پرداخت خسارت بیمه خودرو به‌صورت آنلاین با بیمیتو

پرداخت خسارت بیمه خودرو به‌صورت آنلاین با بیمیتو

در پی اعلام بیمیتو، وب‌سایت فروش آنلاین خدمات بیمه، از این پس می‌توان خسارت‌های خودرو را به‌صورت آنلاین دریافت کرد و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بیمه نیست.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 بیشترین عدم رضایت مردم از بیمه، مربوط به فرایند پرداخت و دریافت خسارت خودرو است. مشکلاتی که پس از خرید بیمه و در زمان دریافت خسارت وجود دارد، معمولا برای افراد زمان‌بر و گیج‌کننده است. عدم آشنایی افراد با روند دریافت خسارت، نیاز به مراجعه حضوری، طی کردن مراحل پیچیده برای ارزیابی و دریافت خسارت، زمان‌بر بودن فرایند تعیین خسارت تا دریافت خسارت و ... از مشکلاتی هستند که برای افراد ایجاد می‌شود.

بااین‌حال، شرکت‌های بیمه اقدام جدی برای حل این مشکل نکرده‌‌اند و تنها راه ‌حل نسبی که ارائه شده، پرداخت خسارت سیار توسط برخی از شرکت‌های بیمه است.

پس از مشاهده و ارزیابی این مشکلات، بیمیتو، یکی از اولین پلتفرم‌های استعلام و خرید آنلاین بیمه در ایران، بخشی تحت عنوان «پرداخت خسارت آنلاین» به وب‌سایت خود اضافه کرده است.

چگونه می‌توان خسارت خودرو را به‌صورت آنلاین پرداخت یا دریافت کرد

تمام افرادی که بیمه بدنه یا بیمه شخص ثالث خود را از وب‌سایت بیمیتو خریداری کرده‌اند، در زمان خسارت چه مقصر باشند چه زیان‌دیده، می‌توانند به وب‌سایت بیمیتو بخش «پرداخت خسارت آنلاین» مراجعه کنند و با ثبت درخواست، روند دریافت خسارت خود را به کارشناسان بیمیتو واگذار کنند.

کارشناسان بخش خسارت بیمیتو پس از تأیید درخواست، دریافت مدارک لازم و ارزیابی خسارت، مراحل دریافت خسارت از شرکت بیمه را به‌ جای بیمه‌گذار یا زیان‌دیده طی می‌کنند و در نهایت مبلغ نهایی خسارت به شماره حساب فرد زیان‌دیده واریز می‌شود.

پرداخت آنلاین خسارت در حال‌ حاضر به تعدادی از شرکت‌ها و استان‌ها محدود است که در آینده با همکاری شرکت‌های بیمه، این خدمت گسترده و برای شرکت‌های بیشتر و در استان‌های بیشتر ارائه خواهد شد.

کارشناسان بیمیتو به‌صورت ۲۴ساعته پاسخگوی سؤالات درباره نحوه پرداخت یا دریافت آنلاین خسارت هستند.


منبع بیمیتو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید