پیشنهاد فروشگاه اینترنتی تیمچه برای قدردانی از کارمندان در آستانه نوروز

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی تیمچه برای قدردانی از کارمندان در آستانه نوروز

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی تیمچه برای سازمان‌ها و مدیران کسب‌وکارها: کارت هدیه تیمچه را به کارمندان عیدی بدهید و برای آن‌ها حق انتخاب قائل شوید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

فروشگاه اینترنتی تیمچه با تنوعی بالغ بر ۶۰ هزار کالا در دسته‌بندی‌های متفاوت از جمله کالاهای دیجیتال، سوپرمارکتی، لوازم خانگی و ... یک پیشنهاد ویژه برای سازمان‌ها و مدیران کسب‌وکارها دارد: کارت هدیه تیمچه را به کارمندان عیدی بدهید و برای آن‌ها حق انتخاب قائل شوید.

هدیه سال نو یک راه معمول و البته همیشه مؤثر برای ارتقای فرهنگ سازمانی شما است. اما حتما تجربه دارید که سخت‌ترین کار در این مورد، همان قدم اول و انتخاب هدیه برای گروه بزرگی از افراد با سلایق متفاوت است! محدودیت‌هایی مثل بودجه، تنوع علایق کارمندان و نیازهای متفاوت هر یک از آن‌ها، انتخاب را پیچیده و سخت‌تر می‌کند.

کارت‌های هدیه تیمچه این محدودیت‌ها را از میان برمی‌دارند و نسبت به کارت هدیه بانکی مزایایی دارند:

۱- طراحی کارت‌ با برند شما و به سلیقه شما صورت می‌گیرد.

۲- ۲ درصد تخفیف روی مبلغ خرید سازمانی تخفیف خواهید داشت.

این کارت‌ها با مزایایی مثل تخفیف، ارائه تسهیلات ویژه و امکان موجود کردن کالای مورد نظر کارمندان سازمان، هدیه‌ای متفاوت در آغاز سال جدید خواهد بود. این کارت می‌تواند مزین به لوگوی مجموعه شما باشد و امکان خرید هدیه‌ای متناسب با سلیقه و نیاز همکارانتان را فراهم کند.

تیمچه

مزایای خرید سازمانی کارت هدیه تیمچه

کارت هدیه تیمچه با هر مقدار بودجه‌ای که برای هدیه سال نوی کارمندان در نظر گرفته‌اید، قابل خرید است و با دو درصد تخفیف، به صرفه‌جویی در بودجه‌تان کمک می‌کند. همچنین می‌توانید مبلغ خرید سازمانی کارت‌های هدیه را به‌صورت اقساطی بپردازید. 

کارت‌های هدیه به همکاران شما این امکان را می‌دهد که از میان ۶۰ هزار کالای موجود در فروشگاه اینترنتی تیمچه دست به انتخاب بزنند. حتی اگر کالایی در نظر دارند که در تیمچه موجود نیست، می‌توانند آن را سفارش بدهند! تفاوتی ندارد که این سفارش یک خودکار باشد یا گوشی موبایل و حتی یک وسیله‌ی برقی خانگی. کارمندان می‌توانند هر کالایی را در تیمچه سفارش بدهند.

کارت هدیه تیمچه هیچ محدودیتی برای خرید کالاهای تخفیف‌دار روی وب‌سایت ندارد.

تیمچه

ارسال سریع‌تر و پشتیبانی ویژه برای مشتریان سازمانی

مشتریان سازمانی کارت‌های هدیه تیمچه، مشمول خدمات ویژه پشتیبانی مثل صدور فاکتور رسمی، پیگیری موجودی کالاهای درخواستی و پاسخگویی اختصاصی کارشناس خریدهای سازمانی می‌شوند و همچنین با خدمات ارسال رایگان و سریع‌تر از سایر کالاهای فروشگاه به دست مشتریان سازمانی می‌رسند.

بنابراین پیش از آن‌که مشغله‌های کاری فرصت را از شما بگیرند، نگاهی به بودجه هدیه سال نوی امسال بیندازید و مبلغ روی کارت هدیه تیمچه را انتخاب کنید. پس از آن دیگر کار سختی در پیش ندارید و با انتخاب طرح مورد پسندتان از میان تنوع کارت‌های هدیه تیمچه، بقیه کار را به تیمچه می‌سپارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره سفارش سازمانی با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۲۱۰ تماس بگیرید. 

منبع تیمچه
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده