بهترین‌های قرن را آرزو کن و آخرین ماجراجوی قرن باش

بهترین‌های قرن را آرزو کن و آخرین ماجراجوی قرن باش

فروشگاه اینترنتی شهرفافا تنها با شرکت در جشنواره‌ی آخرین ماجراجوی قرن و کسب امتیاز رایگان، شما را به آرزوی داشتن یکی از بهترین کالاهای قرن ۱۴ خواهد رساند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

فروشگاه اینترنتی شهرفافا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران، با قدمت بیش از ۲۲ سال این‌بار تنها با شرکت در جشنواره‌ی آخرین ماجراجوی قرن و کسب امتیاز رایگان، شما را به آرزوی داشتن یکی از بهترین کالاهای قرن ۱۴ خواهد رساند. پس فرصت را از دست ندهید و آرزو کنید.

قرن ۱۴ شمسی آخرین نفس‌های خودش را می‌کشد و حالا ما در شهرفافا تصمیم داریم با یک هیجان مضاعف، آخرین روزهای این قرن را برای شما لذت بخش و به یاد ماندنی‌تر کنیم. شهرفافا هر ساله جشنواره‌ای را به مناسبت یلدا با نام صد دانه یاقوت برگزار می‌کند اما استقبال از جشنواره‌ی امسال بی‌نظیر بود و افراد زیادی خواستار ادامه‌دار شدن آن بودند. از این رو تصمیم گرفتیم این جشنواره را با جوایز متنوع‌ و ارزنده‌تر از جشنواره‌ی قبل و با نامی جدید و روالی که کمی تغییر کرده است، ادامه دهیم.

شما دعوت شدید

شهر فافا این‌بار شما را به جشنواره‌ی «آخرین ماجراجوی قرن» دعوت می‌کند، یک ماجراجویی پرهیجان با سکه و شمش‌های طلا. تنها کاری که برای حضور در این جشنواره باید انجام دهید، ثبت نام در  جشنواره و آرزو کردن است، یعنی به‌صورت رایگان در یک جشنواره‌ی بزرگ با جوایز ارزنده حضور پیدا خواهید کرد. حتی به پاس همراهی شما با شهرفافا، در ازای خرید محصولات مورد نیازتان، به شما شانس بیشتری برای برنده شدن در این قرعه‌کشی خواهیم داد.

آرزو کنید تا برآورده کنیم

جوایز جشنواره‌ی آخرین ماجراجوی قرن را از بین بهترین‌ کالاهای قرن ۱۴ انتخاب کرده‌ایم. این‌بار شما می‌توانید شانس بردن جوایزی همچون آیفون ۱۲،  لپ تاپ گیمینگ msi، لوازم خانگی مانند یخچال ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی هوشمند و... را داشته باشید. جذابیت طلایی این جشنواره این است که شهرفافا همان جایزه‌ای را به برنده خوش شانس هدیه می‌دهد که خودش آرزو کرده است. درواقع شهرفافا با آخرین ماجراجوی قرن، به‌راحتی شما را به آرزوی داشتن یکی از بهترین کالاهای قرن ۱۴ خواهد رساند.

شهر فافا جشنواره ۲

ثانیه‌ها را از دست ندهید و همین امروز آرزو کنید

جشنواره آخرین ماجراجوی قرن از ۱۸ بهمن ماه ۹۹ آغاز شده و تا ۱۸ اسفند ماه ۹۹ ادامه دارد. پس لحظه‌لحظه‌ها را از دست ندهید و از همین امروز جمع کردن شمش‌های طلا و شانس‌های بیشتر برای رسیدن به آرزویتان در جشنواره‌ی آخرین ماجراجوی قرن را شروع کنید.

منبع fafait

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید