پرداخت و ارسال سفارش‌های اینستاگرامی با پادرو

پرداخت و ارسال سفارش‌های اینستاگرامی با پادرو

 پادرو، اولین بازار اینترنتی خدمات پستی، در آستانه یک‌سالگی، نسخه ویژه فروشندگان اینستاگرامی را باهدف تسهیل در پرداخت و ارسال سفارش مشتریان راه‌اندازی کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در سرویس جدید پادرو همه فروشگاه‌ها می‌توانند با متصل کردن صفحه اینستاگرام خود به حساب پادرو خودشان و قرار دادن لینک «پرداخت آسان» در پروفایل اینستاگرامشان، امکان ثبت سفارش، پرداخت و ارسال با شرکت پستی مورد نظر را برای مشتریان فراهم کنند.

براساس آمار منتشرشده، بیش از  دو میلیون و ۸۰۰ هزار اکانت اقتصادی در اینستاگرام فارسی فعال است و به شکل تقریبی، ۹۰۰ هزار نفر در ایران به کسب‌و‌کار اینستاگرامی مشغول هستند.

اینستاگرام بزرگ‌ترین زیرساخت اینترنتی فروش کالا در ایران (و حتی خاورمیانه) محسوب می‌شود و مطابق برآوردها، در حال‌ حاضر روزانه بیش از ۷۰۰ هزار  سفارش از طریق اینستاگرام ثبت می‌شود که متوسط ارزش هر سبد خرید در این فضا حدوداً ۱۵۰ هزار تومان برآورد می‌شود؛ در حالی‌که طبق آمارهای ارائه‌شده، بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران روزانه حدود ۷۰ هزار سفارش دارد. همچنین گردش مالی تجمیعی کسب‌وکارهای اینستاگرامی سالانه حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود.

پادرو با ارائه این سرویس سعی دارد مهم‌ترین چالش خریدهای اینستاگرامی، یعنی پرداخت ایمن  و ارسال آسان را برای فروشندگان و خریداران فراهم کند. همه صاحبان کسب‌و‌کار در شبکه‌های اجتماعی وقت زیادی صرف ارتباط با مشتریان برای پاسخ به سؤالات رایجی مثل نحوه پرداخت و شیوه ارسال می‌کنند. در واقع پادرو همچون یک دستیار هوشمند به سرعت و سهولت فرایند خرید در فضای اینستاگرام کمک می‌کند.

یکی از دغدغه‌های همیشگی خریداران و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی نارضایتی از خدمات شرکت‌های پستی است. در پادرو این امکان برای کاربران فراهم شده است تا با توجه به نوع کالا، مناسب­‌ترین شرکت پستی به کاربران پیشنهاد شود. کاربران در این فضا می‌توانند همه شرکت‌های پستی را با توجه به قیمت، سرعت و بهینه بودن با هم مقایسه و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

پادرو با نسخه ویژه فروشندگان اینستاگرامی این امکان را برای همه کسب‌وکارهای فعال در این فضا آماده کرده است تا تنها با یک لینک که در قسمت «بیو» پروفایل قرار می‌گیرد یا از طریق دایرکت در اختیار مشتری می‌­گذارند، به مشتریان امکان پرداخت سریع مبلغ سفارش و هزینه ارسال از طریق درگاه بانکی و همچنین ثبت مکانیزه درخواست ارسال می­‌دهد.

فروشندگان اینستاگرامی کافی است از طریق این لینک در پادرو ثبت نام کنند و پس از پایان مراحل، لینک نهایی را در پروفایل خود قرار بدهند.


منبع پادرو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید