خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال ایرانی جیبیتکس

خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال ایرانی جیبیتکس

شاید برای شما به‌عنوان تازه‌کار خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری در آن کمی پیچیده به‌نظر برسد؛ اما اگر آن را مرحله‌به‌مرحله انجام دهید، متوجه خواهید شد فرایند بسیار آسانی خواهد داشت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ما در صرافی ارز دیجیتال جیبیتکس با ارائه راهنمایی گام‌به‌گام، تمام مراحل انجام خرید و فروش بیت کوین و سایر رمزارزها را برایتان توضیح خواهیم داد. در این مطلب، درباره اطلاعات مهم قبل از خرید بیت کوین و راهنمای خرید بیت کوین و روش‌های جایگزین خرید بیت کوین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اطلاعات مهم قبل از خرید بیت کوین

قبل از اینکه فرایند خرید بیت کوین را توضیح دهیم، بهتر است بدانیم هر سرمایه‌گذار علاقه‌مند به ارز دیجیتال و بیت کوین به مسیر اتصال ایمن به اینترنت و روش پرداخت امنی نیاز دارد. همچنین، توصیه می‌شود کیف‌پول شخصی خارج از حساب صرافی نیز داشته باشید. حفظ حریم خصوصی و امنیت از موضوعات مهم سرمایه‌گذاران بیت کوینی است. هرکسی که کلید خصوصی یا همان رمز‌عبور حساب بیت کوینی شما را به‌دست آورد، می‌تواند به‌راحتی به دارایی‌تان دست پیدا کند. پس در پنهان نگه‌داشتن این رمزعبور خود کوشا باشید و برای انتخاب کیف‌پول امن وقت بگذارید.

راهنمای خرید بیت کوین

۱. صرافی مدنظرتان را انتخاب کنید

ثبت‌نام در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مانند جیبیتکس (www.jibitex.com) به شما امکان خرید و فروش و نگه‌داری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد.

جیبیتکس

به‌طورکلی، بهترین روش برای خرید بیت کوین و اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال، استفاده از صرافی‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد رمزارز مدنظرشان را بخرند و سپس برای نگه‌داری ایمن‌تر، آن را به کیف‌پول شخصی‌شان انتقال دهند. نکته مهمی که هنگام ایجاد حساب کاربری در صرافی ارز رمزنگاری‌شده باید توجه کنید، استفاده از اقدامات ایمن اینترنتی است. این موضوع احراز هویت دو‌عاملی و رمزعبور منحصر‌به‌فرد و طولانی شامل انواع حروف کوچک و حروف بزرگ و اعداد را شامل می‌شود.

۲. احراز هویت در صرافی برای استفاده از گزینه پرداخت

پس از انتخاب صرافی، اکنون باید مدارکتان اعم از تصویر کارت شناسایی، مشخصات فردی و... را برای احراز هویت از‌طریق وارد‌کردن شماره‌تلفن خود و سپس دریافت کدی امن برای انجام احراز هویت بارگذاری کنید. بعد از اینکه صرافی از هویت و مشروعیت شما اطمینان یافت، اکنون می‌توانید برای واریز و برداشت رمزارز و ریال اقدام کنید.

۳. ثبت سفارش

پس از انتخاب صرافی و ثبت‌نام و احراز هویت در آن، می‌توانید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را بخرید‌. در سال‌های اخیر، ارزهای رمزپایه و مبادلات آن‌ها به‌تدریج به جریانی اصلی تبدیل شده‌اند. صرافی‌ها از‌نظر نقدینگی و ویژگی‌های گسترده آن‌ها رشد چشمگیری کرده‌اند. برای شرح ثبت سفارش مانند مراحل واریز و برداشت تومان و رمزارز، خرید‌و‌فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می‌توانید به صرافی ایرانی جیبیتکس مراجعه کنید و نحوه کار را دقیق و با جزئیات کامل و حتی به‌صورت ویدئویی در بخش راهنمای این پلتفرم آموزش ببینید.

۴.  ذخیره‌سازی ایمن

کیف‌پول‌های دیجتال مکانی برای ذخیره‌سازی دارایی‌های رمزنگاری‌شده هستند. برخی کیف‌پول‌ها از ویژگی‌های بیشتری درمقایسه‌با بقیه برخوردار هستند. برخی فقط بیت کوین و برخی دیگر انواع مختلف آلت‌کوین‌ها را می‌توانند ذخیره کنند. وقتی نوبت به انتخاب کیف‌پول بیت کوین می‌رسد، چندین گزینه پیش رو دارید. اولین نکته‌ای که درباره کیف‌پول‌های رمزنگاری باید بدانید، مفهوم کیف‌پول سرد و کیف‌پول گرم است. درهر‌صورت تا زمان انتخاب کیف‌پول مناسب، می‌توانید دارایی دیجیتال خود را در کیف‌پول‌های خود صرافی نگه‌داری کنید.

روش‌های جایگزین خرید بیت کوین

خرید بیت کوین ازطریق صرافی تنها راه خرید نیست. خودپردازهای بیت کوینی که البته در داخل ایران وجود ندارند و مبادلات نظیر‌به‌نظیر از روش‌های خرید بیت کوین هستند. ناگفته نماند هیچ‌کدام به اندازه خرید از صرافی‌های رمزارزی مقبولیت ندارند.

جمع‌بندی

همان‌طور‌که متوجه شدید، خرید‌و‌فروش بیت کوین این روزها با استقبال زیادی همراه شده است. خرید‌و‌فروش رمزارزها را می‌توان از طرق مختلف از‌جمله معامله در صرافی‌های معتبر انجام داد که به‌طور ناشناس با خریداران و فروشندگان ارتباط دارند و همه جنبه‌های معامله را تسهیل می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید بیت کوین، به راهنمای آن در صرافی آنلاین جیبیتکس مراجعه کنید.


منبع جیبیتکس

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید