همراه مکانیک؛ ۳ چالش‌ خرید خودرو کارکرده

همراه مکانیک؛ ۳ چالش‌ خرید خودرو کارکرده

هم‌زمان با افزایش قیمت خودرو و تبدیل به کالایی سرمایه‌ای، مشکلات جدیدی برای خریداران این بازار پرطرفدار به‌وجود آمده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بازار خودرو‌های کارکرده در ایران بازار پرتلاطمی است. در یک سال گذشته، به‌دلایل بسیاری از شیوع کرونا گرفته تا نوسان ارز و تحولات سیاسی بازار خودرو روز‌های پرالتهابی پشت‌سر گذاشته است. علاوه‌بر‌این، خریداران خودرو با مشکلات جدی رو‌به‌رو هستند که فرایند خرید خودرو چه صفر‌کیلومتر و چه کارکرده را برای آن‌ها دشوارتر کرده است. در این مقاله، با ما همراه باشید تا ببینیم چه راهکاری برای حل این مشکلات و خرید آسان‌تر خودرو وجود دارد.

آیا می‌خواهید تمام مشکلات خرید خودرو دست‌دوم را با کلیک روی این لینک برطرف کنید؟

سه مشکل خرید خودرو کارکرده در کشور ما

۱. مشکلات جدی در زمینه سلامت خودرو‌های کارکرده مطرح است. طبق آمار مجموعه همراه مکانیک، ۷۲ درصد خودروهای دست‌دوم حداقل یک نقص فنی یا بدنه‌ای دارند که معمولا در آگهی‌ها به آن‌ها اشاره‌ای نمی‌شود و ۸۱ درصد آگهی‌دهندگان ادعا می‌کنند خودروشان حتی یک لکه رنگ هم ندارد؛

۲. انتخاب خودرو مناسب فرایندی زمان‌بر است و افراد پرمشغله را به‌زحمت می‌اندازد. لازم است به‌طور‌میانگین حداقل سه بار برای بازدید حضوری مراجعه کنید تا بتوانید خودرو مناسبی پیدا کنید. این بازدیدها علاوه‌بر صرف وقت فراوان، در شرایط کرونا نیز می‌تواند باعث دردسر شود.

۳. قیمت خودرو‌های دست‌دوم تحت‌تأثیر عوامل متعددی مثل میزان کارکرد، سال تولید، مشکلات فنی، وضعیت آپشن‌ها و... تعیین می‌شود. با‌توجه‌‌به نوسانات روزانه‌ قیمت، تعیین قیمت دقیق و منصفانه خودرو مدنظرتان فقط با کارشناسی فردی متخصص امکان‌پذیر است.

چگونه این مشکلات را با صرف کمترین انرژی و هزینه حل کنیم؟

همراه مکانیک

باتوجه‌به مشکلات گفته‌شده، همراه مکانیک با داشتن بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده در کشور، خدمت ویژه «خرید سفارشی» برای قیمت‌گذاری و خرید بی‌دردسر و امن خودرو را طراحی کرده است. همراه مکانیک چگونه این مشکلات را حل می‌کند؟

  • اگر در بازار سردرگم هستید و نمی‌دانید با بودجه‌تان چه خودرویی می‌توانید بخرید، مشاور همراه مکانیک تمام اطلاعات لازم برای انتخاب خودرو مناسب را دراختیارتان خواهد گذاشت.
  • استفاده از تجارب کارشناس خودرو متخصص می‌تواند ریسک خرید را کاهش دهد. در این طرح، با ارائه گزارش کامل کارشناسی فنی، بدنه و آپشن و... نگرانی‌های خریداران درباره سلامت خودرو برطرف می‌شود.
  • همراه مکانیک خودرو مدنظرتان را دو بار کارشناسی می‌کند تا احتمال هرگونه ریسکی را به صفر برساند. در بازار، مجموعه‌های دیگری نیز وجود دارند که خدمات کارشناسی خودرو ارائه می‌دهند؛ اما آنچه خدمات همراه مکانیک را از سایر شرکت‌های رقیب متمایز می‌سازد، ارائه ضمانت‌نامه پرداخت خسارت روی خودروهای طرح خرید سفارشی همراه مکانیک است. تا امروز، هیچ شرکت دیگری مشابه این خدمت را در ایران ارائه نمی‌کند.
  • با این طرح، صفر تا صد فرایند خرید خودرو را به مشاور اختصاصی خود می‌سپارید و لازم نیست هیچ کاری برای خرید خودرو تا زمان عقد قولنامه انجام دهید. در زمان عقد قولنامه نیز، از همراهی مشاور برای رعایت تمام مسائل حقوقی بهره‌مند می‌شوید.

همراه مکانیک

خرید اقساطی خودرو با شرایط ویژه؛ جدیدترین خدمت همراه مکانیک

رشد بی‌سابقه قیمت خودرو در کشور و کاهش نقدینگی افراد موجب نا‌توانی برخی مشتریان برای خرید خودرو جدید یا تعویض خودرو قبلی‌شان شده است. در این اوضاع‌واحوال، خرید خودرو اقساطی می‌تواند این مشکل را حل کند. همراه مکانیک برای پاسخ به نیاز این بخش از بازار با همکاری شرکت‌های رسمی لیزینگ کشور خدمت خرید اقساطی خودرو کارکرده و صفر را راه‌اندازی کرده است.

در این طرح، کارشناسان متخصص تمامی خودرو‌ها را پیش از خرید بررسی می‌کنند و خودروها ضمانت پرداخت خسارت تا هفت روز دارند. درصورتی‌که تسهیلات دریافتی خریدار کمتر از صدمیلیون تومان باشد، به معرفی ضامن هم نیازی نیست. شرایط و مدارک لازم و جزئیات را می‌توانید در خرید خودرو اقساطی همراه مکانیک  ببینید.

انجام بیش از ۱۷۰ هزار کارشناسی خودرو موفق و بیش از ۲۵ هزار خرید خودرو سفارشی و رضایت ۹۳ درصدی مشتریان از خدمت کارشناسی شاهدی بر اعتماد و رضایت مشتریان از مجموعه خدمات همراه مکانیک است. درنهایت، از شما دعوت می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی همراه مکانیک hamrah-mechanic.com مراجعه کنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید