دو ماه خدمات رایگان؛ بسته‌ی ویژه‌ی نوروزی ابر آروان برای کسب‌وکارها

دو ماه خدمات رایگان؛ بسته‌ی ویژه‌ی نوروزی ابر آروان برای کسب‌وکارها

ابر آروان در روزهای پایانی سال تخفیف‌ ویژه‌ای برای مشتریانش‌ در نظر گرفته است تا با عقد قرارداد یک‌ساله، دو ماه رایگان از خدمات و محصولات آروانی استفاده کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در روزهای پایانی سال ۹۹، ابر آروان تخفیف‌های ویژه‌ای برای مشتریانش در نظر گرفته است. کسب‌وکارها، سازمان‌ها و صنایع می‌توانند با عقد قرارداد یک‌ساله با ابر آوران، دو ماه به ‌شکل رایگان از خدمات و محصولات آروانی استفاده کنند.

شرکت‌های کوچک و بزرگ و استارتاپ‌ها می‌توانند سرویس‌های مورد نیازشان را از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری و پشتیبانی فنی ابر آروان انتخاب کنند و علاوه بر آن، اگر نیاز به محصول رایانش ابری آروان داشتند، می‌توانند ۲ ماه این محصول را هدیه بگیرند.

به کمک بسته‌ی ویژه‌ی نوروزی ابر آروان می‌توانید به ده‌ها ترابایت ترافیک روی وب‌سایتتان پاسخ بدهید، امنیت آن را در برابر انواع حملات سایبری تأمین کنید و به‌ شکل پیوسته با پشتیبانی ویژه‌ی ابر آروان برای رفع مشکلات سرویستان در ارتباط باشید.

با استفاده از سرور ابری، سرعت وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها افزایش محسوسی پیدا می‌کند و بسته‌های نوروزی متنوع ابر آروان، متناسب با نیاز و مقیاس کسب‌وکارها تعریف شده است. برای استفاده از این بسته‌های یک‌ساله، نیازی نیست هزینه‌ی یک سال را ابتدا بپردازید و می‌توانید به شکل ماهانه پرداخت کنید.

اشخاص و کسب‌وکارهایی که تاکنون مشتری ابر آروان نبوده‌اند و حساب خود را هرگز شارژ نکرده‌اند، می‌توانند با کد تخفیف Arvan1400 از ۱۰۰ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوند. آخرین مهلت استفاده از این تخفیف‌ها، پایان اسفند ۹۹ است.

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و استفاده از این تخفیف‌ها، کافی است به صفحه‌ی بسته نوروزی ابر آروان سر بزنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید