با راهکار هوش تجاری کوک لوک، هوشمندانه تصمیم بگیرید

با راهکار هوش تجاری کوک لوک، هوشمندانه تصمیم بگیرید

کوک لوک راهکار هوش تجاری ا‌ست که به مدیران کسب‌وکارها کمک می‌کند شاخص‌های کلیدی شرکتشان را در یک نگاه بسنجند و براساس داده‌های واقعی تصمیم‌گیری کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اگر نتوان از داده‌های انبوه و انباشته‌شده‌ درست و به‌موقع استفاده کرد، ریسک رکود و حتی نابودی کسب‌و‌کار را در پی خواهد داشت. خوشبختانه امروزه تکنولوژی به‌کمک کسب‌وکارها آمده و می‌توان از ابزارهای موجود برای ارزیابی رشد و حل مسائل ضروری و فوری و پیش‌بینی نتایج براساس تحلیل بهره برد. هوش تجاری (Business intelligence) مجموعه‌ای از ابزارها و راهکار‌هایی است که به درک بهتر مدیران از شرایط کسب‌و‌کار کمک می‌کند.

هدف از هوشمندسازی تسهیل در پردازش و تفسیر داده‌های پیچیده است تا با شناسایی فرصت‌های جدید و اجرای استراتژی مؤثر، بتوان مزیت رقابتی پایداری برای کسب‌و‌کار ایجاد کرد. کافی است شاخص‌های کلیدی را در صنعت موجود شناسایی و جایگاه شرکت را باتوجه‌به اهداف متناظر با شاخص‌ها ارزیابی کرد.

استفاده مدیران از نرم‌افزارهای هوش تجاری در کسب‌و‌کار

بررسی روزانه و ماهانه‌ شاخص‌های کلیدی عملکرد از نیازهای اساسی مدیران کسب‌و‌کار در صنایع مختلف است. مدیران با بررسی شاخص‌ها، تصمیمات حساس و سرنوشت‌سازی باید بگیرند و اگر نتوانند در زمان مناسب به اطلاعات کسب‌و‌کار خود دسترسی داشته باشند، ممکن است تصمیماتشان به از‌دست‌رفتن جایگاه شرکت در میان رقبا منجر شود.

برای مثال، در شرکت‌های پخش موادغذایی مدیران باید اطلاعات جامع و دردسترسی از تاریخ انقضای محصولاتشان داشته باشند و میزان نقدینگی و چک‌ها را کنترل کنند و از کانال‌های مؤثر فروششان آگاه باشند. همچنین، در شرکت‌های بزرگ‌تر اطلاعات منابع انسانی نیز مدنظر مدیران است و شاخص‌هایی همچون متوسط مرخصی کارکنان و وضعیت جذب و خروج شرکت به‌تفکیک ماه و حتی تعداد کارکنان شرکت به‌تفکیک سن می‌تواند شاخص‌های مفیدی برای تصمیم‌گیرندگان سازمان باشد.

نرم‌افزار هوش تجاری مفید و قدرتمند باید بتواند این اطلاعات را با داشبوردها و نمودارهایش در‌اختیار گردانندگان کسب‌و‌کار قرار دهد تا آنان بتوانند روند آینده‌ی کسب‌و‌کارشان را پیش‌بینی کنند و تصمیماتشان را بر‌پایه‌ی داده‌های صحیح بگیرند. این داده‌محور‌بودن تصمیمات از بروز خطا تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

کوک لوک

راهکار هوش تجاری کوک لوک

کوک لوک راهکار هوش تجاری ا‌ست که همانند ابزارهای روز دنیا مانند PowerBI و QlikViews به مدیران کسب‌‌و‌کارها کمک می‌کند شاخص‌های کلیدی (KPI) شرکتشان را در یک نگاه بسنجند و براساس داده‌های واقعی تصمیم‌گیری کنند. کوک ‌لوک به‌راحتی با نرم‌افزارهای مختلف ارتباط برقرار می‌کند و اطلاعات مورد‌نیاز مدیران را در داشبوردهای مختلف می‌تواند نمایش دهد.

ویژگی‌های کوک لوک

  • داشتن بیش از ۱۰۰ شاخص کلیدیِ آماده و رایج در صنایع مختلف
  • امکان طراحی داشبوردها براساس نیاز‌های هر کسب‌و‌کار
  • قابلیت ارتباط با نرم‌افزارهای مالی و اداری موجود در بازار شامل زیرسیستم‌های حسابداری مالی، خزانه‌داری، انبار، فروش، منابع انسانی و خرید
  • آموزش و استقرار و پشتیبانی منعطف در کوتاه‌ترین زمان
  • کاربری ساده و امکان ایجاد شاخص به‌دست کاربران
  • طراحی و اتصال با انواع انباره داده

نامحدود شاخص و داشبورد بسازید

برخلاف بیشتر نرم‌افزارهای هوش تجاری و کسب‌و‌کار که قیمتشان براساس تعداد یا شاخص‌ها یا داشبوردها تعیین می‌شود، قیمت‌گذاری در کوک لوک به این شیوه نیست و کاربران می‌توانند بنابر توسعه‌ کسب‌و‌کار، شاخص‌های مدنظرشان را بدون هزینه‌ی مجدد اضافه کنند.

استفاده از کوک‌لوک بسیار آسان است و کاربران با آموزشی که از کارشناسان کوک‌ لوک فرا می‌گیرند، می‌توانند شاخص‌ها و داشبوردهای مورد‌نیاز خود را بدون محدودیت طراحی و پیاده‌سازی کنند.

کوک لوک

درخواست مشاوره

شما می‌توانید با کلیک روی درخواست دمو و تکمیل فرم موجود، درخواست خود را ثبت کنید. با تکمیل فرم، تیم کوک‌ لوک در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت و تمام اطلاعات مورد‌نیاز را در‌اختیارتان قرار خواهد داد و در‌صورت تمایل، زمانی را برای جلسه با شما تنظیم خواهد کرد.

راه‌های ارتباطی

تلفن: ۰۲۱۹۱۰۷۰۹۷۹ (داخلی ۴۴۴)

وب‌سایت: cooklook.co

منبع کوک لوک
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده