فریلنسری بومران  آشنا خواهید شد. 

نیاز به حضور کسب‌وکارها در فضای آنلاین

با توجه به اینکه مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ به‌صورت آنلاین انجام می‌شود، تعدادی از کارفرمایان تصمیم گرفتند پروژه‌های خود را برون‌سپاری کنند و در این زمینه از خدمات مشاور بازاریابی دیجیتال نیز استفاده می‌کنند.

با برون‌سپاری پروژه‌ها، هزینه‌های مختلف مانند اجاره محل، پرداخت بیمه افراد، هزینه‌های حاشیه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌ها به شکل چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. کارفرمایان برای برون‌سپاری پروژه و همکاری با فریلنسرها با مشکلاتی روبه‌رو هستند؛ اما مشکلات کارفرمایان و فریلنسرها در این زمینه چیست؟

 مشکلات کارفرمایان در برون‌سپاری پروژه

انجام پروژه توسط فریلنسرها علاوه بر مزایایی که دارد، با برون‌سپاری پروژه توسط کارفرما و مشکلاتی نیز روبه‌رو است. یکی از مشکلاتی که کارفرمایان با برون‌سپاری پروژه با آن مواجه هستند پیدا کردن فریلنسر مناسب و متعهد بودن او در انجام وظایف است. علاوه بر این، مدیران مجبور هستند تا افراد را از وب‌سایت‌های مختلف انتخاب کنند و به‌صورت جداگانه بر فعالیت آن‌ها نظارت باشند.

وب‌سایت‌های فریلنسری مختلف موجود نیز به‌صورت جامع نیستند و کارفرمایان برای جستجوی فریلنسر باید در وب وب‌سایت‌های گوناگون به‌دنبال  متخصص‌های مختلف باشند. از دیگر مشکلات این است که فریلنسر به وظایف خود متعهد نباشد یا سر موقع مقرر پروژه را به پایان نرساند. عدم دسترسی درست و به‌جا بین مدیران و فریلنسرها از دیگر مشکلات است.

پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ بومران

مشکلات و چالش‌های فریلنسرها

افرادی که به‌صورت فریلنسری  فعالیت می‌کنند و پروژه دریافت می‌کنند، از مزایای زیادی بهره‌مند هستند؛ از جمله آنکه در مکان دلخواه و در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند فعالیت کنند و رئیس خود باشند یا هزینه رفت‌وآمد و ترافیک نیز برای این افراد وجود ندارد.

اما در این بین مشکلاتی برای فریلنسرها وجود دارد؛ از جمله پیدا کردن پروژه و همکاری با افراد مناسب، اعتماد به کارفرما برای دریافت حق‌الزحمه، عدم قرارداد با کارفرما و ...

در اینجا بود که برای راه‌حل این مشکلات میان کارفرمایان و فریلنسرها، بومران پا به عرصه گذاشت. با وجود وب‌سایت‌های فریلنسری زیاد در ایران و جهان مانند fiver، طبق آمار همچنان در همکاری میان فریلنسر و کارفرماها نارضایتی وجود دارد.

تفاوت پلتفرم فریلنسری بومران با رقبا

راهکارهای متفاوت پلتفرم بومران در حوزه فریلنسری

 برای حل مشکلات همکاری مدیران و فریلنسرها بومران راهکارهای متفاوت و منحصربه‌فردی را ارائه نمود. از آنجایی که در کشورمان وب سایتی وجود ندارد تا خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط فریلنسرها به‌صورت یکپارچه و یکجا انجام شود و وب‌سایت‌ها در این میان تنها نقش واسطه‌ای بین فریلنسرها و کارفرمایان را ایفا می‌کنند بومران به‌عنوان یک پلتفرم فریلنسری دیجیتال مارکتینگ مسئولیت‌های زیادی را در این میان پذیرفته است.

مدیران با جستجوی متخصصان در حوزه‌های مختلف بازاریابی آنلاین در وب‌سایت بومران می‌توانند پروژه‌های خود را به آن‌ها بسپارند و به‌طور یکپارچه بر فعالیت آن‌ها نظارت داشته باشند. همچنین کارفرمایان با عضویت در سایت بومران می‌توانند پروژه‌های خود را معرفی کنند و براساس پکیج‌های مشخص‌شده و با قیمت مناسب پروژه‌های خود را برون‌سپاری کنند.

مزایای ثبت نام به‌عنوان فریلنسر در بومران

فریلنسرها با عضویت در سایت بومران می‌توانند طبق تخصص خود پروژه‌های مختلف را که به‌صورت معقول قیمت‌گذاری شده است دریافت کنند. علاوه بر این، فریلنسرها پس از ثبت نام در سایت رزومه خود را ارسال می‌کنند و در صورت پذیرش به استخدام بومران درمی‌آیند و با آن‌ها قرارداد بسته خواهد شد.

مهم‌ترین و منحصربه‌فردترین مزایای عضویت در بومران بیمه است که در هیچ سایت فریلنسری افراد بیمه نخواهند شد و به‌صورت انفرادی خود را بیمه می‌کنند. ما از تمامی کارفرمایان و فریلنسرها دعوت می‌کنیم تا با ثبت نام در بومران از مزایای مذکور بهره‌مند شوند.

منبع بومران

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید